Prekonanie hanblivosti vo vzťahu

24. apr 2021

Poradíte? Odjakživa som hanbliva a to aj vo vzťahu, keď sa mám pred partnerom vyzliecť tak sa hanbím ale napokon sa vyzlečiem ale stále aj po x-razoch sa hanbím a keď je to take že mesiac nič a potom má na to prísť tak to sa extrémne hanbim

michu_
24. apr 2021

tak, prijat samu seba so vsetkym aka si a mat sa rada presne taka🙂

gulka123
24. apr 2021

Nooo, ja som bola hanblivá keď sme mali prvý krát sex... 😀 Som si hovorila, že ty kokos čo keď si o mne niečo pomyslí, čo ak sa mu nebude páčiť moje telo? Ale ak sa lubote, dôverujete tak sa naozaj nemáš čoho hanbiť... 🥰

ruzasipova
24. apr 2021

Ja som s mojim cez 11 rokov a stale sa pri sexe hambim 🙂

sszuzu8
24. apr 2021

Ja sa nehanbím vyzliecť skôr sa hanbím obliecť to sa musí stále otočiť 🤷‍♀️ logika nula bodov ale tak to mam

bororka
25. apr 2021

@sszuzu8 si ma pobavila 😂 Som rovnaká..

Autorke: u mňa to fungovalo, že keď som bola so sebou spokojná, behala som stále nahá. Ako som pribrala pár kg, už sa začalo aj zhasinat 😂
V nejakých chvíľach ako striptíz a rôzne iné, mi pomáha alkohol.
Treba popracovať na tom aby si sa sama cítila ok. Ak sa ti páčia tvoje vlasy, fixuj sa na ne 😃 Nepripúšťaj si zbytok tela. Lebo mne keď sa spustí mozog, tak už ma aj chuť prejde. Teda nedávam šancu rozmýšľať nad sebou, resp. si to prekryjem tými peknými časťami mňa.

natyreggae
25. apr 2021

Ahoj.. mala som zo začiatku to isté..🙂viem ako sa cítiš ale keď sa naozaj lúbite tak nieje dôvod na hanbu.. proste si to užívaj že ste s priateľom spolu.. zomňa to opadlo po asi 3 rokoch😊

essenceee
25. apr 2021

nauč sa mat rada sama seba a potom to pojde, uvidiš. Uvolni sa, daj si vinko, pekne sa navoniaj, daj si pekne sexi pradlo a uvidiš, že sa budeš pačit sama sebe