Partner má profil na zoznamke

lucis133
14. jan 2023

Ahojte dievčatá, sme s partnerom už dlho 7 rokov a kedysi dávno sme mali obaja pokec ešte keď sme neboli spolu ja som si ho už dávno deaktivovala keď sme sa dali dokopy a nedávno som bola zvedavá či ho on ešte má a do googlu som si dala jeho prezývku čo tam mal aj kedysi a vidím že má zmenené aktuálnu profilovú fotku a ukazuje tam že často odpisuje na správy má všetko vyplnené o sebe ako vypadá atď..vždy keď sme spolu sa ku mne správa veľmi pekne občas mi niečo prinesie nejaké malé prekvapenie, každý deň mi po práci zavolá vždy si na mňa nájde čas od strednej je to rovnaké keď potrebujem vždy mi pomôže. Čo si o tom myslite vy? Prečo by tam inak chodil? Samozrejme sa mi to vôbec nepáči a chcem sa ho na to opýtať. Ďakujem za každú odpoveď

viera
14. jan 2023

@lucis133 Obaja ste mali pokec a na zaklade toho ste sa na pokeci zoznamili?...Alebo ste sa zoznamili inde?...

moon321
14. jan 2023

@lucis133 nic dobre to nebude.

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulinam99
14. jan 2023

Úplne stačí, že sa to nepáči tebe. Opýtaj sa ho na to a potom nám daj podrobnú správu, ako ste to uzavreli.

Modrý Koník to zaiste ocení.

petulda333
14. jan 2023

No v poriadku to nie je. A mna by trapilo aj to,ze po 7r vztahu ani spolu nebyvate . Neviem ci by som ho este chcela

lucis133
autor
14. jan 2023

@paulinam99 áno chystám sa ho na to opýtať mám s toho čudné pocity chcem vedieť na čom som

lucis133
autor
14. jan 2023

@petulda333 máme zatiaľ 23 rokov ešte chceme niečo zarobiť sme spolu od strednej

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 a mozno by som si vytvorila profil a oslovila ho. Budes mat istotu. Lebo ked sa ho spytas,tipujem,ze bude klamat

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 zarobit mozte aj ked budete spolu zit.

lucis133
autor
14. jan 2023

@petulda333 aj ja si myslím že mi bude klamať určite mi nepovie pravdu toho som si vedomá a rozmýšľala som aj nad tým že si spravím profil a uvidím

paulinam99
14. jan 2023

@petulda333 Perfektný spôsob ako to objektívne overiť v prípade, ak je v prípade ptvrdenia podozrenia rozhodnutá vzťah ukončiť. Inak má tento spôsob riziko KONTRA, t.j. z nevery bude podozrievať on ju.

aurorastone2
14. jan 2023

@lucis133 tak si vytvor profil a napíš mu a uvidíš čo sa dozvieš 🤷‍♀️

viera
14. jan 2023

@viera Nemyslim si ze ti povie pravdu preco tam je...Ale urcite by som sa ho to nepytala...nepovie ti pravdu... ale skor by som od nejakej kamosky z jej pokec profilu mu napisala alebo vymyslela profil a skusila ho nakontaktovat a opytat sa, ze co hlada...A pod..Normalne sa tam s nim zacat bavit...Tak ti povie pravdu a vykrystalizuje sa...(S tym ze nebude mat ani tusenia ze si to ty..)

lucis133
autor
14. jan 2023

@viera to áno on by mi urcite nepovedal pravdu to by som mala vyskúšať takto cez profil si spraviť a vy zistiť aby som vedela na čom som, lebo on sa mi sám neprizná ani nepochváli ja som si profil dávno zrušila ako sme sa dali dokopy ani kamarátov chalanov nemám ani nič po robote som len doma väčšinou.. Veľmi by ma bolelo keby sa potvrdilo to čo si myslím

ddenisa123
14. jan 2023

@lucis133 určite mu nehovor ze o tom vieš skôr kontroluj ako často tam chodí ci chatuje, alebo si vytvor profil. On by ti povedal ze tam chodí kvôli emailu určite. A ty budes za tu zlu co ho kontroluje.

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vandica
14. jan 2023

@lucis133 vytvor si profil, a napíš mu, urob to takto. Nič sa ho zatiaľ na to nepýtaj. A uvidíš čo ti bude písať že či vôbec aj prizná že má priateľku a podobné veci.

kamatopo
14. jan 2023

Myslím si že sa bojíš ho opýtať. Lebo tak či tak vieš že budeš pravdepodobne s odpoveďou nespokojná. Ak sa ti priznám rozbije tvoje ja na tisíc sklíčok a ak sa ti neprizná vieš že ti klame a bude aj to bolieť. Ešte si mladá ,naozaj sa chces viazať na takýto vzťah ?

petulda333
14. jan 2023

@paulinam99 chapem,ale ak chce zistit pravdu,tak toto je asi jedina moznost. A mne by bolo potom jedno co si mysli. Ma 7r vztah a stale aj profil na zoznamke,a este aj aktualizuje profil? No nech ide do prdele taky chlap

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
14. jan 2023

@lucis133 kontrolujes? No skusil by to takto otocit. Boze dievca,nenechaj zo sebe robit debila.

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vandica
14. jan 2023

@lucis133 tak do toho. Viem, že sa bojíš co sa dozvies, ale budeš mať istotu. Takto budeš stále rozmýšľať keď už si zistila že tam chodí a dosť aktívne odpisuje. Veľa síl!

viera
14. jan 2023

Mozes byt rada, ze si to este zistila, ked nemate deti a nic take vazne a mas len 23rokov a zivot pred sebou...Normalne si vytvor profil...Uz si ho mohla mat vytvoreny aj teraz...

littlefiona
14. jan 2023

@lucis133 potom daj vedieť, ako to dopadlo s tým profilom, som zvedavá a držím palce, nech nie si sklamaná.

viera
14. jan 2023

A potom daj vediet co ti napisal🙂))

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 drzim palce. Si mlada,bez zavazkov. Mas este kopu moznosti najst chlapa kt sa bude spravat poriadne

lucis133
autor
14. jan 2023

@vandica ďakujem veľmi pekne budem to potrebovať lebo mám v hlave chrobáka a zvnútra ma to doslova nahlodáva lebo nemám istotu

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz