Zistila som, že môj manžel ma podvádza

julca405
27. jan 2022

Ahojte zistila som správu ktorá má veľmi zarazila. Moj manžel ma podvádza. Mame spolu 3 deti neviem ako im mám povedať keby sa situácia až tak vyvrcholila že sa rozvádzame.Bojím sa aj o naše deti pretože je to právnik a bojím sa že si ich zoberie. Chcem sa rozísť keďže toto už neni prvýkrát. Neviem prečo to tu vlasne píšem a vlasne ani ako mi vy viete pomôcť ale asi by som potrebovala nijaku radu ako to mám povedať deťom. A poprípade čo mám spraviť aby mi ich nezobral .Nevedela by som žiť ani z tym pocitom že sa one budeme deliť a ja sa ráno zobudím s pocitom že nemám v dome nikoho a oni budú ešte týždeň u ich otca. 😔😔Viem že by sa to časom zlepšilo ale ten pocit je strašný. Z manželom sme to už riešili a aj on žiada o rozchod ako keby som bola zase ja ta zla popritom to má byt on . Prosím o rady ako to povedať našim dcérkam. 😞

mamina0078
27. jan 2022

Vek detí? Inak tomu bude rozumieť 5rocne dieťa inak 16r pudertiak

lucka_ke
27. jan 2022

nemyslím si, že by sa chcel naplno sám venovať trom deťom keď si chce užívať s milenkou, max. dosiahne striedavú starostlivosť, neboj sa a hlavu hore, dôležité je či máte kde bývať

zuzanka.zuzu
27. jan 2022

@julca405 a manžel tie deti chce? možno o starosť menej ak nie, lebo 3 dievčatá a právna prax nie je zrovna ideálna kombinácia 😀 a ďalší hrdinovia aj keď dosiahnu striedavku, po pár pokusoch od nej upustia, možno váš prípad 😀 ťažko radiť, napísala si málo... vydrž, bude lepšie, ženy sú silné

h2
27. jan 2022

@julca405 Prečo by Ti ich mal zobrať len preto, že je právnik? Už vidím záletníka, ktorý obháňa milenky, ako sa bije o to, aby sa mohol starať o 3 deti. Neboj sa, deti Ti zostanú. A dcérkam nech to povie on, keď on to spôsobil. ☹

katkati
27. jan 2022

Tak mi je ľúto, čo prežívaš. Ale presne tak, nech zaletnik povie deťom, prečo. Nech bude teraz frajer. Neboj, deti ti nezoberie. Ten, čo si rad užíva, určite si nezoberie na starosť tri deti, aj keď sú jeho. Má len silné reči. Buď silná a neponizuj sa pred ním, len aby sa nerozviedol. Máš detí a to je najviac.

tenerifka
27. jan 2022

@julca405 preco by si ty mala nieco detom vysvetlovat? Nech im hrdina vysvetli, co nastvaral. A neviem, co by robil hocijaky chlap v striedavke s 3 detmi, maximalne by ich hodil na krk babke, ale to by si tymohla pravne napadnut

tenerifka
27. jan 2022

@julca405 a neboj, milenka sa o 3 cudzie deti starat nebude, pre ñu byboli ako sokyne, nedala by to ziadna

modry1985
27. jan 2022

@julca405 dcérkam nehovoriť nič....neviem koľko majú rokov ale to ti odpovie úplne každý psychológ.....s ockom sme si nerozumeli.....bodka....deti nezaťažovať....časom zistia sami či ich otec / matka stojí za to alebo nie....Mal som to obrátene....a názor psychológov je takýto inak to môže skončiť v dospelosti u nich s určitou formou patológie ( rôzne poruchy osobnosti ). Ty sa cez to prenesieš , časom

