Stratil moju dôveru

bulika666
25. mar 2023

Ahojte chcela by som sa s niekým s Vami podeliť o môj problém.
Mám 6 ročný vzťah kde bolo všetko v najväčšom poriadku, ale dva tri roky sa začala vo vzťahu nedôvera k priateľovi .
Začalo sa to keď bol v práci a neozval sa mi len večer nevedela som čo si mám myslieť nikdy sa ešte takéto nestalo vždy keď vieme sa ozveme .
Ale nie viac ako 2 hod.
Začala som ho podozrievať nedôverovať mu moje tušenie , odvtedy keď sa toto stalo som bola mimo a ešte kde pracoval vtedy tá žena mu povedala predomnou, ze už nebude mať také chrumkavé telo keď bude starší.Vysli sme v dverách a on bol ako keby ho naháňali a povedal táto žena je nenormálna tak som sa ho pýtala ty si azda mal niečo snou ? On že kdeže so starou ženou on 48 ona ,60r.
Odvtedy ako sa toto stalo mu neviem dôverovať.
Potom boli žienky po ktorych sa otáčal a keď som uvidela bol z toho vždy pfff keď som mu povedala že mi to nepadne dobre z jeho strany nervozita a vydieranie že sa zabije.Odišiel veľa x z domu keď máme nejaký konflikt ohľadom týchto veci.Už nevládzem mám pocit že ma podviedol už nie raz a mám pocit že zomňa robí debila.
Ubíja ma to ,,, keď vidím že ako zazera na iné ženy keď je somnou a keď nieje ? Tak ako to je ... Bolo už keď aj somnou bol že chodil medzi regálmi za istou zienkou v legínach a ja som stála pri pokladni a prišiel aj on ale ja som tam bola vzduch on len s veľkými očami kukal a kukal na ňu ...bola som mimo ale keby som niečo k tomu dodala tak som tá najhoršia a zlá...
Zabíja ma jeho správanie jeho tieto výlevy nervozity a vydierania.
Mám ho zavolať na detektor ? A začať nový vzťah nový život alebo ho mam pustiť k vode .... Musíte vedieť že ja som tá najhoršia ja som ziarliva keď sa niečo deje čo on očividne urobí .... Ale ja mám veľkú fantáziu .
Prosím Vás poraďte mi som zúfalá
Ďakujem

bulika666
autor
26. mar 2023

@zoro9836 ja neriešim môj ex vzťah vôbec nie ja som začala nový život !!! To jeho správanie ma zmenilo voči nemu !!!

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
26. mar 2023

@bulika666 a kvoli comu chces s nim dalej byt?
Musis, alebo co?
Kvoli comu mas potrebu mu davat moznost s tebou ostat?

Uz ked ti hlavou zacal behat detektor lzi, si si mala povedat, ze toto je konecna. Ked citis potrebu dokazovat niekomu az takto, ze ti klame, tak vztah zhasol.
Uvedom si, ze ta jeho chovanie dostalo do stavu, ze zvazujes az take sibnute nenormalne stupidity a pridu ti v podstate normalne. Je ti toto treba, takto sa sama pred sebou ponizit?
To uz nie je vztah, ten uz doziva. To postupne zacina akurat vase superenie.

Ze sa zabije? No kvoli prvej zene to neurobil, tak je velmi mala pravdepodobnost, ze to urobi teraz kvoli tebe.
Ale isto si vsimol, ako lahko je to univerzalne na teba pouzitelne. Par emotivnych slov, trochu dramy a ty sa stiahnes, ustupis a zas ma klud.
(Dufam, ze si tie vyhrazky samovrazdou nevysvetlujes ako dokazy lasky, ze nemoze napriek vsetkemu bez teba zit.)

Uvedom sa. Taky chlap ti nie je treba.
Ma 50, slinta za zenami cely zivot. Pred problemami uteka.
A ty chces hladat sposoby, ako mu dokazat, ze je taky? A co tym dosiahnes, i ked mu to dokazes? Ze sa zmeni?
Alebo potom konecne odkracas s hlavou hrdo zdvihnutou, ze si mala pravdu? Ze ty nie si z vas dvoch ta divna?
Nemozes sa na to vykaslat a urobit to uz teraz, i bez detektora?

janulka1802
26. mar 2023

Ach žena... tu netreba žiadny detektor. Zakývaj mu a začni normálne žiť.

januska12323
26. mar 2023

A z akého dôvodu s ním chceš ostať?

bulika666
autor
26. mar 2023

@moonlight1210 máš pravdu !!! Ďakujem ... Ajtak je vystrašený z detektora, ale pôjde len nech vybavím termín 😊ale nevie čo bude potom ,potom už jeho duša nebude kľudná lebo vyjde pravda a ja uvidím že on mal pravdu a ako sa ja budem zle cítiť že potrebujeme nejaký môj detektor stroj aby som mu verila ... No ja viem aj bez stroja že niečo už bolo ... Čo ja vedieť nemôžem !!!

