Partnerka nechce so mnou spávať

22. apr 2021

Zdravím vás, potreboval by som sa spýtať na vás názor ohľadom tohto
Moja partnerka somnou nechce spávať, už od začiatku to tak bolo, sex je iba za odmenu alebo keď sa ide robiť potomok, a mame spolu 2rocneho syna, za tie 2 r sme spolu spali len dva krát. Nejak moc mi to neprekáža ved ju nebudem nútiť ale myslíte že tieto dôvody preco somnou nespi sú v pohode?

katus226
22. apr 2021

Cele je to divne... Nema za sebou nejaky ozaj zly zazitok? Nestalo sa jej nieco v minulosti?

ab727
22. apr 2021

Tak v každej teda určite nie,keďže sa ti nevenuje ako mužovi,ale ak ty si s tým ok...a nenapísala som a ani som nenaznačila,že ju máš opustiť🙂

karolinakr
22. apr 2021

Mat sex raz za život za učelom splodenia dieťaťa-tak sa za takeho človeka ani nevydám

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. apr 2021

@katus226 Nikdy mi nespomenula nič také.

autor
22. apr 2021

@kassandra25 To si nemyslím ze by ma podvadzala, ved odvtedy co mame syna je stále doma

adka176
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka176
22. apr 2021

A do budúcna nedufaj, že sa to zmení.... určite nie...
Nechápem ako sa dá tak žiť milovať niekoho a zároveň sa s ním nemôžeš milovať...to musí byť HOROR.... nezávidím... strašné len pomyslieť....

sszuzu8
22. apr 2021

Nemá zdravotné problémy? Ženské alebo urologické? To vedia byť riadne prekážky. Alebo jednoducho nebola zvyknutá mat často sex tak to nepotrebuje. 🙂

sszuzu8
22. apr 2021

To ze ma niekto sex raz ročne ešte predsa neznamená ze ho ma inde mimo domu 😳🤦‍♀️ silná dedukcia

coronaut
22. apr 2021

Prepac za blbu otazku ale ste veriaci ?

autor
22. apr 2021

@coronaut Ja som veriaci, ale partnerka nieje.

dkethe
22. apr 2021

Ja si myslim ze dovodom bude hormonalna Nerovnovaha. Nie som expert, ale myslim ze testosteron (ktory maju aj zeny) je zodpovedny za libido. Tvojej zeny mi je luto, mozno jej to samej vadi, mozno cely zivot trpi tou nechutou a je stastna ze ty si jej to (ako jediny) toleroval.
Ak by bola ochotna sa rozpravat, uisti ju ze je skvela mama manzelka zena clovek a vazis si ju, lubis a vzdy ju budes respektovat, ale ze ju velmi prosis aby na to nazrela ako na mozny zdravotny problem a poradila sa s gynekologom, pripadne sexuologom.

euka210
22. apr 2021

Mna v detstve zneuzivali a kym som si na to nespomenula, bolo celkom ok, 3 deti. Ale ked prisli spomienky, bojujem o normalny zivot a moja rodina so mnou. A som vdacna manzelovi, lebo iny by ma asi opustil, za 5r sex par krat, lebo je to pre mna strasne velky spustac a pride uzkost.....to je sice ine, ale su asi muzi, ktori vedia prezit bez sexu, hoci je to tazke. Laska dokaze vela.

karolinakr
22. apr 2021

@euka210 čitala som viac takych knih a bolo to hrozne čitanie, to je pochopitelne, že človek sa vyhyba sexu ale ak sa dvaja zalubeni vezmu s tym, ze budu mat sex raz za život - no to je presne to, že On to rešpektuje takuto podmienku
Ja v žiadnom pripade.Preto sa mi to aj zdalo vymyslene.

hopsadobrandejsa
23. apr 2021

@karolinakr To by mi priatelka povedala tak dviham kotvy...

euka210
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonym0001
23. apr 2021

Musíš v nej vzbudiť chuť na sex. Sex začína v hlave. Musíš si ju viac všímať.

