Páči sa mi priateľov bratranec

1. máj 2022

Ahojte predom ma nesúďte prosím, nemôžem za to a nikdy v živote to nikomu nepoviem ani neublížim je to čisto len vo mne a nikdy sa o tom nikto nedozvie. Mám priateľa mame krásnu ročnú dcéru, mali sme krízu vo vzťahu on nevedel čo chcel hádky písal si s inou (nepodviedol len písal), no proste veľa veci sme si prežili. Teraz sa dosť zmenil je starostlivý čo aj bol ako, je pozorný milý snaží sa a preto ma to zožiera. Priateľ ma vzdialenú rodinu po bratrancoch deti vlastne, nazvem ho ako “bratranca” ten ma už dlho priateľku s ktorou sa nemusíme ale nevšímame sa navzájom čiže neriešim, a to ho poznám už dlho len teraz to nejako “začalo”. Začal na mňa tak inak pozerať stále ma sleduje a celkovo z pohľadu vycítite, pozerá na mňa tak zvádzalo ako by po mne túžil a mňa to neskutočne vzrušuje teraz sa strašne hanbím ako to píšem je to zadaný chlap tak isto ako aj ja, strašne mám na neho chuť úplne by som ho roztrhala (ale len v mysli) prosím neodcudzujte fakt by som to neurobila to len moja myseľ a ešte keď na mňa tak pozerá. Nedá sa mu vyhýbať s priateľom si rozumejú chodíme von niekedy na diskotéku keď je mala s babkou neviem čo mám robiť stále na neho myslím chcem sa toho zbaviť😓

natalia_r
1. máj 2022

Tvojmu vztahu uz dlhu trvacnost nedavam...Chudatko vasa dcerka.

nelca0510
1. máj 2022

Mňa skôr prekvapuje že máš ročnú dcéru a chodíš aj s partnerom na diskotéku. Toto čo cítiš prejde,keď to dáte s partnerom dokopy. Kvôli nejakej príťažlivosti a očným kontaktom si snád nebudeš vstávať vzdušné zámky.

dzulli1980
1. máj 2022

Vieš toto sú také sny ... a je to prirodzené ... možno si myslíš, že je lepší ako ten, ktorého máš doma, no ver, že aj tento bratranec má chyby, tiež po sebe možno neuprace, tiež si grgne, prdne ... vzťahy sú komplikované a všetko je o prioritách ...

autor
1. máj 2022

@nelca0510 a prečo by sme sem tam nemohli ísť keď sú sviatky ? Veď aj rodičia sú len ľudia nechodím stále fakt výnimočne stále sme zavretý doma s malou.

autor
1. máj 2022

@dzulli1980 ja si ho práveže nepredstavujem lepšieho to je to, mňa skôr len sexuálne priťahuje to je všetko a toho sa chcem zbaviť

prasiatko30
1. máj 2022

A kolko mas rokov? Toto je nevyburena puberta🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Ze sa ti paci niekto iny budis ale rovno kamosov bratranec - to co chces vyrobit akoze??? Si sa nad tym zamyslela aspon chvilku

natalia_r
1. máj 2022

Tak nebudte stale zavreti doma s malou, pomoze to aj vasmu vztahu.

autor
1. máj 2022

@natalia_r je veľa rozvedených rozidenych párov tak to je veľa tých deti chudenec 🙈 len za to že by sme neboli spolu mala nebude chúďatko neni predsa sirota tak prestaňte

autor
1. máj 2022

@prasiatko30 mám 21 a áno zamyslela preto to sem píšem 🙈 preto sa chcem o tom porozprávať dostať to von a zabudnúť na to ?

prasiatko30
1. máj 2022

Ty chapes, ze rozdrbkas nielen tvoju rodinu ale aj vztahy v partnerovej rodine???

autor
1. máj 2022

@prasiatko30 a bežne si myslím že sa nám môže niekto páčiť nejsu bratranci sú po bratrancoch deti ale budiš

autor
1. máj 2022

@prasiatko30 nikto nejde nič drbkat vy viete čítať ? Dajte si okuliare

diamond007
1. máj 2022

Páčiť sa ti môže, tým to má končiť.
Nerieš to toľko, nevyslovuj to, vsugerovavas si to stále viac a viac.

komplikovana
1. máj 2022

uz som to niekde pisala : sexualnu pritazlivost - jej efekt sa ti v zivote moze prihodit s hocikym. Neznamena to vsak lasku. Toto si vela ludi zamiena. O to tazsie je starat sa o vztah, lebo zit v partnerstve sa neda s hocikym. Takze ak chces zabudnut na bratranca, zameraj sa na priatela a vas vztah.

