Už sa v mužoch vôbec nevyznám

31. aug 2022

...uz sa vôbec nevyznám v tých mužoch...s jedným sa stretávam.. chodíme spolu von, ideme napríklad na kávu, večeru, nejaký kratší výlet. ....On už má 34 rokov. ...ja mám ešte len 25....Vonku je milý, pozorný, chytí ma za ruku, okolo pása, pokojne aj v meste pred ľuďmi, zoznámil má s jeho známymi....
pravdaže sme sa aj pobozkali z jeho iniciatívy
...všetko skrátka vonku prebieha tak, ako má, s dobrým tempom. Ale akonáhle nie sme spolu, nie je veľmi aktívny v písaní. ...A to ma trošku mätie.
.čii to myslí vážne a chce to posunúť do vzťahu, no pýtať sa ho nechcem, lebo to beriem tak že muž by mal byť iniciatívny. Tak neviem, len ja preháňam??? Že mi nenapíše na dobrú noc a tak... hoci nie sme ešte akoby spolu. Oficiálne...

lindous
31. aug 2022

Nie každý je na vypisovanie, slovné vyjadrenia a jednoducho na to nemyslí, nepríde mu to dôležité (vrátane mňa) 😅 pre mňa by bolo dôležité a smerodajné to ako sa ku mne správa, keď sme spolu a či je iniciatívny čo sa týka stretnutí... Samozrejme, chápem, že pre teba môžu byť aj takéto správy dôležité, môj priateľ je tiež taký, kvôli nemu som sa naučila písať napr. na dobré ráno a na dobrú noc, keď sme spolu ešte nebývali, ale najskôr mi musel povedať, že to je pre neho dôležité 😊 kľudne by som napísala ja byť tebou..

tosomja
31. aug 2022

Myslím, že ti dáva najavo náklonnosť a nepotrebuje ti vypisovať. Môžeš mu napísať ty.

haley7897
31. aug 2022

Ako často sa vidate? Co znamená nieje veľmi aktívny v písaní? Ak mu napíšeš ty, odpíše? Koľko mu trvá kým odpíše? Ospravedlní sa ak mu to trvá pridlho (deň +) alebo sa tvári ze sa nič nedeje a pokračuje v konverzacii akoby o nič nešlo?
Daj viac detailov, takto sa ťažko niečo z toho vydedukuje.
Pýtaš sa ci chce posunúť vzťah do vážnej roviny. Otázka znie, po pár stretnutiach, myslíš si ty, že je to muž ktorý by mal mať tú výsadu, že posunies vzťah s nim do vážnej roviny. Mam pocit, že mnohé sa v tomto smere len veziete a vzťah je na takej úrovni ako povie muž...

marcellka32
31. aug 2022

Ak pracuje a odpíše keď ma čas, je to ok, ale akonáhle vieš, že čas má a nenapíše ti vôbec, tak by som to asi nechala vysumiet... pretože ak ma chlap skutočny záujem o ženu, tak si voľný čas po práci pre ňu nájde...a ešte k tomu vypisovaniu: dúfam, že to nie je 100 správ od teba, čiže bombardovanie správami, to nie je dobré

autor
31. aug 2022

vidíme sa víkendy, napríklad piatok sobota aj nedeľa a potom cez pracovný týždeň nie pretože máme toho obaja viac čo sa týka práce a aj voľného času že chceme byť aj s rodinou, kamarátmi cvičiť a tak a vtedy nie sme ani na mobile lebo sa venujeme blízkym či aktivitám alebo ak šoféruje, tak jasné je to, že nepíše
...ak mu napíšem odpíše mi a ak má pracovné veci, tak počas práce odpíše tiež ak môže napríklad na obednú prestávku alebo aj počas práce, je pravda, že si píšeme každý deň, minimálne 5 správ za deň prehodíme, ale cítim taký akoby neviem, cez tie správa ytaký chlad... že skôr cez tie správy je chce byť praktický napríklad sa dohodnúť na stretnutí alebo tak, a viem že ešte nie sme spolu, asi by som nemala žiadať dobré ráno, dobrú noc a tak.....
ak aj neidpíše že zabudne alebo niečo, tak pokračujeme tam kde sme prestali lebo aj mne sa stane, že už je veľa hodín a zaspím a neodpíšem, ale pritom ak sme vonku, je všetko OK tak neviem, nechcem mu stále vypisovať a to ani enrobím 🙂

deti95060810
31. aug 2022

možno neovláda pravopis... ja som jednému opravila chyby a poslal mu to naspäť - liezol mi na nervy...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
31. aug 2022

@autor mnohe maju opacny problem... ide ich cez spravy zozrat, takmer sa uz beru, stavaju dom a skutek utek. Vaz si, ze je pocas stretnuti taky, aky je, tam ti ukazuje realny zaujem.

andrea78
31. aug 2022

Ked to inak funguje, asi nie je velmi na pisanie,lebo aj taki muzi su. Ked ste spolu, travi cas na telefone?Vypisuje si s niekym? Ak ano, tak je problem inde. Aj si zavolate cez tyzden, porozpravate sa chvilu, ked nie ste spolu?

kiwi3
31. aug 2022

mna tak nejak zarazilo, ze "este nie ste spolu". cize chodite pravidelne von, bozkavate sa... ale este sa nerozhodol? ci ako to chapat? aby v tom nebol niekto iny v tom case cez pracovny tyzden... to, ze neodpisuje moze mat priciny rozne, aj ked 5 sprav za den je na mna az moc.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentak1223
31. aug 2022

Tak ja som s mužom 18 rokov a nikdy sme si nevypisovali. On nie je ten typ, radšej všetko osobne. Žiadne také, keď sme neboli spolu, že písať dobré ráno, dobrú noc, som v práci, už som doma z práce, bola som na WC...Dnes mu maximálne napíšem nákupný zoznam alebo pošlem foto detí, keď nemôže byť s nami. Vždy sme sa radšej porozprávali, keď sme od seba dlhšie, tak si voláme. Zato od začiatku až doteraz nemá problém vyznávať mi lásku, hovoriť o mne ako o svojej, spomenul ma vždy, keď som s ním nebola...až sa ľudia tešili kedy ma spoznajú...😀

autor
31. aug 2022

keď sme spolu, je na telefóne minimálne - maximálne pozrie čas alebo mi niečo ukáže, ale nepíše si tam s nikým ani netelefonuje ani nič a to nerobím ani ja a to môžewme byť spolu aj 7h, skrátka na tom telefóne vôbec nie je...
@andrea78

@kiwi3 no ja by som skôr povedala ze ani jeden ani druhý sme si neppovedali či sme spolu a ja tak nejako neviem, nechcem to brať že sme spolu, skratka ja asi cítim nejaký impulz od neho alebo čo že či je to už tam alebo nie 🙂

andrea78
31. aug 2022

@autorka tak to moze byt proste ten typ, co nepise. Moj brat je tiez taky🤭
To, co to mate za vztah a ako to berie, beriete, by som byt na Tvojom mieste hned na najblizsom stretnuti prebrala, nech vies, na čom si. Ak je neisty alebo ,,hanblivy,, tak to len uvita, no ak si len vikendova kamoska a on dufajuc v dodatok ,,s vyhodami,, tak si to tiez ujasnite a budes vediet,na com vlastne si. Navo sa namotavat, alebo si mylne domyslat. Nie nasilne, autoritativne, ale takou ,, hravou,, formou, nahodit tu temu.

liusa82
31. aug 2022

ved to ani nie je podla mňa vzťah ked sa vidite len takto vikendovo.Keby to myslite ozaj vážne tak si spravite čas spolu aj cez tyžden aj ked len na pidi hodku či on býva daleko od teba? jedine vtedy by sa to dalo ako tak ospravedlniť.Bála by som sa či cez ten týždeň s niekým nie je presne ako tu pisala iná baba nadomnou

andrea78
31. aug 2022

@liusa82 no ved to, co to vlastne je... Uz len tu temu otvorit jej ostava, ak teda chce vediet. Lebo mne to na vztah z jeho strany velmi nenasvedcuje, jedine ze sa ,,od strachu,, drzi spat😄 , co v jeho 34 rokoch dost pochybujem.

