Podvedie ma manžel?

21. máj 2023

Chcem sa s vami podeliť a vypočuť si vás názor

Mám super manžela 🙏🏼 pomáha mi s deťmi , je pozorný,uprace, navarí, hovorí mi ze ma lubi, takmer vôbec sa nehadame max z nejakej večernej nervozity keď nevieme uspať deti ale hneď ráno si voláme s úsmevom…no znepokojuje ma jedna vec … v práci majú kolegyňu ktorá je naozaj pekná žena a viem ze všetci sú z nej hotoví ( určite aj môj muž ) párkrát mi ju spomenul doma v zmysle ( boze Martina si zase vzala také tesne legíny do prace ze na ňu všetci čumeli) ta jeho kolegyňa si určite túto pozornosť užíva nakoľko je to dosť odvážna žena oblieka sa dosť odvážne … idem k pointe - pred týždňom mali v práci “teambuilding” spoločná večera + prehliadka nejakého kaštieľa on tam ani nechcel ist ešte som mu vravela chood bude super budeš tam s kolegami no môj muz tam strávil viac času pravdepodobne s jeho kolegyňou sám mi povedal že keď mali večeru hľadal
Volne miesto a Martina naňho kričala “ tu ti držím miesto “ ok to som ešte nejak predýchala a nedala najavo ze by mi to vadilo .. no potom som vzala jeho mobil anooo vzala a otvorila správy ( neriešte to prosím že sa to nepatrí ) a tam ich spoločná fotka on ju drzi okolo pása a ona ma svoju ruku na jeho stehne úplne fotka ako párik …poslala ju mužovi a v správe bolo len “❤️” baby neviem čo si mám o tom myslieť :( :( celý týždeň nato myslím :( nemyslím si že by ma muž podviedol ale veľmi sa bojím že k tomu v budúcnosti dôjde keďže majú často takého akcie z prace táto žena je presne ten typ ženy dotierava, neodbytna , sebavedomá a pravdepodobne ide po mojom mužovi pár krát som ju videla naživo :( úplne mám z toho žalúdok v háji

lenka1441
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vecicky1805
24. máj 2023

Určite toto nie je nič na sto pro z jej strany u mňa sú takéto ženy ktoré vedia že muž má doma ženu a správajú sa takto úplne pod úroveň, proste štetky bez charakteru (bez ohľadu na to ako sa zachová muž) pretože ja osobne by som toto nedokázala ani leby som sa do nejakého zaľúbila, hanbila by som sa jak pes ešte aj vnucovať niekomu nasilu, určite sa maj na pozor a skús sa s mužom porozorávať čo si o tom myslí on, lepšie teraz ako potom …

lenka1441
24. máj 2023

Si správna žena tvoj muž môže byt rad že ťa má 🙂

moonlight1210
24. máj 2023

@katika9145 a ja zase nesuhlasim s niektorymi vecami, ktore hovoris ty.
Takze to v poriadku. Obe sme k tomu povedali svoje. 🙂

snehulienka99
24. máj 2023

Čítam tu 'porozprávaj sa s ním'. A co ti povie? Mozno ešte sám netuší co sa stane o týždeň, o dva, o mesiac. 'Ak nechce prísť o rodinu nespravi to'.. Keby to spravil ako sa to dozvieš? Nedozvieš... Môžeš len dúfať, že to nespraví a prestať to riešiť pretože sa ešte dlho nevyspíš.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkaaa25
24. máj 2023

Ono tazko povedat, neviem sa k tomu ani vyjadriť. Ale držím palce aby bolo všetko v poriadku 🙏🍀

poppy22
24. máj 2023

je len jedno riesenie-pockaj ho pred jeho pracoviskom,ked pojdu domov, tak aby si mohla odchytit oboch-ukaz im tu fotku,ktoru si si uz dufam ulozila do svojho telefonu a opytaj sa ich z fleku,ci spolu nieco maju-z ich reakcii spoznas hned aj ked nestihnu nic povedat...a martinky sa opytaj,ci srdiecko k takejto fotke jej nepride hnusne,kedze muza na fotke cakala doma zena a deti...potom odid a muzovi doma povedz,ze ak spolu nieco mali,pripadne ho ona pritahuje ci sa chce dat rozviest,lebo nebudes cakat ze ked spolu zatial nic nemali,ze to spravia onedlho-lebo na tej fotke utuzovali az prilis svoj vztah a srdiecko bolo neprijatelne...radsej za furiu ako za podvadzanu chuderu...a nedaj sa vyviest z miery,ze muz zacne ze si bola v jeho telefone...maj odvahu,pretoze inak sa budes zozierat 24/7 a nakoniec nevhodne vybuchnes-a oni si zatial spolu mozno flirtuju...bud panom situacie...

