Po treťom rande

24. apr 2022

Ahojte.. z netu som sa spoznala s jednym chalanom, ma 23r, boli sme spolu trikrat vonku - vsetko prechadzky, popritom sme sa rozpravali. Bolo to prijemne. Za ten cas, co si piseme + sme boli vonku, co je uz cez 4 mesiace, stale neviem, ako ma vnima. Cakala som, ze na tretom stretnuti mi da nejaky naznak, ci by chcel nieco viac alebo nie. Ale on absolutne nic. Teraz ma zavolal opat von, na kavu. No ja neviem, ci este ist, ak ma mozno berie len ako kamosku na obcasny pokec a mne sa on paci viac.. Chcem sa preto spytat, ako to mavate vy pri randeni? Je pre vas dolezite vediet na cca 2.-3.rande na com ste alebo prilis tlacim na pilu? Bolo by dost odveci, keby sa ho pripadne na 4.stretnuti spytam ako to vidi on, ci zbytocne a keby chce nieco viac, uz davno by sa prejavil?😕

janai1
24. apr 2022

No ja mam ústa a vždy som sa vedela opýtať dotyčného a nie cudzích ludi na koňovi ktorí o vás nevedia nič

petricka22
24. apr 2022

A cakas od neho, ze ti povie co? Tak od dnes spolu chodime? 🙂 ved si aj pisete… to si nepisete vzajomne dojmy zi stretnutia? Podla mna tomu daj cas, vacsinou sa to predsa takto zacina, spolocne stravene chvile s potom si spatne poviete, ze a vtedy sme asi spolu zacali chodit, napr.ked prisiel prvy bozk…

54tinka54
24. apr 2022

Možno že je hanblivý na to aby spravil nejaký prvý krok alebo nemá dostatočné vzťahové skúsenosti, prípadne nechce ísť na to hrr aby ťa nevystrašil.. veď keď sa ti páči skús ten prvý krok spraviť ty 🙂 uvidis aká bude reakcia.
Ja som svojmu teraz už manželovi dala pusu prvá ja. 🙃

marsmykkok
24. apr 2022

podľa mňa je mu z tebou dobre, len to neiskrí ako má. Láske nerozkážeš, niekedy je človek fajn a nezamiluješ sa. Ak sa ti páči bud viac aktívna a uvidíš ako sa to vyvinie.

dzulli1980
24. apr 2022

Vieš čo? Aj môj muž je vo vzťahoch ako slon v porceláne ... spoznali sme sa cez zoznamku, po cca 2 týždňoch som iniciovala stretnutie, keby to bolo na ňom, dodnes si píšeme ... stretávali sme sa cca 2 mesiace, vždy mi doniesol ružu, káva, pizza, kino, prechádzky, vždy ma bol odprevadiť a dal mi pusu na líce ... no uznaj ... po tých 2 mesiacoch som sa ho na terase pri pivku opýtala, že kedy ma konečne chytí za koleno ... nerobil drahoty ... a bolo vymaľované 😀

obleckozaecko
24. apr 2022

Ja by som sa asi priamo spytala. Vo svojom zivote som to sice urobila jediny raz (na popud o dekadu starsej/skusenejsej kamosky😂) No a odpoved ma teda pekne sokovala. Ale aspon som vedela na com som a nevytvarala som si v hlave scenare. Dovtedy som presadzovala, skor ze muz sa ma prejavit prvy. Ale niekedy je to waste - casu aj emocii

ckocka
24. apr 2022

Ak by mal byť len kamarát - nie je aj tak škoda o neho prísť, keď je vám spolu dobre?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. apr 2022

@marsmykkok takze myslis, ze keby tam z jeho strany nieco bolo, uz by to dal najavo?

h2
24. apr 2022

Nemusí to byť nutne tak, že ak by si sa mu páčila, dal by to najavo. Záleží od toho, akej je povahy. Podľa mňa má záujem, keď ťa zase zavolal von. Ja osobne by som sa nevypytovala a netlačila ho do nejakých vyjadrení. Ešte ste spolu krátko. Keď sa ti páči a je ti s ním dobre, tak sa s ním stretávaj, keď nie, nie.

janickacrazy
24. apr 2022

Išla by som ešte raz s ním von a nenápadne by som sa priblížila, aby mi akože mohol dať pusu. Ak nič, tak potom by som sa nato asi vykaslala.

surama
24. apr 2022

Hmm, za 4 mesiace ste boli iba 3x vonku?

