Trojuholník

12. dec 2022

Ahojte, mam taky problém s priateľom. Alebo ani neviem ci je to problém. Máme pomerne čerstvý vztah. Priatel mal predo mnou vztah o ktorom velmi nechce rozprávať. Viem len tolko ze ju lubil a ze to v podstate ukoncila ona a okolnosti. Problem je ten, ze stale si obcas napisu, ako kamarati. To mi nevadilo az do tohto vikendu, ked sme boli vonku. V bare sme sa stretli s ňou, bola tam s kamarátkou. Cely vecer bol priatel ako na ihlach, doslova som citila ze mu vadi ze sedim ja vedla neho a nie ona. Jednoducho tam bola zmena spravania aj ked to potom pocas konfrontácie poprel. Vcera mi to nedalo a opytala som sa jeho kamarata na vztah ktory mali. Ten mi povedal ze to bolo velmi silné medzi nimi. Myslite, ze od ukoncenia vztahu ma deli len to ci ona ho zase zacne chciet? Neviem co si mam myslieť. Priatel je celkovo taky chladnejsi clovek aspon som si to myslela, ale vcera som sa dozvedela ze byvalej posielal dary do prace, ked boli vonku boli na sebe nalepeny, vzdy si vedel najst cas - takehoto ho ja nepoznám. Som len nalepka na predchadzajuci vztah? Ďakujem za názory.

autor
12. dec 2022

@ckocka ďakujem, ja mu napisem teraz, nieco zosmolim vhodne a podla toho co mi povie, bud vydrzim alebo nie. Neviem ani rozmyslat nad inym.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
12. dec 2022

možno od veci, ale keby sa mňa niekto celkom na začiatku vzťahu = neznámy človek spýtal, koľko zarábam, poslala by som ho ihneď do teplých krajín. Ty musíš byť divný človek

autor
12. dec 2022

@danica2711 co je na tom divne? Chapem preco sa o platoch nerozprava, ale ked s niekym si blizsi v ramci debaty, preco je to take tabu? Je to len informacia, neziadala som ho o pristup k internet banking

ckocka
12. dec 2022

Pretože preto. Kedysi bola tabu menštruácia, v našej kultúre je to zárobok. Nemusíš síce dodržiavať nepísané pravidlá, ale nečuduj sa následkom.

ckocka
12. dec 2022

A tiež preto že ty máš evidentne pocit že ste si oveľa bližší než ako to vníma on.

lily14
12. dec 2022

Načo by ho chcela naspäť,keď ho nechala?? Veď ak ho raz nechcela,myslíte že by to vyšli druhýkrát?

deti95060810
12. dec 2022

nevyzerá to pre teba moc priaznivo... podľa toho čo si napísala ju ešte stále ľúbi...

0silvia0
12. dec 2022

Moj pohlad: Ona bola pre neho nezna kvetinka, vila, zastreta ruskom romantiky. Ty si pragmaticka hromotlcka informatorka ktora sa bez hanby pomaly na druhom rande spyta, kolko zaraba. Ja osobne by som sa tiez neopytala, podla mna fakt blba otazka takto priskoro.

autor
12. dec 2022

Ja som napisala jej teraz radsej, ze ci by mi vedela dat viac informácii, ze ci si mysli ze este nieco medzi nimi moze byt a ci to ma pre mna vyznam, napisala som to ako zena zene, normalne. Odpisala mi, ze sa ohladom vztahu pytam nespravnej osoby, ze niekedy len lubit a chcieť nestaci a ze mi neodporuca takuto investigativu. Ja mam teraz strach ze mu povie ze som jej pisala, sibe mi uplne.

lily14
12. dec 2022

To si nemala robiť

autor
12. dec 2022

@lily14 ja som to v momente pochopila

lily14
12. dec 2022

Už to neries uvidíš ako sa to vyvinie a prečo sa vlastne oni rozišli?

autor
12. dec 2022

@0silvia0 som krava, tak chcem ze robim chyby. Preco vztah nemoze byt jednoduchy, preco sa musi takto taktizovat?

autor
12. dec 2022

@lily14 to mi nepovedal ani on a ani ona teraz a nemam sa podla vsetkeho vypytovať podla toho ako mi odpisala. Ale zjavne sa nerozisli zle, kedze obcas si poslu debilne video alebo par slov. To viem, lebo obcas mu vidim do telefonu ked na nom robi.

0silvia0
12. dec 2022

No tento tvoj druhy pocin bol este horsi ako spytat sa na vysku platu. Podla odpovede dotycnej sa necudujem, ze bola jeho velka laska...

ckocka
12. dec 2022

Blahoželám.

autor
12. dec 2022

@0silvia0 takze treba mat len na haku a cakat co z toho bude? Ja som sa do neho zalubila a chcem vediet o co ide, to je cele

monro
12. dec 2022

je v poriadku sa pýtať....ale určite nie bývalej priateľky.

