Sníva sa mi, že mám sex s najlepším kamarátom

14. júl 2023

Začína mi šibať
Sníva sa mi že mám sex s najlepším kamarátom
Nepriťahuje ma ani nie je môj typ
Ale viem že ja ho priťahujem priznal sa
Ale problém je že mne sa Snívalo 3 dni po sebe že máme spolu sex
Vidame sa 2x za týždeň a normálne sa bavíme ako kamaráti ako chlap s chlapom
Neviem čo mi je
Ani si nepíšeme

domkakvet
14. júl 2023

Asi na myslis na to co ti povedal, ze ho pritahujes, alebo pred spanim na neho myslis.

januska12323
14. júl 2023

No a čo mne sa také veci snívali za ktoré by som dostala kazajku.

autor
14. júl 2023

@domkakvet práve že nemyslím ,pozerám sex/life seriál

autor
14. júl 2023

@januska12323 len nepríde mi to v pohode sama neviem som z toho rozhodena bavime sa 15 rokov a ani raz taky sen a zrazu

domkakvet
14. júl 2023

Nepoznam ten serial, ale z nazvu ak to je o sexe mozno to bude tym.

autor
14. júl 2023

@domkakvet ano je to o žene ktora ma manžela ale chýba jej sex aky mala s bývalým

dorothee
14. júl 2023

Je to uplne v pohode,nesibe ti,v snoch sa mozes vyspat s hocikym,nemusi to znamenat vobec nic o tom,ci ta ten clovek pritahuje aj v skutocnosti..Mozno mas len teraz absenciu sexu,ak mas s kym pomilujte sa alebo sa urob sama a uvidis ze tie sny prestanu 😀

autor
14. júl 2023

@dorothee som bez sexu 4 roky lebo necitim sa sebavedomo vyzliecť sa pred chlapom

dorothee
14. júl 2023

uff,tak to je strasne dlho..Okej,tak na zaciatok si kup sama pre seba nejaku hracku,baby odporucaju Lelo Sona,uplne bez hanby,je v poriadku urobit sa sama..Nemusis sa pre to citit blbo 🙂 no a druha vec je popracovat trosku na svojom sebavedomi..Chlapom nezalezi az tak velmi na tom ako vyzerame ako si my zeny myslime 🙂 Ja osobne mam asi 25kil nadvahu a aj tak nemozem doma ani umyvacku vylozit co ma chlap obhana..
Preto sa ti snivaju taketo sny,aj ja ked sme dlhsie bez sexu,tak mam divoke sny 😀