Overený vibrátor

eperia
9. nov 2021

Viete odporučiť overený ,vyskúšaný,s maximálnou spokojnosťou vybrátor pre ženu,ktorá nemá už dlhodobo sexuálnu spokojnosť?

snowflake07
9. nov 2021

@eperia uhorka ,kukurica,cuketa .Budeš spokojná...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simoncik
9. nov 2021

@eperia zalezi od ceny

simoncik
9. nov 2021

@eperia pozri stranku erotic city. Tam maju znackove kvalitne vybratory. Vyberies si. Zalezi od teba co preferujes. Najlepsi je womanizer

slovakboy
9. nov 2021

@eperia závisí od toho či si klitorialne vzrušivá alebo vaginálne. Alebo čo viac prevažuje. A aké je pre teba dôležité to vibrovanie. Lebo existuju krásne vibratory aj veľké ale slabo vibrujú. Ak je to vibrovanie dôležité tak je treba aby dobre a silno vibroval a mal aj hmotnosť dobrú - čiže väčšiu. Lebo ak kúpiš taký, ktorý silno vibruje ale je ľahký, tak sa vibrácie budú prenášať viac na ruku, ako na to správne miesto. Konkrétny typ ti nepoviem. Len som chcel pripomenúť tie vibrácie a hmotnosť že spolu súvisia.

mrva
9. nov 2021

@slovakboy ja by som povedala, ze s tymi vibraciami je to naopak 🤷‍♀️ Ak ma rada vibracie, tak prave nie su prijemne silne. Urcite by som sla v kazdom pripade do regulovatelneho, co sa vibracii tyka.

zdenka11081983
9. nov 2021

@slovakboy pijem kávu a kuknem tu z rana a ze aky odbornik na robertkou. V dobrom to myslim 🙂🙂🙂 No som sa zasmiala aspon.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka11081983
9. nov 2021

@cocolino234 boze fakt 😁😁😁😁 robertkov a zrana 😁 este som spala asi na jedno oko, alebo na starobu uz osprostievam. Alebo mozno tie vibrácie, neviem 😁

janulienocka
9. nov 2021

@eperia womanizer, je to topka, kukni aj recenzie

janulienocka
9. nov 2021

@eperia a ešte lepší je dobrý chlap, real je real 😁🤷‍♀️

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimer
9. nov 2021

Isexshop.sk

panda21
9. nov 2021

Záleží či chceš vibrator alebo niečo na klitoris? Sú aj čisto iba stimulace klitorisu, niekedy to spraví väčší osoh ako vibrator 😁

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meluela
10. nov 2021

@eperia je to velmi individualne, popozeraj recenzie a asi sa nevyhnes kupe viacerych hraciek, kym zistis co ti vyhovuje

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
13. nov 2021

slovakboy je Robertkológ 😀

radanadzlato
14. nov 2021

Ja odporúčam lelo sona 2, so icky vibrátor na klitoris s ktorým máte zaručený orgazmus, ak hľadáte niečo v nižšej cenovej hladine tak satisfyer 2 pro, ak to ešte skombinujte s obyčajným dildom tak je to doslova orgazmicke nebo

fino
15. nov 2021

@snowflake07 hmmm vegetarián

dadis
5. jan 2022

@radanadzlato Prave som vcera pocuvala podcast o masturbacii https://open.spotify.com/episode/6n6JO38W2QWLx7... a tento lelo sona velmi odporucali. Taky bol ten podcast dobry, ze ma normalne navnadili 😬