Začal mi vadiť priateľ

10. sep 2022

Začal mi liezť na nervy priateľ /otec nášho syna.
Včera sme boli na oslave rodinnej a proste boli tam aj známe z rodiny, s ktorými on predtým spával, stretával sa... Mal dosť bujnu minulosť sme spolu 3 roky až teraz mi to začalo vadiť.. Proste stretneme sa so znamimi, o niečom sa bavíme a začnú hovoriť o hentej tamtej a ja hneď mam v hlave ze s nimi bol, chodil... Viem bolo to predomnou ale aj tak... Mal x žien a mne to vadí fakt na každom kroku o dákej počujeme 🤦‍♀️🤦‍♀️

viestta
10. sep 2022

Však si vedela s kým si si začala? To ti nevadilo pred troma rokmi ale až teraz?

autor
10. sep 2022

@viestta vtedy sme sa tak nestretavali so znamimy... Ale teraz hocikde ideme, tak proste stále sa niekto rieši atď, a vždy hentá tamta a twn môj skoro s každou z nich.........

ninkaam
10. sep 2022

Možno si nakoniec aj stotožnená s jeho minulosťou, len keď ti to stále pripomína okolie tak sa ani nečudujem, že za tak cítiš

cocolino234
10. sep 2022

@autorka a predtým ti naozaj nevadilo, že spal s niekoľkými známymi z tvojej rodiny? 😳 ste si ho pekne poposúvali a tebe spravil dieťa, tak ostal. Asi zlý výber partnera, kým si s ním nemala dieťa, tak by to aj bol dôvod na ukončenie vzťahu, teraz buď toleruj, zmier sa s tým alebo to ukonči. 🤷‍♀️ Je jasné, že čím viac budete v ich okolí, tým viac ti to budú pripomínať. Ale ja by som sa zase nedala dokopy s niekym, kto spal s xy ženami, ktoré sú mne a mojej rodine bližšie. Teraz už len s nimi obmedziť kontakt.

kitycat
10. sep 2022

Wow, tvoj priatel vystriedal frndy niekolkych tvojich príbuzných a ono ti to zacalo vadit az teraz, ked spominaju na "stare dobre casy" pri rodinnych stretnutiach. Vsak si vedela s kym si si zacala.

Uz som tu citala ozaj vsetko.

jaskolka
10. sep 2022

A tetaz co chces urobiť? Zákazes im rozprávať, alebo sa rozides? Lebo čas nevrátis, vedela si, že mal veľa žien, s tým nič nespravíš
Je to minulosť, každý mal nejakú.

viestta
10. sep 2022

Tak sa prestaň stretávať, nebudú mať príležitosť sa chváliť, že ho mali skôr ako ty a úspešne sa ho zbavili, len ty si si ho "uviazala" na krk. Myslím si, že to je najväčší problém. Nie je ten tvoj žiadna výhra, a teraz ta zerie, že si sa namotala na tovar z výpredaja o ktorý nikto nestal.

reanda
10. sep 2022

to su kto "zname z rodiny'? sa niekam daleko odstahujte 😀

1357
10. sep 2022

Asi by mi to vadilo tiež a snažila by som sa snimi kontakt minimalizovať . Tak ako to už bolo spomenuté možno že si s tým stotožnená a prijala si jeho minulosť ale vždy keď príde reč na to tak to "zabolí" a je ti to nepríjemné. Úprimne aj mne by bolo veľmi.

autor
10. sep 2022

@ninkaam asi áno neviem ako dalej

autor
10. sep 2022

@cocolino234 snažím sa obmedziť ale niekedy je to fakt nemožné

autor
10. sep 2022

@viestta tie ženy vždy mali chlapa a s tým teraz už mojim, išli len tak sa vyspať.. Nic vážne tam nebolo... A on ich bral maximálne na sex.. Takže určite to není ako píšeš

54tinka54
10. sep 2022

Vieš čo by pomohlo? Prestať ohovárať ľudí 🙂 bavte sa o sebe o svojich životoch a nie preberať hentú a tamtú.

viestta
10. sep 2022

A ty si si vybrala chlapa, ktorý len tak.z dobrej vôle išiel vypomahat niektorej zo sexuálnej podvýživy a teraz sa ti jeho dobrovoľnícka činnosť prestala páčiť? Naozaj neviem povedať ci sú v poriadku tie ženy, či tvoj chlap alebo ty. No vybrala si si co si si vybrala. Bud sa s tým naučíš žiť, alebo to vyriešis inac.