autor
1. máj 2022

@prasiatko30 vy musíte byt strašne zakomplexovaná osoba keď idete zo mňa robiť normálne ľahkú ženu pritom tu píšem že nič neurobím nič nepoviem nikam sa to nedostane len anonymne som sa chcela porozprávať viete čo nepíšte mi sem nič už ďakujem

autor
1. máj 2022

@komplikovana ďakujem krásne skúsim

nelca0510
1. máj 2022

Máš 21,dcéru 1-rocnu,ktorú nechavas sem-tam na noc aby ste šli na diskotéku. Pre mňa nechať takú malú je nepredstaviteľné. Nehovorím posedieť si... Je to len príťažlivost. Ešte si mladá a čo budeš robiť o 10,20 rokov ak budeš ešte s priateľom?

natalia_r
1. máj 2022

Ok skoda reci...Namiesto toho, aby si sa snazila zblizit s priatelom tu vypisujes kktiny o sexualnych fantaziach. Naco si si 20 rocna robila decko, ked si na to nebola pripravena mentalne. Bude vyrastat v neuplnej rodine preto hovorim ze chudatko. Bude v striedavej strarostlivosti, bez zazemia, bez rodiny.Bude sa pozerat ako mas ty noveho frajera, jej otec novu frajerku. Toto chces? Spamataj sa, prepleskni sa a spravaj sa ako matka! Ked sa vyspis s tym bratrancom potom co? Potom to bude ok? Naplni sa tvoja tuzba a mozes sa znova vratit k rodine? Zbytocne si tu sama sebe teraz hovoris ze sa nic nestane, keby bola prilezitost urcite sa stane, ked na to stale myslis a tuzis po tom.

autor
1. máj 2022

@nelca0510 my žijeme ešte u svokry lebo prerábame dom čiže ona ju somnou vychovala tak vie všetko preto ju nechám

autor
1. máj 2022

@natalia_r choďte do riti fakt vy ste tu všetky jebnute chcem vymazať tento príspevok

natalia_r
1. máj 2022

Chcela si od nas vediet ako sa toho pocitu zbavit, tak ti otvarame oci.

komplikovana
1. máj 2022

@autorka urazlive komentare si nevsimaj, nauc sa filtrovat. Tu na koniku sa nosi iba dokonalost. Ked budete s priatelom sami, tak sa porozpravajte, ako by ste si predstavovali vas vztah. Naucte sa poznavat jeden druheho, ucit sa jeden od druheho, akceptovat sa, napredovat. Aby ste nespadli do rutiny a potom zacali pocitovat, ze ten druhy ma asi nelubi lebo....

nelca0510
1. máj 2022

Pozri. Prerabate dom,mali ste problémy,tie sa utriasli. So svokrou máte očividne dobrý vzťah,takže to vyzerá nádejne. Porozprávajte sa,vybehnite kamsi aj s dieťaťom. Tá príťažlivosť o chvíľku pominie, alebo keď tak túžiš po priateľom bratrancovi,tak pri sexe mysli na neho. Ono ta to prejde časom.

luba_buba
1. máj 2022

Otázka je, či by sa ti toto stalo, keby s tým nezačal ten priateľov bratranec. Je to od neho dosť nefér, je zadaný a namotáva s kľudom priatelku blízkeho kamaráta/ bratranca. Mala by si mu dať jasne najavo, že si neželáš, aby sa takto k tebe správal. Si mladá no, možno si sa nestihla vybúriť a teraz máš takéto túžby. Ale píšeš, že sú to len myšlienky, a nikdy by si to neurobila. Možno by sa vám aj vo vzťahu s priateľom zišiel nejaký refresh, lebo, ak by ste boli s priateľom OK, asi by si nemala túžby po inom chlapovi. Ale len uvažujem.

ruzovakrava
1. máj 2022

Píšeš že sa mu nedá vyhýbať, ale keby chceš tak sa dá. Jednoducho nechoď tam kde vieš že pravdepodobne bude. Zíde z očí, zíde z mysle. Hlavne si ho neidealizuj, skôr si ho snaž nejako sprotiviť 😃

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matqa411211
1. máj 2022

@natalia_r prosimťa, ty mas co za syndróm? Ty si nejaka vestica ze tu vypisujes uz o ich rozvode a striedavej starostlivosti? 😂 normalne sa musim zasmiat, ty kks toto uz co je, sa prepleskni akurat tak ty

natalia_r
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
1. máj 2022

Skus si ho nejak znechutit. Predstav si ze mà mini penis alebo ze je hotovy za 4minuty. Ono to pozeranie sa to napatie predstavy tuzby su casto mimo realitu. Predstav si ze ten sex by bol hop sup a ze by nestal za to. Moralizovat nebudem uz ti nalozili., podla mna si len sklamana z toho ze priatel si s niekym pisal.. a Proste sa branis utokom. Ze zrazu sa ti paci na sex jeho pribuzny. Podvedome taka pomsta. V podstate sa ti Asi ani nepaci len ti lichoti jeho zaujem ze on na teba teraz tak inak intenzivne cumi.

nelca0510
2. máj 2022

@cocolino234 no ty si tiez inteligentná ako kýbel gitu aj s tvojou radou. Ja našťastie také sračky nemusím riešiť. Autorke som normálne poradila,zatiaľ čo ty sa tu odbabujes a píšeš inej autorke že má syndróm. Hanba ti.