slovakboy
29. apr 2021

Nemyslím že je to vymyslené počul som o takých prípadoch že mali sex len pri splodení potomkov a boli spokojní a mali dlhé manželstvo. Tu ale zjavne tebe to nie úplne vyhovuje a minimálne túžiš zažiť to čo iní chlapi v manželstve. Mal som priateľa ktorý bol ženatý a veriaci a v 90tych rokoch videl v časopisoch orálny sex dovtedy si myslel že to ľudia takto nerobia zrazu po tom zo zvedavosti zatúžil no jeho manželka nemohla. Trápil sa preto aj ona sa premáhala no nešlo to. Povedal som mu že to preceňuje a až o tak veľa neprichádza keď má “len” normálny sex. Zmieril sa s tým a doteraz sú sookojní. Čo mi u vás vadí je to, že nekomunikujete. Hovoríš že si rozumiete vo všetkom to je dobre no v tomto asi nie celkom. Je medzi vami nejaký iný druh intimity okrem masáže a sexu? Dáte si pusu? Pohladkať sa po ramenách? Objimate sa? Pobozkaš ju ne krk? Alebo: Ukájaš sa ty nejako pomimo? Masturbuješ? Vzrušujú ťa nahotinky? Lebo ak nie tak ste možno obaja alebo len ona asexuali. Alebo skutočne zažila v minulosti traumu spojenú so sexom. Musíte sa úprimne a otvorené o tomto porozprávať.

leenkaa2708
14. sep 2021

To zaváňa u tvojej ženy nejakým problémom buď má depresiu alebo nejaké hormonálne problémy čo tak jej vysvetliť že chápeš keď odmieta pretože to nepotrebuje a nemá chuť ale že to je zvláštne nie bežné a že cmi by nebola taká dobrá a neskúsila ísť k ženskej lekárke na vyšetrenie resp. Ak nie je za tým niečo iné ale len žiadna potreba a chuť na milovanie..predsa len aj keď nemá chuť ale predsa keď niekoho milujem a nechcem o neho príst nebudem tvrdohlava už len to že ten druhý po Tebe túži keď ťa miluje ako chápem zme sa nedá vždy ale aby sa jedna žena nevedela aapoň raz za ten mesiac prekonať? A ako to riešiš ty? Fyzicky to nepotrebuješ necháš to len na sny?….pozri ja si tiež myslím hlavne keď máte dieťa a inak Vám to klape že rozchod je fakt poaledná možnosť ale tiež nechať to tak je blbosť lebo to vedie len k rozpadu vzťahu a keď sa nerozpadne bude min jeden z vás trpieť vo vzťahu a neskor to vycíti aj dieťa čiže vziať manželke mobil z ruky posadiť sa a neodísť kým sa nedohodnete na nejakom kompromise keď jej vysvetlíš že áno povedal si že budeš tolerovať ale veci sa menia a že raz za rok je ozaj ozaj nie je normálne možno tak v 70 tke…dupľom pre chlapa a že teraz nechceš aby ste sexovali každý deň ale že by bola aspoň snaha z jej strany nejak poriešiť to že možno to bude ja zdravitný problém a keď to ona vyrieši tak aj jej sa to zapáči častejšie..alebo sa jej spýtaj že cmi to je ozaj len že necíti toho potrebu alebo je jej niečo nepríjemné pretože ak je unavená a len necíti chuť a potrebu predsa len pre toho muža sa občas prekonať a keď nie milovanie tak aspiň maznanie pre toho muža ale aby si sa jej nemohol ani dotknút? Ozaj je to zvláštne, bozkávate sa nirmálne? Resp keď ste mali to jedno dva milovania tak to “pretrpela” alebo bola nežná..ako po dieťati sa to stáva ale pred otehitnením to bolo ako? Ste veriaci? Nebojí sa znova otehotnenia..proste aspoň to skúsiť nejako vyriešiť…teda ak to nie je výmysel a nezabávate sa tu na ľuďoch..

adka176
14. sep 2021

@leenkaa2708 sú ženy, ktoré to proste nechcú, nepotrebujú, nevidia potreby muža, ponižujú ho tým, ešte vyhlasujú, že muž je na vine, že im to neklape v posteli...ona sa nikdy nezníži k tomu, aby to " pretrpela"
Proste neurobíš s tým nič... nepotrebujú to ...je ich zbytočné presviedčať, meniť, posielať na terapie...
Jediné že si muž nájde tajne milenku...on bude spokojný a žena tiež lebo jej dá raz a navždy pokoj...

