Partnerka predáva svoje fotky cudzím chlapom

24. jan 2024

moja priatelka predava posiela fotky a videa cudzim chlapom. Co mam robit? Povedal som ze mi to vadi povedala ze to robi 10000 zien, ze si tym dobre zarobi

petamich
24. jan 2024

tak mne osobne by vadilo, ak by manzel predaval nahe fotky cudzim zenam a bolo by mi u prdele ci to robi Zuza, Fero a aj Marka a rovnako by sa to nepacilo ani jemu 🤷‍♀️ ale vidim, ze som asi netolerantna

domkakvet
24. jan 2024

Tak povedala ti, ze to robi 10 000 zien, tak bud si nechas ju, vyberies inu z tych 10 000, alebo si najdes taku, co si nepotrebuje zarabat takouto cestou.

afterdark
25. jan 2024

Predávaj aj ty a budete v pohode obaja 😉

katkami123
25. jan 2024

Takto si vedia zarobiť len také baby, ktoré nič iné nedokážu. Pravdepodobne je toto jej najvačšia schopnosť, len takú má každé mladé dievca. Keď som robila modeling, zasadne som odmietala fotiť akty, nech to bolo aj umeleckého rázu, čo je raz na nete, ostane tam navždy. Ale zas ja mám aj iné atribúty ako len …Hm,Hm a zarábam si v konečnom dôsledku dnes hlavou a nie <> 😀

realny
26. jan 2024

@minenkak ja myslim ze ponukaju . Mnohe ale otazka je aky je tam rocny prijem z toho . Mna nenapadne take platit .chlap si svoju cajku nafoti sam

realny
26. jan 2024

@petamich si uplne v poriadku.. 🙂

minenkak
26. jan 2024

@realny
Ja neviem na čo si odpovedal ,ale na môj príspevok určite nie

vevebono
26. jan 2024

@doris11 každá druhá? 🤭 tak ja nepredávam, čiže suseda áno 😂