Priateľ bisexuál

11. aug 2022

Vadil by Vám bisexualny partner? Alebo na to nezáleží? Spoznala som ho, cez zoznamku, na prvom stretku mi povedal, že je aj chlapov, ak by mi to teda nevadilo. 😀

miskamicha
11. aug 2022

Vadil..ale co vadi mne..tebe nemusi😉

rybka1985
11. aug 2022

Vadil

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka.7
11. aug 2022

Takže v podstate ti nebude behať za ženami ale za chlapmi... akoze toto ci by ti nevadilo, ci ako? 🤔

autor
11. aug 2022

@lienka.7 vraj že v minulosti mal sex aj s mužmi. Nebavili sme sa, či budem tolerovať neveru.

lienka.7
11. aug 2022

No pokiaľ ta laka predstava sexu v trojke, kde sa chlapi budu viac venovať navzájom jeden druhému ako tebe, nedbam. Možno hľadajú prave taku...
Za mna teda nie 👎

annamarin
11. aug 2022

Nevadilo by mi to. Verný môže byť tak, či tak.

simonecka008
11. aug 2022

No mne by to vadilo. s takym ta ziadna buducnost necaka 🙂 a uz len ta predstava ze pred tebou si to uzival s chlapmi 🤢

dadis
11. aug 2022

Mne by to vadilo.

ankasek
11. aug 2022

On nie je bisexuál, to sú chuti riti.

nice202
11. aug 2022

Tak mne by to extra vadilo, to je môj názor na to.

dilino
11. aug 2022

och niky fuj spal s mužom ten dotyční dalši spal s dalšim a teraz TY s nim fuj.Ak nechceš niečo chytiť a si zdrava si gratuluj.Za mňa nikdy.By som sa pogrcala už len ta predstava je des.

vifoncitta
11. aug 2022

Fuj

autor
11. aug 2022

@dilino no ale keď muž mal viac žien a tie ženy spali s mužmi, tak až taký rozdiel tam nevidím

dilino
11. aug 2022

za mňa určite nie ale TY musiš vedieť sama.

miadi
11. aug 2022

Skor zalezi aky je clovek charakter nie jeho orientacia. Ze je bi neznamena ze ta pobezi podviest s prvym chlapom co stretne ked sa mu zacnie za penisom. Neznamena to ze ta automaticky bude viac schopny podvadzat ako hetero.. ak sa ti paci tak ho treba najprv spoznavat dat mu sancu ukazat svoj charakter. Je to clovek ako kazdy iny nie mimozemstan.

majkabambulik
11. aug 2022

To fakt, na prvom stretnuti jasne povedal, ze si len dalsia v jeho dlhom zozname typu m/z? A ty si naivne myslis, ze on bude verny manzel do smrti? To by ti tu vedeli pisat zeny ich story co sa z tychto bi vyklulo, jednoducho ako pisu mamicky, ked sa im zachce, tak menia podla chuti a pocasia v posteli co chcu. Hladaj manzela a nie take individua. Sorry, pokial ty nie si taka ista odroda ako on - potom ste sa nasli.

autor
11. aug 2022

@majkabambulik Neviem, ci zrovna hľadám manžela do smrti, táto predstava ma aj desí 😀

natyreggae
12. aug 2022

Nevadilo by mi to, ak by bol verný a nepodvádzal 😊niesom predsa homofób

petricka22
12. aug 2022

Mne by to vadilo, vadilo by mi aj, keby v minulosti chodil za stetkami. Ale pokial by to bol naozaj kvalitny partner, zrejme by som sa cez to povzniesla…

zdenkastanka
13. aug 2022

Áno 🤢

thoughtfulweirdo
13. aug 2022

Nie nevadilo, nevidím žiaden dôvod, prečo by malo 🙂

bessdonna
14. aug 2022

vadilo by mi to.kebyze ho nachytam so zenou,tak by ma to bolelo,ale kebyze s chlapom tak sa povraciam.okrem toho by som musela ziarlit,ked ide na ryby s kamosom alebo usmeje sa na casnika,zostane sam v byte s maliarom,murarom,atd😂

autor
14. aug 2022

@bessdonna ja to zase vnimam tak, že so ženou by som sa mohla porovnavať, ale s chlapom nemam taku potrebu 😀 S chlapom by som to nebrala ani ako neveru 😀 Ale nic spolu neriesime, takze pohoda 🙂

huginko
14. aug 2022

Áno vadilo...

jana_eyre_2
14. aug 2022

No ja neviem, ale keď som šla do akéhokoľvek vzťahu tak som nepremýšľala nad tým že keď je partner na ženy tak ako sa budem cítiť keď ho nachytam.. to že je niekto bisexual predsa neznamená že je neverník, alebo som niečo nepochopila?

Nie nevadilo by mi to, očakávam však od partnera vernosť.. ak by ma podviedol bolo by mi sumafuk či s mužom či so ženou, proste by ma podviedol a tým by to haslo..

tuzime_po_splynuti
10. nov 2022

Az na vynimky uplne debilne nazory. A vacsina tu ma problem predovsetkym so svojim sebavedomim, ked prve, na co myslia je, ze ju podvedu.

sweetdreams1
10. nov 2022

Asi by mi viac vadilo, že hned na prvom stretnutí sa rieši, s kým spal (a teda ešte aj chce spať?).

h2
10. nov 2022

Ja som si vždy myslela, že som tolerantný človek. Ale teda nechcela by som chlapa, ktorý v minulosti spával s inými mužmi. A ešte si aj hneď na prvom rande pripravuje pôdu na to, že to možno v budúcnosti urobí zase. A potom, keď ho nachytáš v posteli s chlapom, bude mať argument, že "veď si povedala, že ti to nevadí". Ďakujem, neprosím.

katariinam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz