Som normálna, keď nepociťujem chuť na sexuálne radovánky?

11. júl 2021

Dobry den. Pisem anonymne kedze sa za to hambim.

Som vobec normalna ked nepocitujem chut na sexualne radovanky?... Doslova sa mi to hnusi. Nemam tu potrebu robit to.
Prinasa mi to len zlu naladu ked na to pomyslim ze by som to mala skusit.

Dakujem

elizabet173
11. júl 2021

nemáš sa za čo hanbiť, ak si ešte mladučká, môže to byť aj strach z neznámeho, možno hormóny a sú aj ľudia, ktorí sú šťastní s minimom sexu alebo aj bez neho. Možno prídeš tomu "na chuť" až po čase so šikovným partnerom a možno aj nie. Vôbec by som sa tým nezaoberala a hlavne neliezla niekomu do postele len preto, že by sa už v tom veku malo. Rob tak. ako to cítiš.

ivangeline
11. júl 2021

A hlavne... nie si zamilovana a mozno ani nemas s kym? xD Tak naco o tom uvazovat?

mondolina
11. júl 2021

a niekto ťa núti sexovať? 🙄

slovakboy
11. júl 2021

Si vo vzťahu? Koľko máš rokov? Nikdy sa ti to nepáčilo či až teraz?

miadi
11. júl 2021

Si normalna asexualka.

torysheer
12. júl 2021

A kto určuje hranice ,,normálnosti"? Buď taká aká si, sama sebou, a určite to tak bude v najlepšom poriadku. Žime tak, ako to cítime. Ja mám zase opačný problém, že by som stále, a vekom sa to stupňuje...tak ktorá z nás je ,, nenormálna"?

minimie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wawna
1. aug 2021

stalo sa niečo, čo to zmenilo? Lebo len tak samo od seba to nenastane. Tiež som mala chvilku, že som na sex nemala chut a musela som brat afrodiziaka, lebo viem, že manžel sex miluje

katka5161
30. jún 2022

Treba to riešiť, normálne to určite nie je. Sex k životu proste patri

maialeo
30. jún 2022

@katka5161 😀

katka5161
30. jún 2022

@maialeo co ti je smiesne? Ved nech si da vyšetriť hormóny, krv a tak.. kludne za tym nieco moze byt.

refly
30. jún 2022

Jo, existuje asexualita a gray-a. Mozno mas len veeelmi nizke libido. Sexualita je spektrum. Niekto ma chut, niekto nie, vacsina je niekde v strede. Ja by som tiez vedela existovat az do smrti bez a nijako by mi to na kvalite zivota neubralo.