Priateľka chce trojku

eris007
9. aug 2023

Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť? Mam priateľku (24) ja (26) sme spolu už 4roky a chcela by skúsiť trojku ze ja ona a ďalší chlap...keď som len so srandy povedal ze potom by bola aj taka ze dve ženy tak už bolo zle co mi na to viete povedať? Ďakujem

kassandra25
10. aug 2023

@eris007 mozte. Ty ju mas na tácke. Ona teba tiez. Je taka pesnicka : mala si povedat, bud iba moj.....
Ty ju v buducnosti necháš. Keby si nepocitoval problémy, nepíšeš sem.

sickynickyobsadene
10. aug 2023

@eris007 nechutne..pozerať ako mi kláti druhý frajerku alebo ako muž ondí do druhej.🤢🤮

evaachesa
10. aug 2023

S najvyššou pravdepodobnosťou to váš vzťah po tomto experimente neustojí.

tamtamka26
10. aug 2023

veď to, že ty 3ku nechceš, nič neznamená.. môžte ju mať, ale bez teba (o to jej asi ide 🙄 )

samimami777
10. aug 2023

Neriešim otvorený vzťah ani môj pohľad na neho
to je každého preferencia a súkromná záležitosť. No čo je zaujímavé je že píšeš že ste sa dohodli že si nebudete "nič zakazovať" ale keď si chcel za trojku s chlapom , trojku s inou babou tak priateľka namietala a pindala 😂 takže asi až tak " otvorený " a " novodobý" ten vzťah ako ho tu prezentuješ nemáte keď je len čisto v prospech tvojej frajerky ale tebe rovnakú vec zakazuje 😉 normálne by som jej povedala že JEJ vadí trojka s inou ženou a tebe trojka s iným mužom. Ak ona nechce "dopriať" to isté tebe tak prečo by si mal ty jej ?

tanyag
10. aug 2023

Keď máte otvorený vzťah a dohodli ste sa, že skúsite sex s niekým iným...tak jej povedz, nech si tú trojku dá s inými mužmi...a ty si daj trojku s inými ženami...obaja budete spokojní 😂 alebo urobte grupák a trtkajte sa na kope 😂

tanyan
10. aug 2023

Kde máš hranice? Ak ti povie, že chce vidieť ako to ten druhý chlap robí s tebou... alebo ty s ním... alebo aby ste naraz obaja skrížili meče...
Je to len sex, ale každý má vlastné hranice a partner by ich mal rešpektovať. Inak je to dôkaz toho, že nerešpektuje partnera ako osobu.

bruno1
10. aug 2023

Skús jej navrhnúť štvorku ,ty so ženou a ona s mužom ,veď nech sa pozrie ,ako prášiš druhú ženskú a daj si Viagru nech sa čuduje ,ako dĺho vydržíš a koľko kôl.🤣🤣🤣

mikadooo
10. aug 2023

@eris007 že je to maximálne sebecké od nej. Keď už ste tomu obaja naklonení (u mňa no go), tak by to malo byť fair a nech dopraje aj ona tebe druhu ženskú.

evuska32
10. aug 2023

Navrhujem dohodu....ak ty dovolíš trojku s 2 chlapmi, tak ona dovolí trojku s 2 babami....bude to fér...a obaja zistíte, či vám to dalo 😉

eris007
autor
10. aug 2023

Nakoniec sme sa dohodli ze skúsime a aj v prospech jej aj v prospech mňa

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymanonym
10. aug 2023

@julia2002 preco by mali byt len kamarati s vyhodami? To, ze ty alebo ja by sme taketo veci vo vztahu nechceli, predsa neznamena, ze ak niekto take veci robi automaticky v ziadnom partnerskom vztahu nie je 🤔

eris007
autor
10. aug 2023

@evuska32 tak sme sa aj dohodli

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eris007
autor
10. aug 2023

Ja si myslím ze keď aj iné pary tak už skúsili a bolo to v pohode tak si myslím ze aj u nás

karolinakr
10. aug 2023

@eris007 ine pary skusili - tak niektori žiarlivi ludia si neviem predstavit, ako toto skušajú

karolinakr
10. aug 2023

@eris007 a v podstate je aj uražka, ked si do niekoho zamilovany a on ta nuka do postele inému - neverim, že tam je laska medzi tymi dvoma

gomak
10. aug 2023

@eris007 Ak si ju neplánujes vziať za ženu, tak skúste.... Predpokladám takýto vývin vzťahu- jej sa to zapáči a bude to chcieť naďalej, teba to bude trápiť (ak ju máš rad) a nakoniec sa rozídete...

vorkola
11. aug 2023

@tanyag Fuj, az mi zdvihlo zaludok,taku dobru veceru vyvratim,kvoli k....ve?

veronika2021
22. mar 2024

@eris007 mna by velmi zaujimalo,koho do tej trojky chce.To by napovedalo velmi vela😁.Ci chce len trojku alebo konkretneho chlapa….