Ženy 35+ a ich názory na vzhľad mužov

3. okt 2022

Ahojte,
čo sa Vám na mužoch, nás ich výzore nepáči? Napr. kamarátka neznáša holohlavých mužov, mne osobne nevadia. Vadí však mi, ak chlap je hrbatý, vadí mi, keď má prsia. Čuduj sa svete, také menšie pivné bruško mi nevadí. Nepáčia sa mi pokazené zuby v ústach. Ako to máte vy, ženy nad 35 + ?
Vy už máte na chlapov nižšie nároky podľa výzoru? Alebo ste ženy, ktoré si povedia:” cvičím, mame-up, kozmetika, pedikúra, kaderníčka …. , starám sa o seba a vyzerám dobre! Očakávam, že aj partner sa bude o seba starať a bude mať “primeraný “ výzor k tomu môjmu.
Máte takéto očakávania k pánskému pohlaviu?
Som zvedavá, že ČO “MUSIA” robiť páni pre svoj výzor, aby boli v očiach žien atraktívni? Nám ženám, je to jedno?

Povaha je základ, jasné! Lenže, aby Vás pozval pán na kávu, musí sa Vám najprv fyzicky páčiť. Potom zisťujete povahu … 🙂 Aká je fyzická krása muža? Aj hercov môžete písať. 🙂

noriska44
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
3. okt 2022

Pre každého iná, a nároky mám konzistentné.

melanta
3. okt 2022

Vadí mi, ak sa človek o seba nestará. Vadí mi to vo veku nad 40 a vadilo mi to aj pred 20 rokmi. Nestarať sa o seba znamená byť vyžratý (nie pár kíl navyše, ale byť tlstý), nemať upravené a umyté vlasy a telo, smrdieť, mať špinavé či zničené oblečenie. Či už niekto má vlasy alebo nie, či má hruď bez chlpov alebo má chlpatý aj chrbát, to sú také veci, ktoré ak miluješ, neriešiš. Ale nestarať sa o seba, to je vec rozhodnutia a mne je to hnusné.

daniela2202
3. okt 2022

Môj miláčik má hlavu na kolienko, veľmi sa tým trápi, mne to vôbec nevadí... chlapov po 30 je bez vlasov..... jeho plus je čistota... a vždy vonia ako bábätko 😁😁😁😚😚

stanulienkat
3. okt 2022

Nech nie je tucny, hnile zuby, nezapacha....a nech nie je hlupy. Mal by byt aspon trochu upraveny.

blontimka
3. okt 2022

Ja mám 33 a očakávam, že budem mať muža za čo obdivovať.
Určite nebudem obdivovať muža, ktorý dokáže vypiť 6 pív za večer, ale muža, ktorý niečo vybudoval a niečo vie.
Mal by ma vedieť aj ochrániť a byť vzor pre deti - je fajn keď sa hýbe a čas radšej trávi prechádzkou v prírode ako pri playstation....
Proste žiadny prerastený puberťák z ktorého sa nestal muž.

mandzula
3. okt 2022

Mne vadia chlapi, na ktorych uz zdialky vidno, ze travia pred zrkadlom, u kozmeticky a kadernicky viac casu ako zeny, nie su pre mna totiz dostatocne muzni.

acrobaleno
3. okt 2022

Mám čerstvých 35 a nemyslím si, že by som kvôli tomu mala zmenšiť nároky. Prečo? Ja som pekná, štíhla a vyzerám oveľa lepšie ako hociktoré 20tky. 😂

janickacrazy
3. okt 2022

Mne sa páčia chudší chlapi alebo takí s normálnou váhou. Tuční sa mi proste nepáčia a ani nikdy nepáčili. Ale u mna rozhoduje fakt charizma.

blontimka
3. okt 2022

A osobne si myslím, že ženy sú vekom náročnejšie. Hlavne ak niečo dokázali nepotrebujú si na krk zavesiť luzra

kiwi3
3. okt 2022

tak normalne by som to zhrnula, ze asi nikto nechce ziaden extrem - ani obezneho, ani anorektickeho, ani zanedbaneho, ani takeho, co sa o seba stara az prilis... vsetko ostatne je fajn, ak ma hlavicku a srdiecko v poriadku 😉

melanta
3. okt 2022

@acrobaleno súhlasím, ja mám o 10 viac ako ty, ľudia sú prekvapení keď poviem koľko mám rokov, starám sa o seba, cvičím, niečo som si vybudovala. Takže v tomto veku som právaže ešte náročnejšia ako keď som mala 20, na výzor a ešte náročnejšia na to, čo má v hlave a ako sa správa.

