Príťažlivosť bez vzťahu

1. máj 2023

Čaute, dali s partnerom dokopy pred jedným rokom. On má veľmi priťahuje a aj ja jeho, ale stále mám pocit že nemáme spolu normálny vzťah. Teda z jeho strany to možno normálne je ale mne to normálne nepríde. Ja by som uvítala vo vzťahu viac porozumenia a keby sme jeden pre druhého mali spolu viac času. On sa však zameriava skôr na svoj šport ktorý robí a na svoje záujmy. Už som mu to aj naznačila ale on je takto spokojný preto mi príde blbé ho nútiť do niečoho kde spokojný nie je. Napríklad Ja mám rada divadlo išla by som rada cvičiť, ale aj s ním. Ja by som bola rada keby sme išli spolu niekam na film lenže jemu stačí keď sa stretneme dáme spolu dobrý sex a je spokojný. Myslíte že takýto vzťah bude mať perspektívu? Sex nám obom naozaj vyhovuje rozumieme si po tejto stránke ale viac pre seba ako by nevieme urobiť, nevieme sa posunúť ďalej.

pribinak
1. máj 2023

Jemu evidentne ten sex stačí.

panelacikova
1. máj 2023

ak by ťa chcel na viac, než len na sex, staral by sa aj o blaho tvojej duše. čiže by ti aspoň 2x do roka vyhovel (divadlo), občas niekde pozval (1x do mesiaca) na obed či večeru, zo 3x ročne skočil do toho kina. nejaké prechádzky, rozhovory, spoločenská hra, dobre by navaril.... jednoducho veci, ktorými by ťa hýčkal, aby ti dal najavo, že si ťa váži a chce, aby si bola aj ty spokojná. lebo ak si spokojná v posteli, neznamená to, že si spokojná s celým vzťahom, kvôli čomu tu presne píšeš svoj problém. buď tomu on vôbec nerozumie alebo nechce a nepotrebuje viac, než sex. a koľko má rokov? ak 20, ešte to pochopím...

54tinka54
1. máj 2023

Mali by ste mať aj nejaké spoločné záujmy.. okrem sexu teda 😁 inak sa to veľmi normálnym vzťahom nazvať nedá, lebo každý si rieši svoj život.

janinah
1. máj 2023

Okrem sexu robite spolu čo?....no a máš odpoveď o vašom " vzťahu"…
Vzťah predsa vyzerá inak...

lindous
1. máj 2023

Nenaznačuj mu to, ale normálne otvorene povedz o svojich pocitoch... to nie je o tom, že by si ho do niečoho nútila, nemusíš z toho robiť scény a výčitky, ale normálne sa porozprávať o svojich očakávaniach, o tom čo ti chýba... podľa toho ako zareaguje a či bude ochotný na tom pracovať sa už zariadiš... nechceš nič nereálne, ale samé sa to už asi nezmení, možno len k horšiemu... perspektívu to nemá, ak neviete komunikovať...

domkakvet
1. máj 2023

Ja by som obmedzila sex, povec mu ze dnes sex mat nemusime a den budeme travit inak.

autor
1. máj 2023

@panelacikova keď mu poviem, pozve má aj zavolá, ale inak mu to nenapadne. Neviem, či má taký vzťah perspektívu potom. Či nemám hľadať dokonalosť? Lebo zase taký sex ako s ním mám by mu chýbal.

autor
1. máj 2023

@domkakvet keď ja si to užívam, život je krátky na to aby vkuse sme obmedzovali to čo máme radi.

autor
1. máj 2023

@janinah občas ideme spolu vonku, alebo pozrieme film, či niečo uvaríme, ale to je tak všetko. A je to vždy spojené s...

pralinka25
1. máj 2023

tak ste asi kamosi s vyhodami. ved si uzivaj sex aj to co mate a kludne hladaj dalej nejakeho normalneho frajera. tuto mi to moc nepride ako realny vztah.

domkakvet
1. máj 2023

Hovoris, ze zivot je kratky a pritom cas zabijas mozno s niekym s kym to nema buducnost, ak ma byt vztah iba o sexe, tak z mojho pohladu nestoji za nic.

autor
1. máj 2023

@pralinka25 keď ja neviem, či normálneho nájdem 🙈

autor
1. máj 2023

@domkakvet a čo keď nájdem opak a sex mi s ním zas bude chýbať. Mala som už chlapov a zas žiaden má na toľko nepritahoval

domkakvet
1. máj 2023

Treba najst takeho co ti bude vyhovovat po viacerych strankach, cize aj v sexe, ale aby ste si aj rozumeli.

pralinka25
1. máj 2023

ale najdes neboj. ved kym to pride si uzivaj toto. a ked nieco bde za to stat tak sa posunies.

siska53
1. máj 2023

Tiez mi to pride skor ako kamaratstvo s vyhodami.. pre neho..

svetlonos
1. máj 2023

To ale nie je vztah co opisujes. Vy ste len milenci. Nevydiskutovali ste si to hned na zaciatku?

panelacikova
1. máj 2023

no a prečo spolu nezačnete žiť, keď už máte ten sex?

hankm
2. máj 2023

Za mna dokonaly ideal 😁