Zaľúbená do priateľovho kamaráta. Ako z toho von?

kvetka404
14. aug 2022

Ahojte, dostala som sa do nepríjemnej situácie.
Mám priateľa viac ako 3 roky, vzťah nie je ideálny, skôr to vyzerá na rozchod, skôr či neskôr...máme odlišné ciele v živote, ja sa chcem vydať, mať rodinu, deti, môj priateľ sa na to EŠTE necíti stále počas troch rokov...
No najhoršie na tom je, že som sa pobláznila do jeho najlepšieho kamaráta. Viem, že ani jemu nie som ľahostajná, nechcem teraz riešiť aké máme pocity, ale ako z toho von. Aj keby som sa rozišla s priateľom, jeho naj kamarát je absolútne tabu, uvedomujem si to a potrebujem radu, ako to prekonať..."Aj keby", tak ja nemám čo stratiť, ale on stratí najlepšieho kamaráta a to ma trápi... Ďakujem

bosorka2302
14. aug 2022

Myslis si zeby tvoj priatel bral taky ohlad na teba? Keby tie pocity boli obratene

ankare
14. aug 2022

@kvetka404 najprv sa rozid s frajerom,keď Vám to nefunguje a potom rieš ďalší vzťah. A pokojne aj s jeho naj kamarátom, ak to tak cítite. Držím palce!

kitycat
14. aug 2022

Ak z rovnice vyskrtnes kamarata, tak ma pre teba zmysel pokracovat vo vztahu s terajsim priatelom?

amiaja
15. aug 2022

@kvetka404 rozid sa s priatelom a daj si pauzu od chlapov.. prestanes sa s nimi stretavat a mozno to poblaznenie z kamarata same prejde. Cas ukaze..

lenka2813
15. aug 2022

@kvetka404 mala som kamaratku, co bola v takej situacii...a nakoniec s tym jej ex najlepsim kamosom ostala, vydala sa a maju deti 😄

kvetinka75
15. aug 2022

rozíď sa s priateľom a potom uvidíš. Ak vás to bude k sebe ťahať, nevidím dôvod, prečo by ste nemohli byť spolu. Dopredu nevieš kto ti je ,,súdený,, Čo ak je to práve ten jeho kamarát? Ty si myslíš, že nejaký chlap by bral ohľad na bývalú ak by bol zaľúbený do jej kamarátky? To určite.

nurielka
15. aug 2022

Keby to bolo opačne nebral by ohľady. To ti je jasné, dúfam.
Ako z toho von? Tak keď nechceš nikoho, rozísť sa a prestať sa vídať s ex a jeho naj kamarátom.