Partner má profil na zoznamke

lucis133
14. jan 2023

Ahojte dievčatá, sme s partnerom už dlho 7 rokov a kedysi dávno sme mali obaja pokec ešte keď sme neboli spolu ja som si ho už dávno deaktivovala keď sme sa dali dokopy a nedávno som bola zvedavá či ho on ešte má a do googlu som si dala jeho prezývku čo tam mal aj kedysi a vidím že má zmenené aktuálnu profilovú fotku a ukazuje tam že často odpisuje na správy má všetko vyplnené o sebe ako vypadá atď..vždy keď sme spolu sa ku mne správa veľmi pekne občas mi niečo prinesie nejaké malé prekvapenie, každý deň mi po práci zavolá vždy si na mňa nájde čas od strednej je to rovnaké keď potrebujem vždy mi pomôže. Čo si o tom myslite vy? Prečo by tam inak chodil? Samozrejme sa mi to vôbec nepáči a chcem sa ho na to opýtať. Ďakujem za každú odpoveď

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkati
15. jan 2023

Človek nestíhne prečítať a autorka odpoveď zmaže. Pohlo sa to nejak, alebo ešte čaká na jeho reakciu?

mimka1402
15. jan 2023

@katkati Tiež čakám, že čo sa udialo...

rodinka20
15. jan 2023

Držím ti palce ale dobre si spravila že si mu tam napísala a nekonfrontovala si ho hneď že to vieš daj vedieť

rony2255
17. jan 2023

@lucis133 tak si mu napísala, či nie?

vandica
18. jan 2023

@rony2255 vyzerá to, že už sa nedozvieme

teleskop
18. jan 2023

@vandica takze asi zle.logicky

nikaeli
18. jan 2023

milujem, keď niekto očakáva radu, my mu radíme a on potom pomaže svoje komenty.. to čo je? 🤦🏻‍♀️ rovno zmaž celú diskusiu, takto to vyzerá dosť odveci

kamatopo
18. jan 2023

@nikaeli niekto sa boji pravdy.

rony2255
18. jan 2023

Nie je tu niekto, kto stihol vidieť odpoveď? 😁 Som zvedavá čo sa dialo 😁

toskanka
18. jan 2023

@rony2255 Ani v tej poslednej zmazanej správe nebolo, ako to dopadlo. Stále to bolo v štádiu, že mu napísala a čaká.