Podvedie ma manžel?

21. máj 2023

Chcem sa s vami podeliť a vypočuť si vás názor

Mám super manžela 🙏🏼 pomáha mi s deťmi , je pozorný,uprace, navarí, hovorí mi ze ma lubi, takmer vôbec sa nehadame max z nejakej večernej nervozity keď nevieme uspať deti ale hneď ráno si voláme s úsmevom…no znepokojuje ma jedna vec … v práci majú kolegyňu ktorá je naozaj pekná žena a viem ze všetci sú z nej hotoví ( určite aj môj muž ) párkrát mi ju spomenul doma v zmysle ( boze Martina si zase vzala také tesne legíny do prace ze na ňu všetci čumeli) ta jeho kolegyňa si určite túto pozornosť užíva nakoľko je to dosť odvážna žena oblieka sa dosť odvážne … idem k pointe - pred týždňom mali v práci “teambuilding” spoločná večera + prehliadka nejakého kaštieľa on tam ani nechcel ist ešte som mu vravela chood bude super budeš tam s kolegami no môj muz tam strávil viac času pravdepodobne s jeho kolegyňou sám mi povedal že keď mali večeru hľadal
Volne miesto a Martina naňho kričala “ tu ti držím miesto “ ok to som ešte nejak predýchala a nedala najavo ze by mi to vadilo .. no potom som vzala jeho mobil anooo vzala a otvorila správy ( neriešte to prosím že sa to nepatrí ) a tam ich spoločná fotka on ju drzi okolo pása a ona ma svoju ruku na jeho stehne úplne fotka ako párik …poslala ju mužovi a v správe bolo len “❤️” baby neviem čo si mám o tom myslieť :( :( celý týždeň nato myslím :( nemyslím si že by ma muž podviedol ale veľmi sa bojím že k tomu v budúcnosti dôjde keďže majú často takého akcie z prace táto žena je presne ten typ ženy dotierava, neodbytna , sebavedomá a pravdepodobne ide po mojom mužovi pár krát som ju videla naživo :( úplne mám z toho žalúdok v háji

autor
25. máj 2023

@mamula20 áno to je 100% pravda ved mne padol kameň zo srdca keď sme sa o tom porozprávali … neviem naozaj neviem prečo som mu o tom týždeň nepovedala asi som čakala či mu ešte bude písať ? Neviem naozaj neviem ..

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mladena
25. máj 2023

Ahoj, myslím si že si fakt super, že si to zobrala tak správne a s odosobnením... urobila si všetko dobre a to že si sa týždeň trápila sa myslím môže stať každému.
Ja som asi ako 23 ročná raz urobila scénu mužovi keď po ňom išla jedna ženská, vypisovala mu po nociach dvojzmysly a volala som jej a musím ti povedať že to bola veľká chyba a úplne zbytočne som sa strápnila, takže ty si to podľa mňa urobila lepšie. Doteraz (mám 37) mi to občas muž (sarkasticky alebo teda v rámci vtipného podpichovania) rád pripomenie, Ako sa totiž ukázalo žena bola asi 50-nička s varikóznymi nohami a tak.....:-O No proste to bol trapas. Už by som sa tak nesprávala ani keby ho obťažovala modelka, je to fakt pod úroveň a tá osoba je z toho akurát na koni, že ty si žiarlivá.
Takže podľa mňa to berieš super a tvoj muž môže byť rád, pekné vzťahy ako máte vy dvaja dnes nie sú úplne bežné. Keď sa ti bude chcieť, kľudne daj vedieť aj ako dopadla tá vaša spoločná akcia a ako sa slečna najúžasnejšia predvádzala a vnucovala, verím že sa dobre zabavíš.

poppy22
25. máj 2023

ja som to myslela v dobrom,pretoze nemyslim,ze ak by ta podviedli,tak sa budu hanbit alebo trapit...tak nevidim dovod,preco sa mas trapit ty a zalovat sa na koni...a navyse-fotky z teambuildingov sa davaju vsetky na fb-ale urcite sa neposiela sukromne do spravy a so srdieckom..

ma77
26. máj 2023

Verim ti že maš všeljake myšlienky ale ja by som mu na tvojom mieste nehovorila zatial nič aj tak zbytočne mysliš že hned sa ti prizna ? žiadny chlap sa neprizna a bude klamat zatlkat skus počkat pozorovat ako sa bude spravat sem tam ked zaspi kukni do mobilu on sa prezradi raz určite držim palce😉

katkazocele
26. máj 2023

@poppy22 na fb sa dávajú fotky,ktoré prešli ,, súhlasom,, že môžu byť zverejnené, to len taký detail. Lebo viem, že z nášho vianočného večierku boli spoločné fotky z večere, príhovoru riaditeľa, tancovačka a všetko vyzeralo decentne skromne, nikto opitý alebo v nevhodnej situácií, LENŽE keby si tam bola so mnou, tak ti padne sánka😅 Fotky nezachytili realitu čo tam ľudia stvárali a robili medzi sebou ani z daľeka. 😉 Ja len, aby sme aby sme boli férové a neklamali si, že keby sa niečo stane, tak to predsa uvidí na FB. Takéto milosrdné lži nenávidím 😒

teleskop
26. máj 2023

Toto vlákno ma 12 strán a dokazuje že výrok muži sú svine je úplne scestny..vždy je to o ľuďoch

elvia
27. máj 2023

@fauko prepáč ale tvoj príspevok o tom ako má autorka googliť modlitbu má strašne pobavil .. a zároveň zdesil. To akože naozaj reálne niekto verí v toto??