Máš pravdu ... Ďakujem

bulika666
autor
26. mar 2023

@januska12323 ☹️

mikadooo
26. mar 2023

@bulika666 ja by som sa rozišla s chlapom, ktorý nie že len očumuje ženské, ale ešte aj ide za nimi a vlastnú babu nechá stáť pri pokladni 🙈. To musí byť iný pohľad, ja byť tá iná žena, normálne by som sa ho bála. 🙈. Od takéhoto by som utekala na sto honov, nech je aj nevinný ako nemluvňa.

retatka
26. mar 2023

@bulika666 Až by došlo na deň D nikam by nešiel.Teraz je hrdina ,snaží sa to uhrať aby si nič nevybavila.Ani detektor nemusí byt na 100% presný.
Aj keď by sa nevera nepotvrdila vedela by si žiť s chudákom ,čo v tvojej prítomnosti slintá po ženských a chodí za nimi ?Alebo s ním nebudeš nikde chodiť ?Veď o pár rokov z teba urobí trosku ,bez sebavedomia.Týmto ti dáva najavo ,ze si nula .Nechá ta stať pri pokladni ,kým on doslintá…fuj.Bolo by mi to trápne a žiaden čas a peniaze by som s takýmto naničhodnikom nemrhala.

tanyag
26. mar 2023

Chudák chlap 😁 mať toto doma 😂

bulika666
autor
26. mar 2023

@retatka no áno stalo sa to už nie raz , boli sme v obchode on pri jednom regáli ja na druhej strane som hľadala niečo iné idem tam oproti mňa okolo 25 r.blonfinka v úzkych rifliach celá šťastná sa krútila smiala sa a on v druhom konci pri regáli a čumí celý čas na jej zadok ako odchádza s vyšpulenymi očami a v tvári mal že by ju najradšej zjedol ... No určite žmurkol na ňu alebo neviem ale tá mladá kočka bola bez seba ... Takže sa mi dejú pri ňom takéto, kde sa cítim ako posledná ponižená niktoška !!!
Už začínam chápať a vidieť s otvorenými očami kto vlastne je ...

retatka
26. mar 2023

@bulika666 Koľko máte rokov ?Máte deti ?Pozerá každý chlap ,niekto viac ,niekto menej ,niekto to robí viac diplomaticky ,no keď niekto okato slintá a je až vo vytržení pred svojou partnerkou je už cez čiaru .Tento typ muža sa nikdy nezmení a vekom sa to bude len stupňovať a neostane len pri čumeni …

bulika666
autor
26. mar 2023

@retatka ja 38 on 50 nie spolu nemáme ... Ani nechcem ! No boli medzi nami už hádky kôli tomuto keď som sa cítila veľmi ponížená a to so sebadôverou nemám problém , ale toto ma ubijalo až pod zem ... Pokúša sa to niekedy nerobiť prehliadnuť ženy ale niekedy sa mu to nedarí no tak asi nevydrží ... Je to pre ženu veľmi nepríjemná situácia a niekedy to bez slov neznesiem !!! Zničil ma týmto správaním.Vzdy som na Tom tak čo nechcem aby robili mne nerobím to druhým som k nemu úprimná a verná.

bulika666
autor
26. mar 2023

@retatka sme spolu 6 rokov a stalo už všeličo za tie roky kôli čomu stratil moju dôveru tak preto som sa rozhodla, že sa môžme zúčastniť na detektori lži ja nemám žiadne tajnosti ani nikdy som ho nepodviedla a bola som až dodnes verná !!!
On stým má problém boli hádky kôli tomu som si myslela, že bude bez okamihu mihnutia súhlasiť áno aj súhlasil ale o pol hodinu začal byť nervózny a utekal zas z domu že on vždy musí dokazovať že je verný!!! Ale podotýkam on má veľmi miluje ja som žena jeho snov a je milý líška sa atď ... Boji sa ísť tam ... A hneď je nervózny ak sa táto téma spomenie ... Takže moja intuícia neklame ... Povedal mi že ak nepôjde budem si myslieť že on ma už podviedol a keď pôjde možno moja duša už bude kľudná ale jeho už nikdy !!! Pýtam sa prečo ? Lebo sa dozviem pravdu že moja intuícia neklame ?

Tento vzťah aký bol pekný tak sa pokazil !!! Neviem ako bude v budúcnosti, ale ukončím to, lebo takto žiť neviem a nebudem to sú len jeho slová lichôtky, ale realita je iná ak má možnosť tak ma podvedie !!! Super ... Zas som tá sprostá

tanyag
26. mar 2023

@bulika666 ty si tento "krásny" vzťah pokazila...neverím, že nejaká 25r. sa bude vznášať, keď na ňu žmurkne 50 ročný chlap 😂😂😂 ty si riadne paranoidná...

bulika666
autor
26. mar 2023

@tanyag hm ty snim nezijes ani ho nepoznáš a ani jeho minulosť a prítomnosť ... Ale predsa vďaka

januska12323
26. mar 2023

50 ročného capa neprerobíš, aj keby ten detektor vyšiel zle, zase ťa ukeca a bude slintat a tak dokola. A ty pri ňom ostaneš lebo ho tak strašne miluješ.

maialeo
29. mar 2023

🙂 som si cvrkla od smiechu

family1230
31. mar 2023

Fuuuha 🤷😂 to ako funguje ten detektor nikdy som o Tom ešte nepočula 🤣🤣🤣