leenkaa2708
14. sep 2021

@adka176 to si nemyslím može to byť takto v prípade sebeckej egocentrickej osoby ktorá má partnera len na oplodnenie a staranie sa a v skutočnosti ho nemá rada naozaj, ako vravím buď to alebo zdravotný/psychický problém…lebo tu nehovoríme o tom že sa miluje občas prekoná ale že sa neprekoná vobec veď spali spolu údajne pár krát za dva roky tam proste nie je problém len toho že lebo to nepotrebuje..tam bude určite niečo viac ak to nechal ten chlap tak a povedal jej ze ano ze to bdue akceptovat tak ona je v tom ze je to tak ok a jemu to nechyba ale ak uz jej to vysvetloval viac krat a tuzil po nej a ona nebola ochotna sa preklnat vobec je tam urcite iny problem ja si neviem ani len predstavit ak milujete nejaku osobu pre tu oslbu nezistne tak proste nieze ked nieco vy nepotrebujete ale dokknca ak vam je nejaka vec neprijemna tak obcas urobite kompromis a proste sa preklnate takisto ako aj partner pre vas ak ma nieco co nema rad a vy hej…a toto je vo vztahu nirmalne..takže tomu že ak ho ozaj miluje a aj tak je takato beh nejakeho ineho vysvetlenia akoze len preto ze nepotrebuje a dohodli sa tak pritom on zmenila nazor tak tomu prepacte ale tomu by asi neveril nikto, tam proste bude urcite bud problem ZLEHO VYDISKUTOVANIA SI VECI A NEPOCHOPENIE
ZDRAVOTNY ALEBO PSYCHICKY PROBLEM
ALEBO HO PROSTE NEMA RADA TAK AKO BY MANZELKA MALA MAT RADA SVOJHO MUZA…
take ze ina to nikdy nepretrpi..to co je to nie je manzelstvo aby nebola schopna ani tri krat do pol roka? Ved je to blbost ked sa nad tym zamyslite ved pokial nema ori tom bolesti z casoveho hladiska pre dobro milovaneho cloveka rodiny a vztahu toto vydrzat aspon tolko krat si myslim ze nnic nie je ak to este k tomu hovori ze len to nepotrebuje a nema s nicim problem
Takze nie fakt tomu neverim…

leenkaa2708
14. sep 2021

@adka176 nevravím že také
Ženy nie sú, sú ale tam je zjavne problém v láske k človeku nie iba k nepotrebe sexu…keď žena robí také
Veci mužovi ktoré
Opisujete Vy..

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka176
14. sep 2021

@leenkaa2708 neviem... poznám minimálne jednu takú .. ktorá sa vyslovene s tým " chvália" že ona nebude robiť mužovi matrac a nespava s nim už niekoľko rokov ...ale ona mu povie, že ľúbim ťa,... milujem ťa... neopustím ťa... chcem byť s tebou... neviem či to myslí úprimne...ci ho naozaj ľúbi, ale povie to ...stará sa o domácnosť, deti aj spolu výlety... všetko ostatné funguje... len mu proste nedá...on chudák nešťastný...so zvesenou hlavou... splní jej všetko, čo jej vidí na očiach....v nádeji, že mu aspoň raz za rok dá...ona povie, že jej to nechýba a čuduje sa jemu, že má na to chuť...ja viem je to nepochpitelné, ale sú také páry...a ona sa určite nepodvolí...nepretrpi... nedokáže to ...a určite nemá milenca, ani nie je lesba...

gigie24
14. sep 2021

Rob tak ako citis... Poznam zenu, ktora svojho muza, aj rodinu miluje a spi s nim 3x do roka, proste nepocituje potrebu, samozrejme je takychto zien pomerne malo. Ak to tebe neprekaza vychutnavaj zivot inak 😊

bezmena7
9. nov 2022

no čo ti na to povedať ?? asi si naklepaný keď od začiatku nemá chuť tak čo ta pri nej držalo .. či dobre vari 🤭