Žiaden vzťah, iba sex

17. jún 2021

Mozno sa mi nedostane odpovede, ale som celkom zvedava.
Urcite su tu damy, ktore si niekedy presli vztahom, ktory bol zalozeny iba na sexe. Mna by zaujimalo ako sa v takom "vztahu" muz spraval, co robil, nerobil alebo ci su nejake pravidla aby sa neprekrocila hranica nejaka pomyselna. Ak niekto pochopil moju otazku a bude ochotny sa podelit o svoje skusenosti budem vopred rada.
Totiz ja takyto druh vztahu chapem tak ze je to iba sex, dvaja ludia sa stretnu uziju si a idu kazdy svojou cestou, bez naklonnosti, mozno bez denneho kontaktu, telefonatov, proste ziadne osobnejsie veci...

rachel36a
17. jún 2021

Ano presne taky je ten vztah...ale popravde bavilo ma to len chvilu a ukoncili sme to

janka_23
17. jún 2021

Áno, presne tak ako si to opísala. Mala som taký vzťah a celkom dlhú dobu. Určili sme si pravidlá a striktne ich dodržiavali. Fungovalo to. Ale myslím, že taký druh vzťahu nie je pre každého.

autor
17. jún 2021

@rachel36a ale fungovali ste tak, ze ste si obaja povedali ze to bude iba o sexe a nebavili ste sa denne, nevolali si kto mal aky den kto co robil kde bol, len ste si zavolali ci mate cas ci idete na to a potom kazdy po svojom? prepac ak je to velmi osobna otazka

petamich
17. jún 2021

v poslednej casti svojej otazky si si to vlastne vymedzila v skratke ide o naplnenie potrieb na oboch stranach bez zaujmu jeden o druheho - to su viac menej tie hranice, akonahle zacnete spolu travit cas aj inak, pisat si, zaujimat sa jeden o druheho, chodit na vylety, prespat jeden u druheho, ranajky a pod. tak to uz sa charakter vztahu meni a moj osobny nazor, rovnako ako osobna skusenost - jeden bude chciet viac a nemusi to dopadnut dobre 🙂

autor
17. jún 2021

@janka_23 cize tiez ste si na zaciatku povedali ze sa pritahujete a bolo to iba o tom, ziadne sukromne veci ako som napriklad pisala vyssie v komente?

leuchtturm
17. jún 2021

kazdy si to spravi tak, ako mu to vyhovuje. Posexovat a dovi dopo ta neuraza?

autor
17. jún 2021

@petamich len som chcela vediet nazor aj inych ludi, co to zazili, ci to vnimaju rovnako ako ja, ze ta hranica je niekde ze je to iba o sexe a teda o tom druhom 3/4 veci nevies, nechces vediet, nezaujimas sa...

autor
17. jún 2021

@leuchtturm ja nie som zastanca takeho vztahu ani v nom nie som, len ma zaujimalo ci to vnimam ja nejak blbo ale sa budeme viacere zhodovat v nazore

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
17. jún 2021

autorka: ak sa chces vyhnut situacii, ze ty sa namotas/zalubis a budes dufat, sediet pri telefone, kazdu vetu a kazdy naznak pitvat "s kamoskami" a vysvetlovat si po svojom, potom doma rumazgat pri pohari vina (ver mi bola som tam), tak treba stanovit nejake hranice - aspon ja to tak vidim, nie kazdy to ale vie, nie kazdy to ale chce...len sa potom treba pripravit na to, ze najma nam zenam sa stane, ze dufame

ja som zistila, ze takyto vztah nie je pre mna - zacalo sa to tak, potom sme zistili, ze ved nam je spolu fajn, pridali film, prespavacku a potom som ja rumazgala do vankusa, ked som zistila, ze volal na rande inu 🙂 to ze teraz je to moj manzel je uz druha vec a bolo by to na dlho...nie kazdy to tak ale ma, castejsie sa stretavam z mojho okolia, ze my zeny na to "je to len sex" nie sme uplne stavane a ja by som to uz nedala :D

kkovacovak
17. jún 2021

Mala som taký vzťah ale až tak úplne sme si to nedefinovali. Ja som bola dlho sama a on nie je typ na vzťahy. Dali sme to takto dokopy ale obaja z nás to tak vnímali. Nevolali sme si len sme si vždy písali štýlom že to viedlo k sexu. Chodila som k nemu tam sme si max pustili nejaký film, rozprávali sa v neutrálnom duchu. Chodila som domov hneď alebo ráno keď som sa zobudila. Potom sme s tým celým nejako tak prorodzene skončili...

leuchtturm
17. jún 2021

na vztahy založené iba na sexe neexistuje ziadna norma, takže každý to ma tak, ako mu vyhovuje.

autor
17. jún 2021

@janka_23 a podla coho ste usudili ze na vztah to nie je? sudim ze chemia medzi vami asi bola ked to v sexualnej oblasti fungovalo

autor
17. jún 2021

@janka_23 teda neviem ci chemia je spravne slovo v tomto pripade...

