Žiaden vzťah, iba sex

17. jún 2021

Mozno sa mi nedostane odpovede, ale som celkom zvedava.
Urcite su tu damy, ktore si niekedy presli vztahom, ktory bol zalozeny iba na sexe. Mna by zaujimalo ako sa v takom "vztahu" muz spraval, co robil, nerobil alebo ci su nejake pravidla aby sa neprekrocila hranica nejaka pomyselna. Ak niekto pochopil moju otazku a bude ochotny sa podelit o svoje skusenosti budem vopred rada.
Totiz ja takyto druh vztahu chapem tak ze je to iba sex, dvaja ludia sa stretnu uziju si a idu kazdy svojou cestou, bez naklonnosti, mozno bez denneho kontaktu, telefonatov, proste ziadne osobnejsie veci...

autor
17. jún 2021

@alaguema nie nie nehovorim ze to znamena ze nejde len o sex alebo ze chce iba sex len tak nahlas uvazujem a debatujeme 🙂

alaguema
17. jún 2021

reagovala som na toto: cize predpokladam ze ak sa dotycny sprava tak ako som miestami pisala, ze denny kontakt telefonaty bozky dotyky pomimo sexu tak asi to cele len na sexe stavat nechce....len dedukujeme kazdy je iný
Ale asi ťa sklamem. Ak muž hovorí, že s tebou chce mať iba sex, tak ti tým hovorí, že ťa nepovažuje za potenciálnu partnerku do vzťahu. Dôvodov môže byť veľa a ak nesúvisia priamo s tvojou osobou (ale skôr s nejakým jeho nastavením, alebo fázou - napr. nešťastne zamilovaný do inej ženy), tak tam je šanca. Ale všeobecne tieto vzťahy, z ktorých sa vylúčia city, vo finále stále niekoho zrania.

zuzzinkaa
17. jún 2021

Podľa mna ako sa to vezme. Ja mám rada tie hry na mačku a myš. Nevadí mi ho naťahovať a namotavať (s čím súvisia aj dotyky a flirtovanie, písanie si) Ale rada by som aby to ostalo len v tej rovine že spolu len spavame. Ale to pekne iskriace sa snažíme udržať čo najdlhšie. (Ani od sexuálneho vzťahu nechcem aby sa na mne len odbavil, vytriasol a adios o týždeň, aký by bol potom rozdiel v tomto a v tom že by mi na stolíku nechal aj peňažnú odmenu? 🤔) Ale je to možno tým že ja som s nimi bola vždy aj kamarátka, neviem... Príklad: stretávali sme sa na škole na prednáškach, sem tam dokonca spolu sedeli, prišiel niekedy po škole ku mne na intrak, spravili sme spoločne zadania do školy, vyspali sa spolu dali si kávu a išiel dža. A tak dookola....

autor
17. jún 2021

@alaguema ano rozumiem na co si reagovala ale odpovedam ti ze toto mi nepovedal 🙂 predpokladam ze ak by to tak citil tak s tym vyrukuje hned...

autor
17. jún 2021

@zuzzinkaa urcite je rozdiel ak ides do toho s clovekom ktoreho poznas dlhsie, ako pises boli ste spoluziaci, alebo j to pre teba clovek co si spoznala pred mesiacom ked si bola sama vecer na vino a prihovoril sa, chapeme sa 🙂

matkahelka
17. jún 2021

ja a moj teraz uz manzel sme takto zacinali. obaja po dlhorocnych nevydarenych vztahoch, sklamani a nestastni. ano, zo zaciatku to bolo len vyhradne o tej hodine a pol vasniveho sexu. po par "stretnutiach" som zrazu zistila, ze chlap, ktory je taky poloboh v posteli je aj nesmierne scitany, ma brutalny vseobecny prehlad a tak tie nase sex-stretka boli dlhsie, lebo som ho so zaujmom a rada pocuvala, ako mi rozpraval zivotopisy roznych panovnikov, ako mi rozpraval zaujimavosti z vesmiru, atd. a po asi 7 mes. sexovania mi vyznal lasku a tak nejako sme sa prehupli do klasickeho vztahu a uz 13 rokov sme manzelmi ❤

zuzzinkaa
17. jún 2021

Tak mám za sebou pár aj týchto druhých prípadov čo spomínaš a áno, vtedy sa to tam podľa mna skôr zvrtne na to že jeden chce niečo viac. (Správne dedukujem že ty chceš viac a on ti dáva take tie barličky na ktorých sa ty začínaš zamilovávat?) ...

