Používate pri sexe lubrikant?

1. feb 2022

Používate pri sexe lubrikant? Ake to. Ma pre vás výhody? 🙂

ivkazba
1. feb 2022

Prečítaj si na obale, aké výhody a na aký účel je lubrikant určený. Ak si myslíš, že ti tu ženy budú písať niečo, na čom si budeš mastiť brko, tak si si pomýlil stránku.

greywolf
1. feb 2022

Smyklave.

lindous
1. feb 2022

Asi je jasné na čo slúži a ostatné je individuálne... Nie je to taká položka, ktorú by ste si nemohli dovoliť kúpiť aj keď len na skúšku a sami sa rozhodnúť či vám to vyhovuje viac s alebo bez..

cherry_cherry
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marisoul
1. feb 2022

Keď ho vykydneš na podlahu, super sa to šmýka. Odporúča 9 z 10 pacientov so zlomeninami. A s partnerom sa parádne zasmeješ.

kiki68
1. feb 2022

Po porode sme dost pouzivali. Priznam to otvorene a nebudem jedina z nas. Lebo som citila v tom jednom mieste, kde bolo zopar stehov stale take pnutie.

kiki68
1. feb 2022

@marisoul ani mi to nespominaj, ja som mala par kvapiek na dlazke, myslela som, ze som to zmyla ( proste obruskami z vodou) a na druhy den bum a ja na zemi jak kabela 😂 tie parkety sa pomstili

horalka1986
1. feb 2022

Nepouzivame. Olivovy olej šmyka lepsie. 😉

anonym0001
1. feb 2022

Ja si sex bez lubrikantu neviem predstavit, ved bez to musi boliet. Ale tak zalezi aj od velkosti pipika. Pri malom mozno netreba 😀

dolce_principessa
2. feb 2022

Lubrikanty su vacsinou take lepkave...lepsi je olivovy olej 🤣👍

teleskop
4. feb 2022

ano napadlo ma to nahodou pred pol rokom a lutujem, ze som nespravila skor, mala som tazke gynek operacie, cize pomaha proti bolestivosti,

sabina_00
6. feb 2022

Vraj je to super ako podklad pod makeup. Neskúšala som ale videla na Tik Toku. 🤣 vyskúšaj

ninah1486
14. dec 2022

my pouzivame a najnovsie sme skusili od erectan, je ovela lepsi ako tie co sme mali doteraz

beahavala
15. dec 2022

pouzivat lubrikant je absolutne bezne a vyhody si myslim ze su dost jednoznacne