Prečo priťahujem mamičkárov?

11. aug 2022

Ahojte. Prečo priťahujem mamickarov ? Čo robím zle ? Ukončil sa mi už tretí vzťah kvôli tomu že bol partner mamickar. A teraz ma o mňa záujem ďalší ktorý je tiež mamickar 😬😰 ja to nechápem... Prečo ??? A ešte k tomu mamickarovi pripojím aj panic. Ale to nebol každý z nich. Ďakujem za odpoveď

0silvia0
11. aug 2022

Lebo robis vsetko co im na ociach vidis.

anjelicek26
11. aug 2022

Co prosim ta definujes ako "mamickar"? Mam dvoch synov, mame uzasny vztah a predpokladam, ze to tak ostane aj v dospelosti, teda dufam... ze si budeme volat, mozem ich dojst pozriet, ze budeme v kontakte...nie, byvat u mna nebudu, to rozhodne nie...ale chapes pointu... s rodinou sa väzby netrhaju, ale prichodom novej partnerky sa rodina rozsiri... co konkretne tebe vadi? Muz ma s mamou tiez vyborny vztah, ale mam ho s nou aj ja, dobre si rozumieme... by som mu ja vynadala, keby za nou nejde ci jej nezavola 😂

luccija
11. aug 2022

@anjelicek26 podla toho co som minule citala mamickar je aj ten, ktory chce 2 x mesacne cez vikend navstivit rodinu ci s nimi telefonovat.Zeny mozu...🤣
Autorka asi si dominantnejsia ci niecim im pripominas mamu.

pribinak
11. aug 2022

Niekto by ti možno položil otázku: prečo vyhľadávas mamickarov?

terezka1947
11. aug 2022

@anjelicek26 no a to je problém.
Keď čítaš príspevky na MK,tak muž je povinný prestať volať máme,pýtať sa na kadečo,radiť sa s ňou(s cudzím človekom môže),proste musí zabudnúť,zmazať svoju rodinu a prijať a plne akceptovať partnerkinu rodinu.
A ešte dopisem. Žena môže byť mamickarka,jej mama môže ovplyvňovať novú rodinu,môže jej volať,aj chodiť k nim hocikedy,atď. Muž to musí akceptovať.
Tiež mám chlapcov a musím povedať,že som dosť zmenila pohľad aj na svoje fungovanie k mojmu svokrovi.
Práve cez to,zamyslenie sa,že......že.

bosorka2302
11. aug 2022

Zrejme im imponuje ze si starostliva a tebe ze ta potrebuju a chcu aby si sa o nich starala. Skus byt viac sekera

ms_green
11. aug 2022

Nechápem tieto komentáre tu. Ja mám skúsenosti s mamičkárom a to teda nie je, že raz za týždeň zavolám mame ako sa má. To je o tom, že muž sa nechce odsťahovať do vlastného, lebo mamička, čokoľvek treba spraviť rozhodnutie tak musí mamička schváliť. Mamička vždy na prvom mieste. Máme niečo dohodnuté ale mamička zavolá, tak sa všetko musí zrušiť.

eva112014
11. aug 2022

@anjelicek26 Tu sa mi vynára iba jedna otázka. Prečo sú vtipy iba o svokrách? Prečo sú sťažnosti skoro vždy iba na svokry?

anjelicek26
11. aug 2022

@eva112014 pretoze svokry maju vacsinou viac chochmesu nerozvrtavat vsetky problemy s nevestami po internete...ale boh vie, aka bude nasa generacia svokier, ked my dojdeme do toho veku 😂

eva112014
11. aug 2022

@anjelicek26 Ešteže moja svokra nevie používať internet, ale jazyk za to má dobre vycibrený😅
Že nie som na Slovensku 😁 Majú tam dve švagrinky s ňou veselo.
Tak ja mám dcéru. Čiže predpokladám, že budem mať zaťka a nie nevestu, ale v tejto dobe nikdy nevieš 🤣

terezka1947
11. aug 2022

@eva112014 vieš,čo?každej žene byť bolo treba mať aj chlapca-syna. A možno by to mnohé problémy vyriešilo.

eva112014
11. aug 2022

@terezka1947 My už budeme mať iné problémy, ver tomu. Každá doba nesie so sebou niečo iné. A ja som chcela mať syna inak a muž dcéru. To je ako keď podvedome otec vždy obhajuje dcéru pri výchove a matka obhajuje podvedome syna. To je však ďalšia téma.
Vieš čo, len taký príklad. Moja svokra fajčila od 16 rokov. Svokor nie. Na môj podnet prestal jej prostredný syn (môj partner) fajčiť. Jej reakcia? Zápalila si pred ním a fúkla na syna dym so slovami, že zápal si.
To je môj ken jeden z príbehov a švagriné majú toho viacej. Myslím si, že žiadna žena nevesta nevstupuje do vzťahu s tým, že nenávidím tvoju mamu, tvojho otca. A tu sa treba nad touto vetou zamyslieť.
Tak ako každé manželstvo nekončí rozvodom, tak neplatí ani na každú svokru, že je zlá.

terezka1947
11. aug 2022

@eva112014 to súhlasím.

jsbb
12. nov 2022

Ja mam tiež taky problém. Muži, ktorí aj v 42 rokoch bývajú s mamičkou. A len takých priťahujem