Tehotná žena ma odmieta

nemam_menoo
2. júl 2023

Ahojte,
Tak skúsim napísať svoj príbeh.
Spoznal som ženu pred rokmi, ale ako kamarátku. Dlhšiu dobu som bol preč a po rokoch som sa vrátil. Stretli sme sa a skončili spolu v posteli. Mesiac to nikde nepokračovalo i keď ja som chcel ona bola zdrzanliva. Jeden krásny deň išla na jednu party a na druhy deň ráno som ju našiel u môjho najlepšieho kamaráta. Nemali spolu nič a oficiálne sme spolu neboli. V ten deň sme sa dali dokopy. O mesiac na to som začal mať podozrenie, že čakáme babo.. Nič nebolo isté, no medzi tým som sa dozvedel o zlej povesti svojej partnerky (chlapi v jej živote atď). No v čase, keď som zistil, že čakáme dieťa som rovnako tak zistil, že ma účet na onlyfans.. Medzi tým ešte prišlo podozrenie, že mala niečo s jedným chlapom co však nikdy nepriznala.. Tehotenstvo sa potvrdilo a začali hádky veľmi som chcel to dieťa i keď som tušil aká je.. Ona chcela ísť na potrat. Po prvom Sone zmenila názor a už to dieťatko chce.. No keď som zverejnil na soc. Sieť Sono ozval sa mi jej ex ( s ktorým podľa nej nič nemala rok) ze sa nemám tešiť na to dieťa, lebo môže byť aj jeho. Sadol som do auta a išiel za priateľkou a ona s úsmevom na tvary povedala, že sním spala týždeň
Predomnou a ze sa mi to hanbila povedať. Po tych klamstvach sme sa často hádali a bola to aj moja chyba no ťažko som jej mohol veriť. Prešiel týždeň a z ničoho nič mi povedala, že medzi nami je koniec a dieťa bude vychovávať sama. Odvtedy prešli 2 mesiace, kedy ma stále ponižuje zhadzuje a nadáva
mi.. No najhoršie je ze ma úplne odmieta so slovami, že sa cez to nedokáže preniesť už má neľúbi a dieťa bude vychovávať ona ale že vždy budem môcť byt sním kedy chcem. Ona nemá príjem keďže je na vš a nebude mať ani materskú. U mňa peniaze problém nie sú podnikám a tak mam čas aj na dieťa aj na ňu. Jej rodičia jej povedali, že jej pomôžu a budú platiť nájom a všetko i keď nemajú veľmi financie no ze sa budu trápiť.
Okrem hádok, ktoré som vyvolal som jej nijako neublížil.. Raňajky, obed večera do postele vždy len výlety kde chcela ona atď.. No mam pocit, že ona veľmi ubližoval mne no najhorší som ja..
Veľmi chcem vidieť svoje dieťa vyrastať, robit prvé kroky, ako mu budú rásť zúbky, prvé slová ci každý jeden deň s nim/s ňou.. Ale už som zúfalý a neviem co mam robiť.. Ďakujem za radu

predomnou predomnou a hanbila sa mi

janinah
2. júl 2023

Test otcovstva

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@janinah až po pôrode. Tvrdi, že nemá problém a ze určite je moje. No nerieši to môj problém

dzulli1980
2. júl 2023

No vzhľadom k jej povesti a Tvojmu dobrému príjmu by som trvala na testoch otcovstva ... aby Ťa nevyžmýkala ako taký citrón ... veď to dieťa vôbec nemusí byť Tvoje, nestavaj si vzdušné zámky, nepredstavuj si ako ho kočíkuješ, hráš sa s ním ... ona podľa mňa len vycítila, kde sú "looove", odkiaľ jej to bude najlepšie sypať.
@nemam_menoo

janinah
2. júl 2023

@nemam_menoo viem,že až po pôrode...tvoj problém je,že doliezaš niekam,kde ta nechcú a kde možno ani nemáš dôvod resp.pravo niečo riešiť...tak počkaj,stiahni sa a uvidíš čo sa bude diať po pôrode..nedaj sa obalamutiť a trvaj na teste

