Prečo sa majú atraktívne ženy lepšie?

majkabajka321
25. feb 2022

Dobrý večer prajem,chcela by som počuť váš názor prečo napríklad priemerné vyzerajúca žena napríklad sa stará o domácnosť ,robí všetko pre svojho muža ,stará sa o ňho a vyčíta jej napríklad váhu alebo prečo sa tak oblieka alebo tak líci,nedočká sa darčeka ani ničoho a naopak také ženy čo nevedia nič uvariť ( česť výnimkám) sa zmachlia ,nič doma nerobia ,nevedia sa starať o domácnosť a sú obdarovane darčekmi prípadne skôr sa s nimi muž zasnubi ,čo si o Tom myslíte o dnešnej dobe ?

pribinak
25. feb 2022

@majkabajka321 to nie je o tejto dobe, to je o tom, že si si našla vola

mediana
25. feb 2022

@majkabajka321 tak mozno nepotrebuje pri sebe "opatrovatelku", ale ženu, ktorá sa chce starať o seba trosku, aby dobre vyzerala, a bola sebavedomá a spokojná so sebou a možno je to len debil, ktorý by rýpal aj tak... to už musíš vedieť odhadnúť ty, aký je to človek a ako veľmi a tvrdo rype do teba.

h2
25. feb 2022

@majkabajka321 Toto by som nezovšeobecňovala. Aj udržiavaná krásavica môže mať vola a zase dobrá žienka domáca milého chlapa.

diamond007
25. feb 2022

@majkabajka321 že máš názor vytvorený instragramom

gladys_07
25. feb 2022

Mam si tipnut do ktorej kategorie zien patris ty? 🤔

stanulienkat
25. feb 2022

Co si myslime? Ze si napisala dobru hovadinu. Staram sa o seba,som stihla, snazim sa dobre vyzerat, viem varit, manzel ma pochvali a este aj ten darcek dostanem. Este sa aj zmachlit viem. 😄Nemam doma bula. Ak mas malo sebavedomia, tak sup sup schudnut, upravit sa a vymenit bula. Ale musis mat aj ty co ponuknut. Tu na Mk vladne taky nazor, ze stihla a dobre vyzerajuca zena musi byt automaticky sprosta a lava. Poviem ti tajomstvo, nie je to pravda. A aj v zivote som stretla vela zien, co boli aj krasne aj mudre.

savanna
25. feb 2022

Musis si uvedomit, ze gazdina v domacnosti so satkou na hlave je uz prezitok. To nie je o tom, ako mas doma vyupratovane, navarene, ci su vylestene okna, muzi podla toho nehodnotia atraktivitu zeny. Na druhej strane aj silnejsia zena moze byt pekne upravena a atraktivna pre muzov. Je to o tom, co vyzarujes, ale aj o tom, ako sa upravis, aj silnejsia zena sa moze pekne namalovat a nechat vyniknut prednosti tvare. Trochu sa uvolni, neries tolko domacnost, skoc si ku kadernicke, zasmej sa s kamoskou pri dobrom vine a hned bude z teba vyzarovat pozitivnejsia energia.

petamich
25. feb 2022

podla mna to bude problem sebavedomia a sebadovery, nechcem zovseobecnovat ale typ zeny aky popisujes si castokrat naozaj neveri, neciti sa pritazlivo, vo vela pripadoch ich jedinou ambiciou je mat rodinu, dieta a o niekoho sa starat (neplati to genericky ale castokrat to je tak, prosim nikoho sa nechcem dotknut), no a takato zena zial si naozaj vo vela pripadoch najde idiota, ktory sa k nej takto sprava 🤷‍♀️ krasa je subjektivny pojem - kazda zena, ktora sa upravi, ma zdrave sebavedomie je podla mna pritazliva, ja osobne si nemyslim, ze som krasavica ale vzdy som verila v samu seba, mala som ambicie mat dobru pracu a dobreho partnera a ano mam doma dobreho manzela, ktory napriek tomu, ze aktualne nevarim aj ked varit viem (a nikdy som nejalo extra netravila cas za sporakom), domacnost je momentalne casto ako po vybuchu a mam po porode pre mna velku nadvahu ma ma rad a nosi tie darceky co spominas a ano machlim sa aj na materskej ;) lebo ja chcem vyzerat dobre pre samu seba

asi to bude tym, ze nie som typ, ktory si mysli, ze zaruka stastneho vztahu tkvie v tom, ze manzela povysim na vyssiu bytost a stred vesmiru a budem ho ovievat palmovym listom a podavat mu do ust hrozno 😬