zojazoja
3. okt 2022

Krása je relatívny pojem..co sa paci jednej, nepáči sa druhej.100 ľudí, 100 chutí..

soldi
3. okt 2022

uz ako adolescent som mala averziu na chlapov so skaredymi predlaktiami a kratkymi tucnymi prstami. to su veci, ktore sa mi ozaj velmi bridia. a samozrejme aj pokazene, zanedbane zuby, to je asi kazdemu nechutne.

domca1408
3. okt 2022

mám 32 ale kľudne sa vyjadrím...pretože určite sa mi páči iný typ chlapov ako ked som mala 20 rokov. ... vtedy rozhodovali ano hlavne telá a svaly...teraz charizma, úsmev, postoj k životu, že vie čo od života chce a ide si za tým...aj príťažlivosť tam musí byť...nemám vyhranený typ, že musí mať toto alebo hento...je mi jedno či vlasy alebo holá hlava...ALE nie to medzi...ked má chlap páperie na hlave a začesáva to a snaží sa robiť nejaké prehadzovačky tak to je čistá katastrofa...to už radšej nech to dá dohola, ďalej čisté ruky a nechty...keby chlap prišiel na rande so špinou za nechtami tak sme skončili...samozrejme zuby...samozrejme nie každý máme chrup hviezd ale umyť zuby a dať si žuvku snád nie je problém 🙂

filipka250
3. okt 2022

Z U B Y !!!!! Toto je u mna na prvom mieste, co sa vyzoru tyka. Nemusia byt uplne tip-top rovne, ale nech je vidiet, ze sa o ne dotycny stara.
A pacia sa mi hnede oci.

lauriik
3. okt 2022

Pre mna u chlapa no go je tlsta rit, siroke lytka, hnile zuby, tielko, ponozky v sandaloch, masne vlasy. Paci sa mi ked je chlap pekne ostrihany, ma strnisko, pekne oblecenie, zmysel pre humor, zdrave sebavedomie. Nevadi mi ked ma trochu brucho.

tramtada31
3. okt 2022

Ešte 35 nemám, ale blizim sa k nej. Podľa mna naroky klesajú aj podľa toho, či je o zenu záujem. Nedavno som viac komunikovala so známym (spolocne pracovne témy prerástli aj do spoznavajucich sa tém). Bol o niekoľko rokov mladší, chodi 5x do týždňa do fitka, aj je pekný do tvare a veľmi sa o mna začal uchádzať. Bol to taký ego boost, ale pochválila som sa aj manželovi a bolo mile, ze aj z neho vypadlo, ze sa mu aj po tých rokoch pacim a že som odolala 😊 aj pracujem s mužmi a dostávam komplimenty, takze si nemyslím, že žena po 35 je už odpísaná, aby si začala s hocikým.
Ak by som sa nedajbože rozviedla, tak samozrejme, by chlap nemal mat hnilé zuby, dokonca aj neumyty povlak by mi prekážal), nemal by smrdiet a nemal by byt vyslovene skaredy, ale určite by som pozerala aj na charakterové črty, aby nebol lakomý, aby vedel pomôcť v domacnosti, aby vedel zostat s detmi a venovat sa im, keď pracujem, aby už v tej 35+ nebýval v podnájme (aj keď hypotéka je v dnesnej dobe normalna), aby bol inteligentny…

acrobaleno
3. okt 2022

@soldi to som si myslela, že na predlaktia a prsty som úchyl iba ja😂

nurielka
3. okt 2022

Charizma je dôležitá. Čo vyžaruje. Upravený. Nech je vidieť, že sa o seba vie starať a že mu na svojom zdraví záleží. No a do toho spadá malinké percento mužov. 😄 A každý má iné preferencie na fyzickú krásu. To čo priťahuje Zorku, nemusí priťahovať Dorku.

