Tehotná žena ma odmieta

nemam_menoo
2. júl 2023

Ahojte,
Tak skúsim napísať svoj príbeh.
Spoznal som ženu pred rokmi, ale ako kamarátku. Dlhšiu dobu som bol preč a po rokoch som sa vrátil. Stretli sme sa a skončili spolu v posteli. Mesiac to nikde nepokračovalo i keď ja som chcel ona bola zdrzanliva. Jeden krásny deň išla na jednu party a na druhy deň ráno som ju našiel u môjho najlepšieho kamaráta. Nemali spolu nič a oficiálne sme spolu neboli. V ten deň sme sa dali dokopy. O mesiac na to som začal mať podozrenie, že čakáme babo.. Nič nebolo isté, no medzi tým som sa dozvedel o zlej povesti svojej partnerky (chlapi v jej živote atď). No v čase, keď som zistil, že čakáme dieťa som rovnako tak zistil, že ma účet na onlyfans.. Medzi tým ešte prišlo podozrenie, že mala niečo s jedným chlapom co však nikdy nepriznala.. Tehotenstvo sa potvrdilo a začali hádky veľmi som chcel to dieťa i keď som tušil aká je.. Ona chcela ísť na potrat. Po prvom Sone zmenila názor a už to dieťatko chce.. No keď som zverejnil na soc. Sieť Sono ozval sa mi jej ex ( s ktorým podľa nej nič nemala rok) ze sa nemám tešiť na to dieťa, lebo môže byť aj jeho. Sadol som do auta a išiel za priateľkou a ona s úsmevom na tvary povedala, že sním spala týždeň
Predomnou a ze sa mi to hanbila povedať. Po tych klamstvach sme sa často hádali a bola to aj moja chyba no ťažko som jej mohol veriť. Prešiel týždeň a z ničoho nič mi povedala, že medzi nami je koniec a dieťa bude vychovávať sama. Odvtedy prešli 2 mesiace, kedy ma stále ponižuje zhadzuje a nadáva
mi.. No najhoršie je ze ma úplne odmieta so slovami, že sa cez to nedokáže preniesť už má neľúbi a dieťa bude vychovávať ona ale že vždy budem môcť byt sním kedy chcem. Ona nemá príjem keďže je na vš a nebude mať ani materskú. U mňa peniaze problém nie sú podnikám a tak mam čas aj na dieťa aj na ňu. Jej rodičia jej povedali, že jej pomôžu a budú platiť nájom a všetko i keď nemajú veľmi financie no ze sa budu trápiť.
Okrem hádok, ktoré som vyvolal som jej nijako neublížil.. Raňajky, obed večera do postele vždy len výlety kde chcela ona atď.. No mam pocit, že ona veľmi ubližoval mne no najhorší som ja..
Veľmi chcem vidieť svoje dieťa vyrastať, robit prvé kroky, ako mu budú rásť zúbky, prvé slová ci každý jeden deň s nim/s ňou.. Ale už som zúfalý a neviem co mam robiť.. Ďakujem za radu

predomnou predomnou a hanbila sa mi

slavka1988
3. júl 2023

@ibajaanikiny lepšie by som to ani ja nenapisala 👏👏👏

karolinakr
3. júl 2023

Ona ti povie, ze tyzden chrapala s ex a ty chces vychovavat za kazdu cenu asi kukučie mláďa, peňazi maš ako pliev, ale ona od teba neuvidi ani cent..No užasna buducnost ju s tebou čaka, môže byt rada, ked na jej dieta stoji fronta + si privyraba na Onlyfans 🤣🤣...ste podareni 👏 asi jej nie si sympaticky a je stale zaĺubená do ex, to je najpravdepodobnejšia verzia

la_dolce_vita
3. júl 2023

mňa fascinuje, že takýchto dobrákov často uloví takáto promiskuitná mrcha. Fakt sa mi rozum zastavuje... ale býva to aj naopak samozrejme, všimli ste si to?

karolinakr
3. júl 2023

@la_dolce_vita ano tiež nechapem, prečo na jej dieta stojí fronta..