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulamamula
25. feb 2022

@majkabajka321 už by som s takým v nebola, tiež som počúvala výčitky, načo sa maľujem, a mam sa takto maľovať hentak, radšej vôbec,.. Prečo tamto hento a mohla by som aj modré z neba zniesť, nikdy si ma nevážil.. Ani moju hodnotu.. A keď som sa pekne obliekla namaľovala aj to bolo zle 😃 toxický egoista sebecký sviniar :D

macekovam
25. feb 2022

@majkabajka321 ja si myslím ze ti chyba láska.. Nie darčeky...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amelie2017
25. feb 2022

Ako o tomto by sa dal sloh napisat a zeny predo mnou to celkom dobre zhrnuli...ja som ta priemerne vyzerajuca, aktualne s kilami navyse, makeupu a vlasom tiez aktualne moc nedavam (2 a pol mesacna snura zapalov priedusiek a pluc 7 mesacneho syna)..dnes som varila po asi 2 mesiacoch, inak vari muz..ale vcera vecer som vysavala (dnes mala prist opatrovatelka, tak nech ju neslahne) v pyzamovych gatoch a ogrcanom tricku, lebo sa mi ho uz nechce kazdych 15 minut prezliekat a aj tak sa po mne sapal, ze co provokujem 😂😂😂😂😂🤦‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnnuuunnn
25. feb 2022

Prečo majú muži radi potvory. Kniha

andrejka1974
25. feb 2022

@majkabajka321 ja som prvý prípad len s tím rozdielom že má muž a deti milujú a som obletovana takže to pravda nie je

kiwi3
25. feb 2022

ja si zase nemyslim, ze atraktivnejsie zeny sa maju lepsie. sebavedomejsie, asi ano. ale to, ze je niekto atraktivny, vobec neznamena, ze je sebavedomy. kopec aktraktivnych ludi o sebe pochybuje a hlavne, ak nie su hlupi. a hlavne zeny! ja nepoznam zenu, co by si o sebe myslela, ze je krasna. zial. alebo mozno aj vdakabohu. ani taka audrey hepburn nemala pocit, ze je pekna. podla mna jedna z najokuzlujucejsich zien. o takej marilyn monroe ani nehovoriac, ta sa hned vylepsila plastikami, ked to bolo mozne

karolinakr
25. feb 2022

Jedným slovom? Lebo muži sú povrchní, možno chváliť sa sexi kosťou ma pre nich väčšiu cenu ako chváliť sa dobrou sviečkovou...niekde tam najdeš muža, čo si ceni ženy, aj ked nie sú topmodelky, ale to su také tie dobrácke typy, čo si ženu vážia všeobecne,..nazvime to , že krása je pre nich lepšia komodita ako oddanosť domácnosti..

annamalaga
26. feb 2022

Atraktivita je v dnešnej dobe dôležitá. Ja tiež vypadam zle, smiali sa mi aj na škole, ja sa môžem aj namaľovať , žiaľ ta tvar sa vyrezať nedá vzhľadom na moju chorobu, čiže ja si vždy cením baby, ktoré dobre vypadaju, lebo ja nemám chlapovi čo ponúknuť , lebo niesom ani inteligentná ani dobre nevypadam, tučná niesom, na moje centimetre v pohode. Ale ja som sa stym zmierila, keď si pomyslím , že na tomto svete je kopec iných trápení a kopec ľudí ma iné problémy , tak tie moje sú maličkosť.

nikolka1986
26. feb 2022

U jednoduchších žien funguje názor, že sa stačí o chlapa starať hlavne po existenčnej stránke, veľakrát ale zaostáva vo vzťahu komunikácia, úcta, vášeň, spoločné záujmy a strávené chvíle osamote a pod. Veľa vzťahov krachlo práve kvôli tomu. Darmo ženy budú po tom vyplakávať ako varili, ako muži mali vypraté a čisto, je to naozaj to dôležité? Alebo ťa po čase chlap začne vnímať ako "slúžku" a hľadať iný bod záujmu?

dadis
26. feb 2022

To je dobre hlupy nazor 😂😂 😂. To je len vyhovorka, ze teba, taku sikovnu, si tvoj muz nevazi. Co s tym maju ine zeny? Najprv si musis zacat vazit seba, neporovnavat sa a ak ani potom sa muz "nechyti", tak je to toxicky muz. A takeho by ti nemalo byt luto poslat do prec.