simona92101
3. okt 2022

Za mna naj: cisty vonavy upraveny muz,ostrihany,upravena brada,ciste nechty,v obleceni ktore mu sedi k postave(nie XS tricku na pivnom bruchu a cecikoch,s trciacou sporkasou z nohavic).nemusi byt model ani nic podobne,normalny inteligentny muz,ktory ked otvori usta,tak sa clovek zan nehanbi.

liusa82
3. okt 2022

Ja mám síce 33 to hádam nevadí 2 roky hore dole. Holohlavý chlap sa mi nepáči to nikdy ani ked sm bola mladšia,ani tí s tučným bruchom.Jasné, chlap by sa mal o seba starať aj voňať.Cvičiť nemusí ale figúra je dôležitá ja som tiež chudá a starám sa o seba.A jasné že aj zuby sú dôležité.Ked sú troška krivšie sem tam to je ešte normálka.Ale hnilé to určite nie.Ale čo som si tak všimla strašne vela už mladých chalanov je po 30 tke plechavých a pupkatých.Ešte do tej 30 tky sú ok ale potom akoby uťal.Jasné že nie všetci ale na slovenských chlapoch si to všímam dosť často

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selest
3. okt 2022

Moj muz si holi hlavu a mne sa to paci. Pacia sa mi aj muzi s vlasmi ale neznasam mastne vlasy, nagelovane vlasy, dlhe skuty okolo zacinajucej plesiny, ked uz vlasy tak musi mat dobry strih ale zas nie ze je vidiet si fukal vlnu rano hodinu. Raz som poznala chlapa kt mal vyfukanu velku vlnu nalakovanu, bolo to strasne odpudzujuce😅 O zuby sa musi starat, ale nemusi mat ziarivy americky usmev.. Nesmie to byt nizky ani chudy hajzlovy pavuk, ziadne hrkotajuce kosti ma neohuria, nevadi mi tuk navyse. Hlavne musi byt prijemny na pohlad aj po hlase. A musi byt jasne pracovity, starat sa o detj rodinu atd.
Prosto nemusi byt extra model ale ked ho stretnete na ulici hned si ho vsimnete. Vlastne presne ako moj muz.

livi
3. okt 2022

keď vidím, že niektoré kamarátky dali na vzhľad a majú doma totálnych neshcopákov, tak to aj potom vyzerá v ich manželstve..mne stačí chlap čistý, umytý a hlavne nech má niečo v hlave. Žiadne nároky v tomto smere nemám..neznášam tých "hezounov" čo trávia čas pred zrkadlom pol dňa..Môj má aj nadváhu, nie je žiadny krásavec, ale v hlave má toho toľko, že strčí do vrecka kohokoľvek vo svojom okolí. Pritom je to jednoduchý chlap,ktorý to má v hlave usporiadané a rodina je uňho na 1. mieste. A má charizmu a humor.. to ma na ňom vždy priťahovalo..🙂

dzt
3. okt 2022

Inak ale všimli ste si, že niekedy taký zanedbaný, ničím nezaujímavý… ma take sebavedomie, že vyštartuje po tej najkrajšej? 😂 by ma zaujimalo čo mu ide hlavou vtedy 😂 snáď si o sebe ale nemôže taký chlap myslieť že je 10/10 🙄🙈

mandzula
3. okt 2022

@dzt ale moze, oni to maju v hlave nastavene volako inak. Boli sme zaviezt 90-rocneho deda v kupeloch, a hoci fakt uz vyzera ako stary vampir, balil vsetko od recepcnej po sestricku a myslel si, aky je sarmantny a neodolatelny.

janickacrazy
3. okt 2022

@mandzula no teda, máme sa od neho čo učiť, čo sa týka toho sebavedomia, ženy 😀

angelsigh
3. okt 2022

@mandzula presne 🤣 Môj bratranec bol takýto istý a gom skoro 60 😂 Býval u nás keď chodieval na ožarovanie a keď sme sa spolu išli do mesta vyvenčiť na kávu tak to bolo niečo hrozné ako ten balil čo sa pohlo, vycucnutý z liečby, polka vlasov nikde, zuby tiež ale išiel po nich vždy a všade 😅🤣

dzt
3. okt 2022

@angelsigh To je prístup! 🙈 ale ako to sa hovorí? Kto nehrá, nevyhrá 🙈🙈🙈