nelina1
10. sep 2022

Takže pre neho nebol problém spávať so ženami, ktoré boli v tom čase vo vzťahu s niekým iným a to opakovane.
Ukazuje to jeho nízke morálne hodnoty, charakter...Bohužiaľ, za chyby sa platí. Skôr či neskôr sa rozídete. Priprav sa na to.

elizabet173
10. sep 2022

@viestta dobrovoľnícka činnosť, dnes sa tu bavím od rána

h2
10. sep 2022

No vy ste mi teda pekná rodinka. To si ho tie tvoje zadané príbuzné medzi sebou posúvali? Niečo ako keď odporúčaš sesternici nového dobrého kaderníka? No neviem, mne by rozhodne vadil chlap, o ktorom viem, že ho viaceré ženy z môjho okolia, či rovno z rodiny, mali za chlapa na sex popri manželovi, či stálom priateľovi.

lubkavargova1
10. sep 2022

Jaj moja a co riesis? No tak oni maju vyhodu, ze vsetky vedia akeho bimbasa nosi v gacoch a ty nevies ake funi oni maju...to je take hrozne? No tak vedia ze ci vydrzi 10 sekund alebo 10 minut...

olivierko229
10. sep 2022

Je uplne v poriadku, ze ti to vadi, kazdej zene by to vadilo, hoc by v tom nebol sex, ale Len chodenie, flirt. A ktora tvrdi ze nie, Tak to nezazila, alebo Len o tom nevie, haha. My sme boli na svadbe kamaratom z muzovej strany, kde bola jeho byvalka, nespali spolu, ale nebolo mi to prijemne. Na jednej strane fajn, hadam sa vyburil, lepsie, ako keby sa teraz spamatal, ze skusil malo zien a zacal za nimi behat. Ak je to ale okruj tvojich znamych, asi je lepsie obmedzit stretavanie sa a stretavat sa s niekym inym, najst si novych kamaratov. Rodinne stretnutia nie su povinne, a uz vobec, ak maju byt negativnym zazitkom pre kohokolvek.

elizabet173
10. sep 2022

@h2 tak ale zase bol odskúšaný, overený, tiež neodporučíš kaderníka, s ktorým nie si spokojná kamarátke 😂
@lubkavargova1 tak to si zaklincovala 😂

h2
10. sep 2022

@elizabet173 To je teda fakt. 😅 Len mne potom nevadí, že ich strihal skôr.

autor
10. sep 2022

@54tinka54 to je bavenie sa v kruhu rodiny normálne bavenie nie ohováranie

autor
10. sep 2022

@olivierko229 ďakujem moc konečne niekto kto ma chápu

viestta
10. sep 2022

A teraz, prosím ta, čo ti vadí. To, že muž má pestrú minulost? To, že ťa pestrá minulosť je verejne známa? To, že stretávaš davy jeho byvaliek? To, že zainteresovane aj nezainteresovaninsa sa o jeho pestrej minosti bavia pred tebou? To, že sa ten tvoj stretava z babami z jeho pestrej minulosti? Ci to, že on je v konečnom dôsledku na svoju pestrú minulosť pyšný?

54tinka54
10. sep 2022

No píšeš že sa stretnete so známymi a začnú hovoriť o hentej tamtej. Tak sa o nich nebavte keď ti to vadí. Normálne povedz mužovi že ti to vadí a nepraješ si aby ste sa o nich bavili. On to môže povedať pred partiou, že ho nezaujíma počúvať o tých ženách, že nech sa zdržia takých komentárov.

oliviakatka
10. sep 2022

Sexuálna podvýživa 🤣🤌🏻

autor
10. sep 2022

@viestta niekde som nepísala ze je na to "pyšný"
On hovorí ze ich ma v riti nezaujímaju ho a mňa vtedy nepoznal.. Nedokázal byt s inou dlho so mnou je 3roky klape nám to je to super... Ja som sem len napísala ze mne začína liezť na nervy lebo mi to začalo vadiť on to ma v riti

autor
10. sep 2022

Myslím ich... A to, že sú tam kde my.. Ale ja to tak neviem preglgnut

viestta
10. sep 2022

Ja sa pýtam co ti vadí. Dá som všetko co mi napadlo, pretože z toho co píšeš vôbec nie je jasné co riesis

zmrzlinka2021
10. sep 2022

Pozri nikde nie je napísané, že si ho musíš vziať