Páčite sa chlapovi a on sa hanbí

7. feb 2023

baby, povedzte váš názor.... čo si myslíte o tom, keď máte pocit, že sa chlapovi páčite.... vidíte to na jeho nesmelom pohľade, že sa mu páčite ale on sa tak trocha asi hanbí... a v rámci partie sa vidíte prvýkrát, máte ten pocit, skrátka taký ten pocit, že fakt by to tam malo byť... lenže ste skôr ten typ, čo čaká na prvý krok od chlapa... vidíte sa v rámci partie druhýkrát, znova máte ten pocit, ale stále sa nič nedeje, že by si vás pridal do priateľov na fb alebo napísal na messenger, alebo niečo... vidíte sa tretí krát a v rámci partie strávite spolu všetci predĺžený víkend, a zase máte ten pocit, akurát vidíte na ňom že je dosť hanblivý... a nakoniec ani po predĺženom víkende žiadna správa, žiadny kontakt... nič... zvláštny pocit to je... mne sa páčil tiež... a podľa všetkého teda aj ja jemu....ale vždy čakám, že začne prvý chlap... škoda :(
chcem len vedieť, čo si o tom myslíte.. no a aj keď to možno vyzerá na pubertiakov, tak obaja máme kúsok po tridsiatke....

romanka06
7. feb 2023

Veď mu skús napísať ty. Možno sa bojí odmietnutia. Ak sa mu to stalo v minulosti tak sa možno len bojí spraviť prvý krok aby sa vyhol sklamaniu. A to ostatné potom nechaj na ňom 😉

divokykonik
7. feb 2023

Niečo také som zažila s kamarátom môjho bývalého. My sme dokonca boli spolu v kontakte, ale písali sme si tak raz za týždeň. Nič z toho nebolo a možno aj chválabohu, že nič nebolo. 😀 Skrátka niektorých chlapov nenakopne nič. 😀

rillwen
7. feb 2023

No boooze tak je hanblivý a ostýchavý. Veď mu napíš ty prvá a možno z toho bude vzťah.

tosomja
7. feb 2023

No že už nemas15, aby si sa hrala na "on je do mňa, ja do neho" veď mu napíš, a uvidíš, či sa len hanbil, či nemá záujem a len si nahováraš.

janai1
7. feb 2023

Odpadlo by z teba keby si napísala?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
7. feb 2023

Chlap, ktory chce zenu, si aj nohy polame, vies? Ten tvoj neurobil nic. Nema zaujem, nepacis sa mu, len si to nahovaras. Obrat list a nezaoberaj sa nim.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanka06
7. feb 2023

Tak čakaj a rozmýšľaj čo by bolo keby... Takto by si aspoň vedela na čom si 💁‍♀️

iv007
7. feb 2023

Mozno je gay alebo sa mu jednoducho nepacis.Tie si myslim ze muz ked ma zaujem tak ho da jednoznacne najavo, oni nehraju hry na nedostupnych.

1gramofon
7. feb 2023

Vôbec to nemusí byť prehnaná hanblivost, možno žiadnu nemal lebo si prehnane vyberá. Pochybujem, že tvoja kamoška je jediná, ktorá mu napísala a volala ho na rande, je iná doba. Takže ak napriek tomu žiadnu ženu nemal, tak sa asi neponáhľa a čaká na tu správnu, s ktorou by to malo potencial.
Videli ste sa 3x, to je malo. Netlac na pílu, ak sa uvidíte, skus s ním pohovoriť a potom uvidíš ci sa chytá, ak nie, nechaj to tak

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heni79
7. feb 2023

Ty máš koľko rokov? Ja som si sprvu myslela, že 15! Inak, ak by mal o teba záujem, už by sa prejavil. Osobne mal na to xy možností. Ja inak vôbec nerozumiem tomu písaniu - ako prejavu záujmu. Ak ste sa videli a stretli v realite a preskočila by iskra/záujem - nasleduje rozhovor! Ako prvý krok kontaktu. A nie, nemá záujem.

natalienka12
7. feb 2023

Mňa by zaujímalo, podľa čoho si si vysvetlila, že má o teba záujem? Veď ti to nepovedal, nenapísal, nijako sa neprejavil.