0silvia0
12. dec 2022

Chodite spolu kratko, tak si to vychutnavaj, spoznavajte sa a casom sa uvidi. Nemozes mat takto prekalkulovane vztahy a dopredu riesit, ci sa ti to oplati. Je to odpudzujuce.
Bud uvolnena a nebud stihacka.

jan510
12. dec 2022

Neviem sice kolko mate rokov, ale daj sa do dospeleho modu. Namiesto vypisovanim byvalej sa opytaj priamo jeho ako to teda ma s citmi, kedze je cerstvo po rozchode. Ci idete byt aj nadalej par, alebo to date do kamaratstva pokial sa on z toho dostane. A podla reakcie uvidis.
Kdesi som citala body kde boli rady od psychologov s kym neist do vztahu okrem ineho( zuarlivec, gambler, nerozhodny....) tam bola aj vec ze chlap,ktory je menej ako rok od rozchodu

elam1234
12. dec 2022

Bola som na mieste tejto ex, osobne by som ti to neodporúčala...

autor
12. dec 2022

@jan510 mam 27 on sa blizi k 40. A ano mate pravdu a musim sa ukludnit. Mne len vadi ze sa vie podla všetkého spravat tak ako chcem ale nerobi to pri mne. Ja si asi pockam co z toho bude.

autor
12. dec 2022

@elam1234 mozes mi to vysvetlit?

jan510
12. dec 2022

Tak si len priznaj ze proste stale nieco k byvalej citi a ozaj je kratko po rozchode to by som brala ze si len nalepka aby mozno ona ziarlila?🤷 alebo nechcel byt sam. Proste jedine on ti v tom moze urobit jasno, ja by som sa radsej jeho opytala ako vyckavala co z toho bude je tam dost vykricnikov ktore mna osobne by znepokojovali

0silvia0
12. dec 2022

Nesprava sa podla tvojich predstav preto, ze asi nie je tak namotany a zalubeny ako ty. Priskoro po rozchode isiel s tebou do vztahu, este je asi citovo zaangazovany inde.

zorienka333
12. dec 2022

Pozri, podla vsetkeho si takzvany “rebound”, alebo nahradny vztah. Po dlhom a intenzivnov vztahu ktory skonci, maju ludia velku potrebu obnovit biochemicke pocity stastia zo vztahu, a preto je najlogickejsia cesta, najst si rychlo novy vztah. Z toho pochadza ludove porekadlo “klin sa klinom vybija”. To bude zrejme vas
pripad, najma preto, ze od jeho rozchodu uplynul len velmi kratky cas a on nemal prilezitost to spracovat, aj ked to mozno tvrdi a uprimne si to mysli. Nieco take trva ovela dlhsie a clovek na to potrebuje byt sam. No a nahradne vztahy obvykle koncia tak, ze on si uvedomi, ze ty nemozes nahradit to, co mal s byvalou, a to absolutne nie je tvoja chyba. Cele je to o tom, ze ty proste nie si ona, ty si iny clovek. Bud to ukonci on samovolne a sustredi sa na proces zmierovania sa s tym rozchodom pred tebou, alebo do toho vojde ona. Je na tebe, ci dovtedy chces zotrvat.

lily14
12. dec 2022

Mala si sa s ním porozprávať maco ju so toho motas

zorienka333
12. dec 2022

A inak aby si rovnako nepohorela aj na buduce pri otazke platu - ja tu budem asi za ciernu ovcu ale chapem, preco ta to zaujima. Chces si najst potencialneho manzela a taky nemoze z teba mat len peku tvaricku a dobru spolocnost, musi sa vediet aj postarat o rodinu, ty budes na materskej, atd, a my zeny vacsinou zarabame menej, nez muzi. Uplne to chapem. Ale to sa nemozes pytat tak okato! Muzi to neznasaju, najma ti, co zarabaju vela.

Zisti si, co robi, zaujimaj sa o jeho karieru. Muzi sa miluju chvalit uspechmi, on ti sam od seba da voac nez dost informacii. No a potom sup na net a na portaloch ako Profesia alebo Glassdoor si priblizne vies zistit jeho prijmovu kategoriu. Presne cislo vediet nemusis, staci ti to, ze zaraba od-do. Robi to x zien, len sa k tomu ziadna neprizna 🤣

weronika171717
12. dec 2022

Podľa mňa si len nálepka na chýbajúci sex. Ak by mu bývalá povedala, či sa dajú dokopy, tak ta jednou sms pošle kade ľahšie. Neponizuj sa.