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@dzulli1980 toto je vec, ktorá je komplikovaná. Mal som iste problémi s daňami atď za čo som dostal trest zákazu byt štatutárnym orgánom po dobu x rokov. Všetko (firmi, auta ci dom) sú napísané na rodinných príslušníkov čo ona zistila až neskôr. Takže odo mňa ani len výživné neuvidí kto vie aké.. Hovorí, že prístup mi neodoprie no vie, že keď by to išlo na súd nedostane nič.. Znie ale presvedčivo ze je moje a súhlasila aj s testami atď.. Ale nechápem prečo sa chová takto a odmieta všetko doslovne mi povedala, že radšej bude na ulici s dieťaťom ako nasilu so mnou.. A dal by som jej naozaj všetko

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@janinah určite na ňom trvať budem, ale úprimne asi aj viem kedy mohlo ku tomu dôjsť. No mam pocit, že ona si nie je istá a stále mi hovorí, že chce aby sme spolu vychádzali ako kamaráti a rodičia atď. Príde mi to, ako keby si necháva zadné dvierka, že ak bude moje.. Neviem si to vysvetliť a nechápe to nikto. Rodičia ju tlačia do toho, aby sme boli spolu atď no ona ma aj tak svoj názor..

janinah
2. júl 2023

Neľúbi ťa, bohužiaľ..aspoň ze nehrá divadlo,aby si ju zabezpečil...

0silvia0
2. júl 2023

@nemam_menoo mas moj obdiv, ze s takouto osobou chces silou-mocou fungovat a stale o nu stojis. Tak, uvidis, ci si otcom ci nie, ale snad sa po par rokoch budes pozerat na svoje mladicke pociny s ovela vacsim rozhladom🤔

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@janinah aspoň to je výhoda. Ale veľmi by som chcel, aby sme dieťa vychovávali ako rodina a dali mu všetko 😔

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@0silvia0 ja viem, že by som nemal. Ale mam povahu, že dieťa je všetko. Mam 30 ona 23 ale moja priorita je to dieťa aj na úkor svojho šťastia. No neviem ako to mam dat do poriadku 🥺

dzulli1980
2. júl 2023

A to Ti nevadí, že Ťa takto ponižuje? ... to aký život by si s ňou mal? ... takéto ženy sú vychcané, teraz to hrá na nedobytnú a potom z Teba urobí žobráka ... spamätaj sa čo najskôr, daj urobiť testy otcovstva ... osobne si myslím, že to dieťa nie je Tvoje.
@nemam_menoo

januska12323
2. júl 2023

S takou radodajkou chceš tvoriť rodinu? Aj čítaš čo píšeš? Počkaj kým porodí, správ test a dúfaj, že nie je tvoje.
Daj sa dokopy a hľadaj normálnu frajerku.

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

Zdrzim sa nazoru na tvoju osobu… ale to dieta na 100% tvoje nie je, sustreduj sa na hladanie novej partnerky.

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@dzulli1980 vadí mi to. Ale stále mam pocit zodpovednosti za to dieťa.. Že ak je moje nedokážem Sa nepostarat o to dieťatko.. Ja viem, že ja by som mal byt ten, kto uteká a ona ta ktorá sa snaží.. Ale je to presne opačne. Nechápem ani ja sám sebe.. No je to prvé dieťa a vždy som hovoril, že nechcem aby moje dieťa vyrastalo bezo mňa

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@januska12323 chcem kvôli dieťaťu.. Ale nie asi kvôli sebe.. Dieťatko je plus mínus na konci decembra a dovtedy ma to zabije.. Strašne ťažké to je..

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka kľudne aj na moju osobu sa vyjadrí. Každý hovorí, že kvôli tomu sa tak chová.. Bohužiaľ neviem hľadať inú, nakoľko patrím asi k malému % chlapov, ktorí sú verní jednej a tej istej a pozerajú sa na dobro druhých a nie svoje. Bo by mi ľúto nechať ju aj babo na pospas osudu

0silvia0
2. júl 2023

@nemam_menoo ale prosim ta, najdes si radodajku, rozhodnes sa, ze prave tejto budes naveky verny? 🤦‍♀️Ale ved dobre, co si si uvaril, si musis aj zjest. Vela stastia.

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@0silvia0 celý život som bol verný na svoju obranu. Ale áno musím si to zjesť. Ďakujem

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

@nemam_menoo si hlupy a naivny, taku zenu ako je ona neocaris tymto postojom zbiteho verneho psa bez stipky hrdosti. A popravde ti moc neverim, ze si realny clovek, muz, a tento pribeh nie je len vymyslena rozpravka.