Vieš, a čo ak trpí len podobnou úchylkou ako ja? Že ho možno len baví sa s tebou hrať ? Myslím že aj ja som na to v tom poslednom vzťahu doplatila. Že mu to len robilo dobre že som sa namotala. Buď opatrná...

Tak či onak, s jedným z týchto partnerov dnes tvorím rodinu a mame dcéru. Takze áno, nakoniec sa to samozrejme môže zvrtnúť aj tak ako si to predstavuješ a vôbec to nie je nereálne. Len v tejto konverzácii ti hneď niekoľko báb napísalo že zaspávajú vedľa muža s ktorým začínali takto. ☺️☺️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alaguema
17. jún 2021

Aha. Tak prečo sa na to teda pýtaš? Ste v začiatočnej fáze vzťahu...Nič divné.

autor
17. jún 2021

@alaguema precitaj komentar nad tvojim prispevkom 🙂

autor
17. jún 2021

@alaguema zaciatocna faza vztahu? to mi vysvetli prosim

zuzzinkaa
17. jún 2021

Zlataaa moja, keby si toto napísala hneď v úvode tak by sme ti povedali že toto je úplný opak vzťahu o sexe. Kamarát čo sa tak vyjadril snáď asi len zavidi? Nemal na teba zálusk on? 🤔 pouvažuj ☺️... toto je zatiaľ veľmi pekný a pomaly rozbeh vzťahu. Absolútne sa nestrachuj 🤞

alaguema
17. jún 2021

to čo si opísala mi príde ako normálna fáza na začiatku vzťahu - kontakt, zdieľanie, dotyky, bozky...Prečo ťa jeden komentár kamoša priviedol až k napísaniu tohto príspevku namiesto toho, aby si sa o tom bavila s tvojim novým objavom? Nie je náhodou ženatý?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzzinkaa
17. jún 2021

Vy sa spolu stretávate už od jesene a ešte stále ste spolu nespali? Dobre tomu rozumiem?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alaguema
17. jún 2021

vôbec nechápem zmysel tohto príspevku. Píšeš, že pracujete, tak asi nebudete tínedžeri. Mne je fakt smutno z toho, ako žalostne vyzerá komunikácia, taká tá naozajstná medzi ľuďmi. Bozkávate sa, dotýkate sa a neviete sa otvorene porozprávať o tom, ako si to spolu predstavujete ďalej, čo je pre koho dôležité, čo si idete tolerovať a čo je cez čiaru. Kedy sa o tom chcete baviť? Po druhom dieťati? A potom opäť kôň a téma - nevieme komunikovať, nerešpektuje ma.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hankm
17. jún 2021

Ako tak sa da pochopit, ze bola korona a ze bol zodpovedny a snazil sa dodrziavat distanc. Ale muz po 30, rok sa so zenou stretavat a nic? Divne.

autor
17. jún 2021

@hankm tak neviem mal ma pretiahnut na ulici? je ti jasne ze vsetky detaily nasho stretavania som nenapisala....

alaguema
17. jún 2021

nemením tón. To je moja reálna úvaha. Tvoj príbeh je pre mňa anonymná záležitosť, nemám prečo meniť tón, je mi to vcelku jedno. Iba diskutujeme. Poukazujem na problém, pretože ho denne vidím v realite dlhodobých vzťahov. Ste na začiatku a trocha tajomna sa šikne do konceptu. Ale rok je už dosť dlhá doba v tomto zmysle. Ženy sa boja komunikovať o svojich skutočných pocitoch, aby mužovi nepripadali, že naliehajú. Hlavne ak v skutočnosti tú naliehavosť vo vnútri cítia a obávajú sa reakcie a odmietnutia. Prekonaj svoj strach a dozvieš sa oveľa viac.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alaguema
17. jún 2021

strašne veľa zbytočných slov. Opýtaj sa ho. Nie je nič lepšie 🙂

anita6666
17. jún 2021

Autorka ak chces napíš mi správu,ja fungujem 8 rokov v takomto "vzťahu" 😀 ale u teba to vidím inak.