1gramofon
7. feb 2023

Ja na tom nevidím nič zlé ak zena napíše prva,ale jemu by som sa neozvala lebo podľa mňa si len viac vybera a asi si sa mu až tak nepáčila. Nechala by som to tak, ved vždy, aj o pol roka sa môže ozvať, ale ty nemusíš byť voľna, to už bude jeho smola

hankab
7. feb 2023

Len tolko k tomu, ze ak ti to nijako ocividne neprejavil, tak je to zial iba o tvojom domyslani si. Poznala som takych xy pripadov, co po mne aj pozerali, aj som im pisala, sama navrhla stretko a aj tak sa nikdy k nicomu nemali. Naco sa vnucovat niekomu, kto bud nema zaujem, alebo aj ma a nevie napisat jednu blbu spravu. Zvlast vo vasom veku uz nie je na mieste sa spravat ako 15-rocni.

anjelok
7. feb 2023

Ja suhlasim s tvojim prvym komentom pod prispevkom. Prva by som nezacinala nic...

kayyaa
7. feb 2023

Tiez by som prva nezacinala. Nech je chlap chlapom a nech sa prejavi😃.
Svagrina takto zbalila svojho uz muza, ale je presne taky ako pises, ze sa obavas -v nicom nespravil nikdy prvy krok, asi polroka kym ju pobozkal😅, ona ho aj o ruku musela poziadat, k sexu dojde, len ked ona iniciuje, aj to tak 3x do roka🙈🙈 no cele zle🙈🙈 on sa proste len "vezie" 🤷‍♀️ Nehovorim, ze vsetci tito "hanblivi" su taki, isto su medzi nimi aj normalnejsi😅, ale teda ja by som presne pre toto chlapa neoslovila ako prva.
V kazdom pripade drzim palce, nech sa to vyvinie tak, aby si bola spokojna😊.

modrykonik33
7. feb 2023

Keby bol hanblivý a mal záujem, určite by aspoň napísal veď na nete je každý hrdina - tento nechce, inak sranda ako po ňou baby letia, iní vypisujú, snažia sa a nič z toho a tento to má bez práce 😃 ...ale ak veľmi sa ti páči, môžeš to skúsiť, zjavne je zvyknutý na záujem

deti95060810
7. feb 2023

tak odomňa by márne čakal na nejaký prvý kontakt...nedočkal by sa.

maria1310
7. feb 2023

@iv007 ako ktori 😄

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
7. feb 2023

Podľa mna je homosexual, mnohí sú normálni chlapi bez afektu na ktorých by si to nikdy nepovedala. Keby si sa mu páčila, už si dávno na fb.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
7. feb 2023

Napíš mu sama alebo sa na to vykašli, čo iné chceš počuť. Prinajhoršom ti napíše to isté čo kamoške.

katkami123
7. feb 2023

Píšem z vlastnej skúsenosti, mala som takého kamosa. Dlho dlho žiadna baba, aj keď iní už dávno mali vzťahy. Toto nie je hanblivosť. Tu tvoju známu bral asi ako kamosku, len nečakal, ze po ňom vyštartuje. Na tebe asi videl, ze ho viac obzeráš, tak si ta radšej ani nepridal, lebo ako napísal, nemalo by to význam… je gay. Už len z tej vety ti musí byt jasne “nemalo by to význam”. A tiež bol o neho záujem od žien.

mpg
7. feb 2023

Tak mu skúsiť napísať, žeby si chcela nejaké fotky z výletu a skúsiť sa s ním rozprávať, aj na najbližšom výlete.