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka asi ano som 🥺 ja viem, že chlap, ktorý nemá hrdosť je odpudzujuci a nerobím dobre, ale bohužiaľ.. Kludne ti to rad dokážem, že som reálny človek a príbeh je skutočný 🙂 email, fb, insta ci tel číslo žiadny problém a kľudne aj tieto tvrdenie podložím

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

@nemam_menoo naozaj nemusis, nejak zvlast mi to zily netrha 🙂 zbav sa toho spasitelskeho komplexu a najdi si inu zenu.

nemam_menoo
autor
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka budem sa snažiť, ďakujem za radu 🙂

miadi
2. júl 2023

Obaja ste zvlastne osobky, Ved ked budes mat potvrdene otcovstvo dna testom tak nemusite sa sudit o vyske vyzivneho mozete sa dohodnut. Ze jej budes platit slusnu sumu a nie 20e ked akoze nic nevlastniš. Ty si tiez vyšpekulovany. Ona nie je svata ani ty. Nie ste uz par ale je mozne ze budete obaja rodicia spolocnemu dietatu. Tak sa zacnite chovat zodpovedne.

nikolca
3. júl 2023

Na jednej strane pišeš že u teba problem s peniazmi nieje a na druhej strane že u teba bohvieake vyžovne neuvidi si obyčajny špekulant pan podnikatel

hipuska
3. júl 2023

No, došlo k strate dôvery, čo je vlastne jeden z pilierov vzťahu. Takže musíte chcieť obaja to dať dokopy,inak nie je vôbec šanca. A čo znamená že ta odmieta? Že nechce sex?

lauriik
3. júl 2023

A naco teraz riesis, ze chces vychovavat svoje dieta ked este ani nevies ci tvoje?
Ak by sa potvrdilo, ze je tvoje tak mozes videt vyrastat dieta aj ked si date striedavu starostlivost. Urcite by som neriesila rodinu s odobou, ktora ta odmieta. Ja by som ju nechala tak, nech sa v tom vymacha sama. Este mozno rada za tebou pobezi lebo vychovavat dieta ako samozivitelka neni ziadne terno.

miriam11
3. júl 2023

@nemam_menoo mňa len zaujíma jedna vec... čím vás chlapov taká žena ohúrila, že sa idete pretekať, kto bude otcom. Mne príde, že da každému, kto ide okolo.

danica2711
3. júl 2023

@nemam_menoo preboha, prestaň fňukať a vtierať sa žene, ktorá o teba nestojí. Ži si svoj život mimo nej, šmykni si niekde inde, neplač do vankúša kvôli dieťaťu, ktoré pravdepodobne ani nie je tvoje a počkaj na testy DNA. Ak ukážu, že si otec, plať alimenty a stretávaj sa so svojím dieťaťom. Ale s jeho matkou asi šťastnú rodinku nevybuduješ, tak sa s tým zmier

ibajaanikiny
3. júl 2023

@nemam_menoo pre boha,turecka telenovela je suvix,ale viac ma zaraza tvoja naivita a sprostost. Takze,zhrnieme si to:
1. Baba je este na vyske,cize fakt mlada zabka
2. Ma ucet na onlyfans,ale peniaze nema,ved je studentka
3. Nasiel si ju spat u kamosa,ale s nim nic nemala-asi preto,ze ti to povedala
4. Tyzden pred tebou chrapala s nejakym ex a este ti to oznami s usmevom na tvari
5. Ani nevies,ci si otcom-pochybujem o tom,ale pchas sa jej do riti a chces vidiet vyrastat dieta
6. Mlada baba,ktora roztvara kazdemu nohy,s pochybnym sposobom zivota,nevie od koho caka dieta,ma ta na haku,chrape s kdekym ta odmieta,aj ked podnikach a vies jej ponuknut krasny zivot…nuz,asi si nasla bohatsieho a ked ju odkopne,ona sa ozve,nemaj obavy

slavka1988
3. júl 2023

@nemam_menoo myslím,že dievčina ani nevie koho to dieťa je možno preto taký postoj ale keby tá chcela a stala o teba sama by povedala že nevie koho je ale pôjde na testy a chovala by sa k tebe úplne inak ako sa chová ,z toho čo píšeš by si si zaslúžil rodinu ale časom možno budeš rad že tu rodinu práve s nou mat nebudeš