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva289
17. jún 2021

Mala som taký a teraz sme už 11 rok zobraty 😃😃, dáko nám tie pravidlá nevyšli

autor
17. jún 2021

@iva289 ty aj hore @petamich ste asi vynimka co potvrdzuje pravidlo 🙂 ja nic take nemam ani neuvazujem lebo viem ze vacsinou je zena ta ktora sa namota len ma zaujimalo ako to vnimaju ine damy

alaguema
17. jún 2021

to si predsa musíte zadefinovať s tým dotyčným. Nie je žiadna šablóna na nezáväzný vzťah.

autor
17. jún 2021

@alaguema nemam nikoho s kym by som o niecom takom uvazovala...a nic nie je pevne davne vsetko si ludia prisposobia len ako som vyssie pisala zaujimal ma nazor kto to ako vnima

alaguema
17. jún 2021

mala som taký vzťah istú dobu a my sme si normálne volávali, stretávali sa na večeru, obed. Ja som vedela, že sa citovo nezaangažujem, proste to nehrozilo, bola som s tým nejaký čas v pohode, ale potom som nejak začala vnímať, že to takto nie je v poriadku. Bola som mladučká. Dnes by som do takého niečoho nešla. Sex nie sú len pohyby.

autor
17. jún 2021

@alaguema kamosky co mali take vztahy tak to bolo proste iba o sexe obcas o posprandovani ale aby sa vyhli akemukolvek namotaniu tak ziadne bozky dotyky zaujem pomimo aktu...

zuzzinkaa
17. jún 2021

Tak ja budem skôr tá výnimka čo potvrdzuje pravidlo. Vždy sa namotal chlap na mna. Bohužiaľ, hoci asi sa na mna znesie vlna kritiky, vždy som si išla bokovky popri vzťahu (môj vtedajsi ex rovnako) pretože sme si v posteli jednoducho nesedeli. Vždy som tento ,,vzťah” musela ukončiť pretože začal chlap požadovať viac. Až na posledný krát kedy som sa jednoducho ja zaľúbila ako pätnástka a odvtedy odmietam čokoľvek take ešte riskovať. On má mal totálne v paži ako ja všetkých pred ním, karma má dobehla 🙂🤷🏻‍♀️ A k tvojej otázke, moje vzťahy neboli len o sexe, boli to moji kamaráti, sem tam sme si napísali aj o tom kto sa ako má, ako sa mu darí v práci, take tie reči o počasí, ale inak som s nimi čas netravila a rozhodne som si s nimi netelefonovala ako som sa v ktorý deň mala ☺️

autor
17. jún 2021

@zuzzinkaa Daniela, si to ty? :D uplne ako keby som o mojej kamoske citala... 😀 ako ono nemyslela som ze sa s dotycnym s kym covek spava nebavi vobec o nicom iba sexuju ale ze to nie je v takej rovine ze ked ti je tazko tak mu zavolas alebo ked sa ti nieco podari tak mu volas, alebo on tebe....ze to je take menej osobne

hankm
17. jún 2021

Za mna po skusenostiach je ideal mat dost striktne hranice, tz. Ziadna komunikacia mimo stretnutia a iba sms o dohode terminu. Ziadne zasadne rozoberanie sukromie, iba taka vseobecne veci. A asi pre zenu dost dolezite, ziaden bonding, teda to lezanie, hladkanie, tulenie sa po sexe. Vzdy sa vyspat vo svojej posteli a sam.

zuzzinkaa
17. jún 2021

Je nás viac ☺️.... Ale nie tak celkom, keď mi bolo ťažko tak má vedel celkom dobre rozptýliť/rozveseliť sex, takze áno zavolala by som mu 🤣Ale inak áno viem ako to myslíš. V tomto prípade to musí byt menej osobne, inak by sa to už potom dalo preklasifikovať na vzťah.

kaki3
17. jún 2021

Mala som takeho chlapa. Dva roky sme to tak tahali. Bolo to fajn zo zaciatku, lenze potom postupom casu sa to zmenilo. Ja som sa zalubila jak kon do kopy sena a to som vedela, ze to musim ukoncit 😀

rachel36a
17. jún 2021

V pohode...ano nic sukromne sme neriesili, nestratavali sme sa na kave a pod, nevolali si...islo cisto o fyzicke stretnutie...obom nam to vyhovovalo...trvalo to nieco cez pol roka...potom sme si obaja nasli partnerov

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. jún 2021

@rachel36a jasne ono to vela ludom vyhovuje ak sa tak nastavia, je pre nich lepsie spavat s jednym ked na to maju chut ako si hladat kazdy mesiac niekoho ineho...

alaguema
17. jún 2021

ani telefonáty, ani kontakt, ani dotyky vôbec nemusia znamenať, že to chce posunúť do inej roviny. Aj pri sexe sa ťa predsa dotýka. Nie každý chlap potrebuje len zasunúť. Oni tiež potrebujú dotyky, teplo, príjemný kontakt. Ale to neznamená, že chce vzťah. Vykomunikuj si to s ním. Naozaj je to úplne najlepšie. Normálne, úprimne. Tu nikto z nás nevie, čo on chce, alebo nechce. Ale ak hovorí, že nechce vzťah, iba sex, tak to bude najskôr pravda.