marca12
26. feb 2022

@majkabajka321 to nie je o vzhlade,ale vyzarovani zeny. A zeny by uz konecne mali pochopit,ze obskakovanim chlapa si ich muz nebude vazit,lebo nevie,co vsetko ona robi. Chlaop nie je so zenou kvoli tomu,aby mu upachtena nalozila vecer jedlo na stol. Chlap chce prijemnu zenu,s ktorou sa bude citit dobre a nie s takou,co hlta jeho pohlad pri kazdom suste jedla a caka,kedy ju pochvali a ked nepochvali,oduta mu to vycita,ze cely den varila,prala,upratovala o jeho deti sa starala a nakoniec vyrobi taku scenu,ze az.

littlefiona
26. feb 2022

@majkabajka321 tak ja som pre môjho chlapa bohyňa, na rukách by ma nosil a je pravda, že teda okolo riti mu 24/7 nelietam. Mám aj svoj život, svoje koníčky, priateľky. Takže niečo na tom bude, že netreba mať chlapa, ako stred vesmíru.

anabel2341
26. feb 2022

@majkabajka321 ja mám pár kíl navyše viem sa pekne obliecť aj namaľovať aj navarit viem aj upratovať viem jedine čo neviem je piecť 😂
Ale nikdy my moj priateľ nepovedal že som tučná alebo škaredá .. a ešte aj darček dostanem lenže darček ako darček ak ti napríklad priatel kupi len tak čokoládu tak už to si cením .. záleží ako sa ti vnímaš
Pozri ta vymachlena žena dostáva darčeky ale prečo ? Lebo vyžaruje s nej to že je šťastná sama so sebou neporovnáva sa atď fakt nerieš smachlene .. a neviem aké
Pretože ja mám dve tvare jedna- starých veciach vlasy v cope mastné 😂 a varím upratujem každý deň a neberiem to ako služobníctvo ale proste že chcem to robiť a robím to pre seba s lásky atd
A potom tu mám taký deň že dnes nejdem robiť nič objednáme si jedno vymachlim sa ako keby idem na ples náhodim na seba to najkrajšie oblečenie a idem si urobiť deň pre seba záleží ako sa nastaviš a potom aj chlap ta bude tak brať 😀
Tak ako vnímaš seba vníma ta aj okolie

anabel2341
26. feb 2022

@anabel2341 ospravedlňujem sa za chybí rýchlo som to napísala a polku slov som zle napísala 😀

vanda323
26. feb 2022

@majkabajka321 Ja som teraz mala rizikove tehotenstvo. Pribrala asi toľko že tu ani nepíšem, lebo každý komu to poviem sa chytá za hlavu, ale. Môj manžel tvrdí že som nikdy nebola krajšia, asi klame ja viem....ale aj s kg navyše sa cítim dokážem cítiť pekne, samozrejme chudnem, snažím sa ....

nikyball
27. apr 2022

@majkabajka321 to že je žena atraktívna, neznamená , že sa nevedia starať o domácnosť. Práve naopak. Skor zanedbané ženy sú lenivé a okrem zanedbávania seba, zanedbávajú aj domacnost

ellca123
5. aug 2022

@majkabajka321 mam dve dcery
Jedna 23r je starostliva, rozdala by sa, ma radsej ked vedie muz

Druha 19 r. Je ten typ co popisujes, ona je vodca
a fakt si partnera omota a jemne nim kyve,
No vie ako

Je to v nich dane, tak ako su rozdielne v inych veciach

trilliardr
5. aug 2022

@majkabajka321 povedzme si pravdu, taky muž nebude spokojný nikdy. Nie kvôli tebe, ale kvôli sebe.
Ako sa k tebe partner/i sprava/ju, takú sebahodnotu zrejme máš. Takže jedine, čo zmeníš, si ty a svoj prístup k sebe. Zvyšok sa vyrieši cestou. Väčšinou chlap bud príde na to, že teda si ťa váži a miluje ťa za to aká si alebo odíde on, či ty.

fido69
3. apr 2024

Recept na šťastného manžela je veľmi jednoduchý - plné brucho a prázdne gule. Uprataná domácnosť nie je podmienkou. 😉

Atraktívne ženy sú pre muža rovnako atraktívne zo sexuálnej stránky. Muža predovšetkým sexuálne priťahujú. Aj keď pripúšťam, že v živote som stretol ženu, ktorá bola pre mňa atraktívna hlavne svojou múdrosťou a bezkonfliktnou povahou. Ale bohužiaľ už bola zadaná.