sella38
24. máj 2023

@poppy22 to nemozes mysliet vazne 🤔😱😲

kaitlin3
24. máj 2023

@poppy22 🤦‍♀️ Radšej sa furiu ako za podvedení? A týmto správaním tomu máš akoze zabranit?

poppy22
24. máj 2023

@sella38 myslim...dost by ma zaujimalo,s kolkatymi sa takto odfotila ,v takejto poze a ci vsetkym poslala fotku aj so srdieckom...vari si nemyslis,ze ked autorka si s muzom sadne a porozprava sa s nim,ze on sa prizna...keby to bolo ok,tak jej tu fotku ukaze,aj so slovami-ukazem ti toto,nebude sa ti to pacit,ale chcem aby si to vedela..spravil to?...

aurora33
24. máj 2023

@poppy22 ved to, on to alibisticky hodil na leginovu kráľovnú martinku, ale to že on mal ruku okolo jej pása a jemu nevadila jej ruka na jeho stehne to je absolútne v poriadku. Po druhé, musia mať fakt ukážkový vzťah keď si pán manžel nevšimne že jeho ženu už týždeň niečo trápi. Ale rozumiem asi ma plnú hlavu Martinky.

poppy22
24. máj 2023

@kaitlin3 vsak sa ich to opyta kludne,nie s krikom...ale aspon budu vediet,ze sa jej situacia nepaci a ze je v strehu...ako sa budu spravat dalej odhali pravdu-napr ked muz bude prehnane pozorny,tak to tiez bude podozrive...a pokial martinka doteraz len slintala,tak mozno sa zabrzdi,ved o skandal v robote nestoji...

poppy22
24. máj 2023

@aurora33 to si musi sama autorka s muzom prebrat doma len medzi nimi dvoma a dostat riadne odpovede...a primerane urazene sa spravat /nielen jeden vecer/ a nenechat sa obalamutit,ze len ty si moj macko, a o nic neslo...ale konfrontovana musi byt aj martinka...

luczach
24. máj 2023

Doveruj ale preveruj. Nevies, co bude v buducnosti. Dnes ti povedal jedno, zajtra moze byt uz ine.
Nezavidim ti. Ja, v tvojom pripade, by som sa v blizkej buducnosti velmi dlho nevyspala. Predsa, je to chlap. Kazda zena sa moze ocitnut v tvojej situacii. Moj muz robi tiez v dost zenskom kolektive (malo chlapov a vela zien),ale on je dost odmerany ku kazdemu a drzi si odstup a je profesionalny.
Ale prides mi naivna, ze mu veris. Snad mu po tomto nechces verit na 100% a pokial nezmenia pracu - tvoj muz alebo Martinka, buducnost je otazna.
Poviem ti tak, ty to neovplyvnis, ked chce - podvedie, ked nechce - nepodvedie.
Z preventivnych dovodov by som ho nepodporila na ucasti v podobnych teambuildingoch - je tam alkohol a to je tiez rizikove.
Ty sa kludne vyspis, az ked manzel zmeni robotu. Co asi tak lahko nezmeni, v tejto tazkej dobe.
Nechcela by som byt v tvojej kozi.
Nezlahcuj si situaciu a nemaj ruzove okuliare.
Asi by som sa za Martinkou zastavila, ze si podobne SMS a MMS neprajes, nech z toho vynecha tvojho manzela. To vsetko by som spravila poza jeho chrbat a urobila by som si s nou poriadok, aspon pokusila by som sa ho urobit. Ale pokial to je flandra, tak sa nezastavi pred nicim.

veronikastrickova
24. máj 2023

@luczach toto je urcite flandra

luczach
24. máj 2023

@veronikastrickova Sak toto a ked s nou spravi poriadok, este aby sa manzel na nu za to neurazil a nebola hadka. Toto je jedna nechutna situacia. Celit ludom bez chrbtovej kosti je to najhorsie.

veronikastrickova
24. máj 2023

@luczach ja by som tiez spravila a ked som toto chlapovi povedala, tak ma nazor ako ja, ked ju on chytil okolo pasa a este na foto, tak to neni len tak a ani to ze mu posiela srdiecka ku fotke.

stanulienkat
24. máj 2023

@fauko ty na com ficis??😁🤣🤣😂

karolina196
24. máj 2023

@stanulienkat Dobra rada,ze? 😅

luczach
24. máj 2023

@veronikastrickova Autorka nemoze sediet necinne, ale tiez nejaka prehnana aktivita zabranit tomu by ich mohla naopak "nakopnut" na zaciatok romanika. Je to hrozne.

veronikastrickova
24. máj 2023

@luczach nezavidim, viem co su toto za pocity a snaha verit, aj ked niekde vnutri to uz proste zoziera a moze sa snazit hocijako, uz je to dovera nastrbena. Ja by som taketo zeny zverejnovala, nech o nich kazdy vie co su zac.