oliviabb
24. apr 2022

ja by som este pockala, tieto zaciatky su tak krasne, clovek ma na co spominat. Ak sa neprejavi, casom sa ho opytas ty alebo das naznak. S mojim som tiez cakala, ze na prechadzke ma chyti za ruku a nic. Pri dalsej prechadzke, pri rozlucke som ho nakoniec ja objala a dala bozk na lice 😄, ktory potom opatoval. Je velmi hanblivy. Stale sa smejeme, ze ja som ho zbalila. Zo zaciatku, ked uz sme boli vo vztahu, isli sme po meste, chytila som ho za ruku a on si ju vytrhol 😆. Postupne som ho privykala, teraz v pohode. Ale vzdy zatial na kratsi cas. Aj takyto su chlapi. Keby som to nechala na nom, pravdepodobne by sme stali na mieste.

autor
24. apr 2022

@surama Nie, my sme spolu zacali chodit von az pred mesiacom. Ale piseme si styri mesiace ano😃, bol tam taky pomalsi rozbeh😅..

dominikac321
24. apr 2022

@janai1 zas si premudrela...

autor
24. apr 2022

@oliviabb To je mile😄.. ja tomu asi necham, ako mi tu pisali, volny priebeh.. a uvidim, ci sa bude k niecomu mat.😄

dominikac321
24. apr 2022

autorka ak mas pocit ze ti stretavanie bez nicoho skodi tak to ukonci, ak to dokazes nechat plynut tak v tom pokracuj

tomaskovamamka
24. apr 2022

Ahoj, určite s nim ešte randi a prijímaj jeho pozvania..nemusi ta pobozkať hneď na druhý tretíkrát..moj expriateľ mi dal pusu tušim na nejakom šiestom stretnutí..naberal odvahu..nechaj to na ňho a uvidíš, že bude dobre🙂držím ti palce🙂

surama
24. apr 2022

Aha takto 🙂 Tak to je ine 🙂 Tak to potom este tomu daj cas 😉 Drzim prsty nech vam to vyjde ☺️

oliviabb
24. apr 2022

To nevadi, aj my sme mali. Moj bol v zahranici, ked sme zacali pisat, volat. Ked sa konecne vratil, ja som mala covid. Stretko sa muselo odlozit. Potom sme sa zacali stretavat a pomaly sa to rozbehlo spravnym smerom. Uzivaj si aj tieto chvile. Ak je tym spravnym muzom, potom budes na to spominat ake to bolo fajn

janai1
24. apr 2022

@dominikac321 🤣🤣🤣🤣 Okej... lepšie ako ty

zorkahorka
24. apr 2022

Asi bude hanblivy alebo velmi riesi 😀 a co - siesty zmysel a zenska intuicia to nehovoria nic?

marseillefan
25. apr 2022

Chce ťa, len nemá odvahu... mužom nejde o kamarátstvo.

maruski99
25. apr 2022

tak neviem ako sa vlastne rozpravate ked nevies na com si. ved podla mna sa nic nestane pokial sa ho normalne opytas ci? 🙂

michaela567y
27. apr 2022

@marseillefan nie kazdemuu,…

lentilka46
24. máj 2022

Takto podobne tiez zacal vztah s mojim manzelom. Tiez sa nejako nevedel rozhybat, chodili sme spolu von kazdy tyzden, pisali sme si kazdy den dlho do noci, no on ma ani za ruku nechytil, nic. Bola som vtedy na intraku, koncil semester, isla som na leto domov. Myslela som,ze aspon na poslednom stretnuti pred letom sa vyjadri,ale on nic. Tak som to nechala tak,ze radsej nech sa nejdem viac namotat,ako uz som. No a raz pocas prazdnin som mala doma slabu chvilku, tak som mu cez pismena nieco naznacila,ze mi s nim bolo dobre a je mi smutno a on sa chytil a reagoval rovnako. To bola jedina nasa slaba chvila cez prazdniny, ale odvtedy sa vela zmenilo, a ked som sa po lete vratila na intrak, hned na druhom stretnuti sme sa dali dokopy.

Ja by som si to uzivala, tie zaciatky su krasne, ked by to uz pre teba trvalo dlho anemas odvahu, opytat sa na to priamo, tak skus cez tie pismenka. Uvidis,ako zareaguje, tam sa da vzdy nieco vymysliet, ako to uhrat do autu. 😉