Keby cez tyzden nejaku mal, pise s nou cez vikend, ked je prec si myslim, preto som sa pytala. Ale to ze to nevidela zase neznamena, ze to nerobi mimo cas ked su spolu ..

janewithane
31. aug 2022

A keď už budete spolu vo vzťahu oficiálne tak to tiež bude taky víkendový vzťah?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. aug 2022

ach baby dali ste mi myšlienku do hlavy, či cez týžde§ň fakt niekoho nemá... totiž, cez týždeň obaja pracujeme a on býva mimo mesta, ale nie je to autom až tak ďaleko a samozrejme ja mam nejaké svoje aktivity cez týždeň a aj on, väčšinou ja chodím spať už o 22 čo sok vyčerpaná a on ak rieši niekedy aj večer pracovné veci, tak skrátka niet akoby toho času, a teraz už teda vôbec neviem ako to celé je 🙂

germaniawerks
31. aug 2022

Len kľud. Ja, môj bratranec a naši kamaráti, čo majú priateľku, sme takí istí. Za prvé, ako vravíš, ešte je s tebou krátko resp. vôbec, za druhé my muži máme aj tak najradšej byť s frajerkou osobne.

janickacrazy
31. aug 2022

Veď ho zabehni cez týždeň skontrolovať a hneď budeš vedieť na čom si. Mne to príde tiež podozrivé, že sa cez týždeň nevidíte vôbec. My s mužom sme boli spolu každý deň a tiež nebýval v našom meste.

janula585
1. sep 2022

no strašidelné čítanie 🙂 si úplne odignorovala tie ženy, čo ti písali, že na tom nič zlé nevidia, že ti nevypisuje dobrú noc a dobrý deň 😀 ja si tiež neznášam vypisovať a to som žena, keď už sa chcem rozprávať je mi oveľa lepšie si zavolať a prehodiť pár slov ako si písať nezmyselné SMS. Buď rada, že nie je závislý na telefóne a normálne sa s ním o tom porozprávaj a keď chceš vypisovača tak potom zas nebuď prekvapená, keď si bude písať s ďalšími 20-timi okrem teba.

autor
1. sep 2022

@janula585 asi máš pravdu a videla som aj tie správy od žien ktoré písali že nie je na yom bic zle samozrejme
len ma zniestili aj tie ďalšie správy podtym že sa vidíme napríklad len tie tri dni, ze piatok sobota a nedeľa a potom nie, pritom jasné že mám aj svoje nejaké veci na pláne a on tiež, ale asi je prvoradé to ako sa správa pri mne vonku že ako mi to dáva najavo, tu náklonnosť a že aj v meste má chytí okolo pása alebo má objíme, dá pusu .....len som bola asi zvyknutá na písanie si ešte v úplných začiatkoch, písali sme si aj do noci ale je pravda že som bola v ten čas odcestovaná v zahraničí na mesiac, keď sme sa zoznámili ....a teraz keď sme vonku aj reálne tak asi nemá tu potrebu 🙂

domca1408
6. sep 2022

jaaaaj moja on už má 34 on ti už nebude vypisovať na dobrú noc 😀 to ako z toho už vyrástol...to je ako ked som sa v 14-tich tešila keď mi niekto prezvonil 😀 keby mi teraz dáky prezváňa tak mu zaťukám na čelo! 😀 práveže bud rada, že je akčný a normálny ked ste spolu...lebo veľa chlapov je hrdinami cez správy a sľúby ale skutek utek.