Randenie a sex

2. dec 2022

Mam 22 rokov a som pol roka po rozchode z dlhoročného vztahu (od 16)Som už z toho zahojená a citim, že by som už bola pripravená spoznať niekoho ineho. Mam ale otazku ktorá sa týka sexu. Keďže nemam ziadne skusenosti s mužmi okrem toho mojho ex, neviem úplne ako to chodí v “dospelackom svete”, keďže vtedy som bola v podstate ešte dieta. Po akom case je podľa vás okej mat sex keď s niekym randíte?Viem, že je to asi individuálne ale zaujima ma vás názor.. napríklad na ktorom stretnutí?

nikpa
2. dec 2022

Na ktorom budeš mať pocit, že teraz je ten správny čas. 😄 Podľa toho čo hľadáš, ak len milenca na sex tak netreba chodiť okolo horúcej kaše. Ak chce vzťah tak sa proste stretávate a necháte to plynúť, príde to samé...

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
2. dec 2022

@nikto2234 toto nemusi byt celkom univerzalna odpoved. Mozno s niekym bude citit taku silnu chemiu, ze k tomu dojde aj na prvom a nemusi kazdy vztah skoncit svadbou. Samozrejme, ze je riziko, ze zena bude posobit ako lahky ciel, ale ak sa s napadnikom A vyspi na prvom rande, nrmusi to automaticky znamenat, ze by sa vyspala s kazdym, proste hned ten prvy moze byt niecim vynimocny, co ju dostane... Odpoved na tu otazku neexistuje.

viktoria2204
2. dec 2022

Ja by som bola zdrzanliva, samozrejme odtial potial, chlapec ked bude mat zaujem nech si pocka

sissy27
2. dec 2022

Správny čas je vtedy, keď to obaja chcete, je úplne jedno či na prvom rande alebo až po svadbe. Ak má chalan s tebou vážne úmysly, tak sex na prvom rande ho neodradí (ak je teda tá chémia vzájomná) a ak niekomu ide len o trofej, tak si kľudne počká a odkopne ťa až keď dostane čo chce.

lindous
2. dec 2022

Ja by som počkala kým sa lepšie spoznáte, ale nie preto, že si myslím, že žena tým stratí hodnotu (tu staviam na niečom inom ako na svojom tele) alebo by som chcela byť chrumkavá a zdržanlivá, nech si nemyslí, že som ľahká korisť (sex pre mňa nie je niečo čo dávam mužovi, ale niečo čo si aj ja chcem užiť, takže teoreticky som so sexom aj na prvom rande okej, ale prakticky by som nešla ku niekomu domov po prvom rande, ani ho nezavovala k sebe, pokiaľ sa teda vidíme prvýkrát v živote...

zobaka
2. dec 2022

neviem aky mas vek, aka si, riad sa podla seba a situacie, my smali po cca mesiaci asi

sense
2. dec 2022

Správna doba je vtedy keď sa budeš na to cítiť. Nikdy som sa ne riadila tým ako dlho mame byt spolu alebo na koľko rande. Vždy sa to proste stalo. Raz na treťom stretnuti.... Pri ďalšom partnerovi až po pár mesiacoch

h2
2. dec 2022

@lindusss2016 Aj keby bola chémia najsilnejšia na svete, aj keby to bol najvýnimočnejší chlap na svete, tak podľa mňa sex na prvom rande nie je v poriadku. Keď je chémia silná, aj pocity, že to je ten pravý, tak hádam aspoň tých pár rande vydrží.

marca12
2. dec 2022

Vzdy som sa riadila pocitmi. Na prvom,druhom rande by som sa nevyspala,to ho az tak dobre nepoznas. Ale ak to tak budete citit obaja,preco nie.

matana2
2. dec 2022

Ja by som poradila univerzalne mesiac. Mesiac casteho randenia, chodenia, stretavania sa, rozpravania. Ale caste randenie je ze sa stretnete aspon kazdy druhy den.

queen_mary
2. dec 2022

@nikpa presnee. 😀

queen_mary
2. dec 2022

Ako budes citit. Mozes.mat.one night stand, mozes mat fuckbuddyho, mozes pockaj, kolko uznas za vhodne. Za mna idealne skusit vsetko, kym sa da 😊

drake122
2. dec 2022

No takto ale, treba si uvedomiť, že priemerný chlap ak si chce len zatrtkať, 5-6 rande teda čakať nebude, lebo to by sa naplatil za všetky tie kávičky, kino, večere, atď. A aj pohonné hmoty nie sú lacné. Takže počítaj s tým, že ak mu nedáš do cca max tretieho stretka, vykašle sa na to a pôjde hladať inde...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
2. dec 2022

@drake122 vsak ale ak ona chce vztah tak je to prave super selekcia nie? lebo potom tu mame plno tem o trtkosoch co zasuvaju kade tade ebo ma potreby. aj chlap dokaze vydrzat ak ma realny zaujem.ak nema tak aspon bude vediet hned

lindusss2016
3. dec 2022

@h2 ja nepisem, ze musi byt zrovna ten pravy 😉 mozno to bude chlap, ktoreho uz v zivote neuvidi, a napriek tomu to moze byt noc, na ktoru nikdy nezabudne...

dadis
3. dec 2022

@drake122 😀😀 Tak presne takyto chlapi ostavaju na tinderi 😀😀

shelby88
3. dec 2022

@drake122 radšej nech si počká na toho pravého ak takéhoto trtka ktorý ju len využije. Veď keď chcú chlapi sex, nech idú do bordelu a nie slušne ženy využívať 😂

lusinda1989
3. dec 2022

Tak napríklad ja som môjho muža poznala asi rok, potom sme sa stretli na diskotéke a hneď po nej sme sa spolu vyspali. Chémia bola a aj je silná aj po 16tich rokoch ktoré za tri týždne oslávime. Takze nieje na to univerzálna odpoved že ak dáš na prvom rande tak už sa neozve.

siska53
3. dec 2022

Osobne by som radila pockat aspon mesiac, urcite nie na prvom, druhom, ci tretom rande. Ak mu ide o teba, nie iba o sex, pocka na den, ked budes pripravena aj ty.

toskanka
4. dec 2022

Záleží, ako často sa stretávate, je iné vidieť sa 2x do mesiaca a iné vidieť sa viackrát týždenne. Hlavne sa nedaj dotlačiť do sexu skôr, ako to budeš ty cítiť. Mužovi na sex stačí, že sa mu budeš fyzicky páčiť, ale my ženy (väčšina) máme svoje emocionálne potreby. Inak môže byť sex pre teba sklamaním a po čase sa môžeš sexu s mužmi vyhýbať.