hankm
17. jún 2021

@autorka preco by mal ma ulici? Ale to je nepodstatne. Podstatne je, ze tak ako cela tato diskusia je absolutne chaoticka, kedze podstatne info podavas kuskovite, nesystemovo. Zacalo to “sexom bez vsetkeho” a zrazu je tu “vsetko brz sexu”. Dalsia podstatna vec, ja si nedomyslam, ja pracujem s faktami ktore das. Chyba na vstupe=chyba na vystupe. Alebo este, Diabol je ukryty v detailoch. Preto sa uz nevyjadrujem, pretoze predpokladam, ze kopec podstatnych zalezitosti nebo vyslovenych a davkujes iba svoje subjektivne informacie zatazene silnym biasom. A ako vyssie niekto poznamenal, “strasne vela zbytocnych slov” tak ako v tejto diskusii tak rovnako v tom vasom “vztahu”. Vidis tu istu paralelu?

lija22
17. jún 2021

uz som chcela pisat moje milenecke zazitky ale kedze nakoniec je tema o inom nejdem ani traposit 😂 no takto uz by to chcelo zo tri flase vina, zapnut film a nechat veceru volny priebeh. drzim palce 💪 lebo taketo laskovanie, dotahovanie je mile pre nastrocnych, ale ste dospeli uz davno mozete zaxivat aj super sex tak uz nestracaj cas a napus potom yo

matkahelka
17. jún 2021

@lija22 uplny suhlas. v takom veku po roku "hrajkania sa" zistit ze som investovala cas a energiu do chlapa, ktory je v posteli drevo, za mna nie je ziadna vyhra.

autor
17. jún 2021

@lija22 ved sa podel o zazitky 🙂

monka105
17. jún 2021

Teraz neviem, či mám teda reagovať na otázku alebo na komentáre 🙈😄 k tvojej otázke - mala som, niekoľkokrát, bavili sme sa o hocičom, ale vždy to boli viac-menej plytké debaty, potom sme sa stretli, spravili čo treba a dovi. Ja som teda mala zásadu žiadne túlenie, mojkanie, prechádzky, kiná, večere, proste sex a po ňom sa vyspím vo vlastnej posteli. Lenže pri poslednom takomto ,,vzťahu” som stretla dovolím si povedať, že moju vernú mužskú kópiu, už prvé ,,neformálne” stretnutie skončilo tak, že mal dotyčný potrebu sa ma dotknúť a môj sarkazmus našiel vyrovnaného protivníka. Mali sme toho strašne veľa spoločného, vždy sme mali o čom kecať, obaja spontánni, blázniví, tancovali sme valčík uprostred izby bez hudby, naháňali sa po byte so pstruhmi, ktoré mali byť na večeru (takto to nevyznie veľmi romanticky, ale v tej chvíli bolo! 😄). O mojkaní a maznaní ani nehovorím, to bola súčasť každého stretnutia, sex bol skvelý na všetky spôsoby. Dotyčný mi volal o jednej ráno, že je pred mojím vchodom, doslova sa mi prišiel vyplakať na ramene, keď mal záchvat úzkosti. Boli sme si tak blízki, že sa mi sám od seba priznal, že som preňho jeden z troch najbližších, najdôležitejších ľudí v jeho živote, že má konečne miesto, kde môže byť sám sebou, kde sa cíti uznávaný a rešpektovaný a to je pri mne. No a vieš ako to nakoniec dopadlo? Ja blbá som sa rozhodla po takmer roku priznať, že cítim niečo viac, že nemám pocit, že sme iba kamaráti. A vieš aká bola odpoveď? Že on ku mne neprechováva žiadne romantické city. 🙈😄 vtedy som s takýmto typom vzťahov sekla, po nejakom čase som spoznala môjho terajšieho priateľa a pri ňom som ani nemusela rozmýšľať, či s ním nechcem byť len nezáväzne. Bolo hneď jasné, že tento človek je môj životný ,,parťák”, on vo mne od začiatku videl oveľa viac ako len ženu na sex. 🙂 V konečnom dôsledku bolo aj to zlé na niečo dobré. Sú typy ľudí, ktorí si na prvý pohľad hľadajú niekoho len na sex, ale v skutočnosti potrebujú cítiť blízkosť iného človeka, byť ľúbený a ľúbiť, ale boja sa sklamania, keby sa z toho stal záväzok. A v konečnom dôsledku potom skončí sklamaný ten druhý.

petulda333
17. jún 2021

@iva289 aj my tak 😁 rok len tak, uspokojit chutky a uz sme spolu 12r, z toho 6r manzelia a 2 deti