luccija
24. máj 2023

Super, že ste si to vydiskutovali, ale pravdu by Ti aj tak nepovedal.

lenuska852
24. máj 2023

Nehovorila by som mu nič,ak mu to povieš tak je možné že správy ktoré si snou bude naďalej písať, bude mazat aby si mu na to neprišla.pockaj mesiac, dva a uvidíš.obcas raz za týždeň keď bude v sprche mu pozri správy,whatsapp, viber,v správach schránku a ak by si po tom mala pocit ze jej o niečo ide,tak konfrontovať manžela ale aj ju.treba jej dať najavo že nemá si zacinat zo zenatym.moj manžel ma firmu a plus jeho sesternica majú spediciu,môj im servisuje autá,je tam jedna baba,ma 46r a mala som pocit že ide Po mojom mužovi,začala sa aj maľovať čo predtým nie,ale môjho muža nezaujímajú žiadne ženy .pred ňou sme sa bavili s ostatnými a vtedy som povedala ze môjho muža by som nikdy nevymenila že je úplne úžasný,a to ze čakáme druhé dieťa je dôkaz našej lásky,že sa vstale ľúbime.a jeho ujo povedal môjmu mužovi pred ňou,že no veď kde by mal taký servis aký ma doma.ona od vtedy chodí fajčiť von a namna pozerá škaredo keď tam prídem,ale ja ju neriešim. Musela som ju upratať

ouwecka
24. máj 2023

No ide po nom,aj po mojom sli zalezi od neho.. tak ti poviem.. nevrav mu ze si mu sla.do mobilu ale.pokecala by som o nej..

minka201
24. máj 2023

Ja si nemyslím, že jej muž mal niečo s tou Martinou (alebo ze by chcel mať). Fotku a srdiečko nezmazal preto, lebo nemá čo tajiť a bežne si ani iné správy a fotky nemaze. Podľa mňa je Martina len taká koketa, ktorá sa vyživa v pozornosti mužov a možno ju aj baví posielať zadaným kolegom nevhodné správy, aby podpichla ich partnerky. Pre pokoj autorky a upevnenie vzťahu s mužom by bolo dobré, keby pri takomto nevhodnom správaní naznačil Martinke, že jeho žena o nej vie viac, ako si myslí, že sa napr. obaja doma pobavili na tom srdiečku, že jeeej aké romantické.. a že jej odkazuje, aby sa nabudúce v potravinách aj na ňu tak pekne usmiala ako na muža. Myslím, že to nebude pre neho také ťažké, ak je ozaj taky "srandista", ako píše autorka 🙂

autor
25. máj 2023

@poppy22 ahoj toto by bola asi posledná vec ktorú by som spravila žeby som isla pred firmu dosť veľkú firmu a taký cirkus tam urobila akurát by som sa ponizila a ukázala jej že ziarlim na ňu a mužovi nedôverujem mám 27 rokov nie 16 prepáč ale toto by som nespravila ani keby som zistila že ma podviedol mám nejakú úroveň niesom hysterka … ak by som zistila že ma reálne podviedol myslím si že by to bola v prvom rade hanba môjho muža pretoze vo firme kolegovia vedia že máme 2 malé deti a že máme pekný vzťah keďže sme boli spolu aj na akciách s niektorými kolegami sa teda poznám … určite by som plakala a trápilo ma to to nehovorím že nie ved by sa mi celý život otočil hore nohami ale na taketo scény niesom príde mi to nevhodne

autor
25. máj 2023

@poppy22 áno spravil to šéf im poslal všetky fotky v subore z vyletu a naozaj tam je asi 10 fotiek kde je len ona s kolegami 😁na jednej ju držia aj na rukách ( iny kolegovia ) to že to poslala mužovi do správy tak neviem prečo urobila 🤷🏻‍♀️ isto aj naschval podľa mňa sa jej páči to netvrdím že nie .. ináč ešte dodám že tie fotky všetky z výplatu sme si prezerali ešte predtým ako som mu to povedala…

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. máj 2023

@minka201 áno tak toto mi už príde múdrejšie ako hysterické scény pred firmou 🙂 ale už to je vyriešené žiaľ táto žena je ako si napísala koketa a zamna úbohá chce byt stredobodom pozornosti za každú cenu len aby sa časom nezhnusila každému vo firme.. koncom Júna ideme na jednu ich akciu spolu tak sa nahodim 🤭tiež niesom žena na zahodenie .. min rok na tejto akcii ešte nebola vo firme tak som veelmi zvedavá čo tam bude predvádzať aspoň si to pozriem na živo a urobím o nej obraz