Používate vibrátor?

sabriel9ka
5. jan 2021

Viem je to trapne ale tak sme na internete. Baby pouzivate vibrator? Ak ano aky? Ja som ho nikdy nepotrebovala ale priatel kupil analny kolik (povodne este byvalej ale ta ho nestihla dostat) a este novy mi ho ukazal. Mala som predsudky, ved ani vibrator nemam natoz analny kolik ale raz som neodolala - vyskusala ho ale nie do zadku. A zapacilo sa, len by to chcelo nieco vibracne 😀 Ak je to na vas moc tak pardon🙈😆

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@ahoj0 taketo “recenzie” byvaju dost krat klamlive.. eshop chce predat co chce alebo recenzie nie su od realnych ludi..

sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@ahoj0 aj ked myslim ze na modreho konika je tato tema moc tabu aby mi tu niekto poradil 😀

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@ahoj0 lebo zijeme v slobodnej zemi 🙃

leuchtturm
5. jan 2021

vibrator sa nikdy nevyrovná mužskému prirodzeniu...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
5. jan 2021

@leuchtturm ja ti neviem, ziaden muzsky jazyk nie je tak vytrvaly, ako vibrator na klitoris 😂 Ale to len taky off topic a idem radsej nieco zmysluplnne dnes vecer robit 😂

syslik81
5. jan 2021

https://vibratory.heureka.cz/satisfyer-pro-2-ne... nieje to sice klasicky ale je daleko lepsi

sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@ahoj0 ja som nepovedala ze si mylsim ze nikto neodpovie, len ze tu sa toho az tolko nedozviem 🙂 a ja som sa pytala na vibrator a nie ze najdi si na nete a preco sa pytam a ine odveci veci

sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@leuchtturm to nikto nepise 🙂

syslik81
5. jan 2021

@leuchtturm by si sa cudovala 😝

leuchtturm
5. jan 2021

@syslik81 moja skusenost 😉 Samozrejme, ze kazda ma na danu vec iny nazor.

syslik81
5. jan 2021

@leuchtturm idelane kombinovat 👍

elizabet173
5. jan 2021

@sabriel9ka to mas tazko, je to ako s topankami, kazdej sa pacia a kazdej vyhovuju ine, takze odpovede ti budu viac menej k nicomu

missviolet
5. jan 2021

Satisfyer pro 2 ako tu uz bolo odporucane

jankapepe
5. jan 2021

@sabriel9ka vibrátor je ok. Čo ok nie je je, že dostaneš vibrátor čo mal byť pre ex. 🤔

sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@jankapepe ja som ho nedostala 😀 len sme sa stahovali a mal ho schovany tak mi povedal co a ako a doma u rodicov ho nechcel nechat tak isiel s nami, nedramatizujme to ;)

sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@missviolet ak som spravne pochopila tak je to len na klitoris ale j by som chcela univerzalny 😀

lija22
5. jan 2021

https://www.ruzovyslon.sk/content/images/produc...
mam tento. je tomoja laska, moj milacik. kupovala som na aliexpress pred tristo rokmi, cize nepytajte link 😁

jankapepe
5. jan 2021

@sabriel9ka ok toto mení situáciu 🙂

ninusa221
5. jan 2021

Nepoužívam ale asi začnem🥲😂

sabriel9ka
autor
5. jan 2021

@ninusa221 to si ma pobavila :D 🙂 haha, ja som nebola pro ale raz ma to tak napadlo 😀

dyala1067
5. jan 2021
marseillefan
6. jan 2021

Určite niečo v tom štýle ako ten v predchádzajúcom prípsevku, čo má takú tú "včeličku", čo dráždi aj klitoris. Keď bola moja v USA na stáži, presvedčil som ju, aby si podobný kúpila a musím povedať, že je to ťažká konkurencia, ktorej sa technikou žiadny muž nemôže vyrovnať. Bohužiaľ je to už viac ako 10 rokov, takže ti link nepošlem...

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
6. jan 2021

@nikolka1986 ten " uchyl" tu je uz od leta a zalozil aj ine temy.