barborachors
27. jan 2022

A preco sa chces hned rozviest? Nie je rozumnejsie, kym ho mlada omrzi a chalan skludni hormon? Kolko mate rokov a vek deti? Vies, lebo je ine mat 25-35 a jedno max dve decka, ako po 40-tke a s tromi, hm asi by som to uz nechala tak a do rozvodu sla az vtedy, ked si najdem aj ja partnera. Lahsie sa ti bude zacinat odznova ako samej s tromi deckami a este aj bez chlapa, a v tejto dobe.... kovid, vsetko ide hore, nestabilna politicka situacia... pockala by som. Tvoj prispevok mi pride prudko emotional, este sa z toho vyspis a nebudes vyvadzat kvoli nejakej ludre preboha. Zacni sa starat viac o seba, najdi si nejaku kamosku a vyvetraj hlavu. Kvoli ludre brat detom otca, spamataj sa. Ked vsetko ostatne fici ako ma, nebudes sa staviat na zadne, co by si tym dosiahla? Hrdost- nehrdost, v hre su tri nevinne deti, mysli aj na nich, nielen na seba.

zuzanka.zuzu
28. jan 2022

@barborachors brat detom otca??? 🙈 ty si sa z akeho storocia teraz vyhrabala? mal vtaka drzat v gatiach 🙊

huxy
28. jan 2022

@barborachors tak takyto "mudry" prispevok som uz davno necitala. Vies co je zakladom manzelstva? Dovera, vernost, istota, samozrejme aj intimita je dolezita. A co z tohto ma vztah, kde je nevera? Nic. Absolutne. Jedine materialne zabezpecenie. Lenze nie kazda zena to ma ako prioritu. A ze brat detom otca??? Fu. Cudny nazor. Ten muz si sam vybral, ze sa "vykasle" na svoju rodinu, ked ju podvadzal.

lucka_ke
28. jan 2022

@barborachors a o sebeúcte si už počula?

fadama
28. jan 2022

@barborachors nič z toho keď aj on sa chce rozviesť.

modry1985
28. jan 2022

@huxy a keď je neverná žena ? Tým nechcem povedať že názor barmorachors schvaľujem ......Ale ak si neverná žena sama vybrala že sa " vykašle " na rodinu ?

eeerickal1
28. jan 2022

@barborachors máš vlastnú skúsenosť? Niečo ako sebaúcta ti nič nehovorí? A povedz mi aký príklad by dal taký otec tým deťom do života? Trocha tie tvoje slová nechápem. @julca405 nepostrehla som vek detí, no ak chce rozvod aj manžel, mali by ste im to podľa mňa oznámiť spolu

huxy
28. jan 2022

@modry1985 to plati pre obe pohlavia, ci muz ci zena. Ak sa niekto rozhodol podvadzat, tak sa vykaslal na rodinu. A sam si vybral, tak na co takemu cloveku robit nadalej doma full servis, nedajboze s nim zdielat spolocnu postel.

landsmanka
28. jan 2022

presne tak. tam uz sa ani neda povedat, ze sa to robi kvoli detom, lebo raz to vide na svetlo sveta a potom to tie deti vezmu podla mna este horsie aj s tym, ze ste ich takto klamali

julca405
autor
28. jan 2022

Deťom je 5,12 a jedna dcéra má za chvíľu osemnásť o tu sa ani tak nebojím aj keď aj jej názor si neviem predstaviť ale skôr o tie mladšie
@barborachors troska mi to nepríde normálne čo si napísala

pusinka2479
18. feb 2022

Mam taky jeden problém môj muž lajkuje na fb svojej bývalej frajerke fotky a ma hu stále na svojom fb jej fotky no nevedela som o tom až keď som to zistela veľmi ma trápi prečo jej vždy fotky lajkuje keď sa vždy veľmi pohadame spolu vždy jej napíše už som sa sním kvôli tomu pohádala že prečo mne lásku sľubuje a druhej píše a lajkuje fotky na fb sama neviem co si mam o tom misliet vždy ma to trápi keď leží posteli vedľa mňa vždy si na to spomeniem ako môže mne lásku sľubovať a jej písať vždy keď sa pohadame spolu tak sa aj 5dni spolu nerozprávame a vždy jej píše nemôžem sa mu dostať do mobilu preto lebo tam ma heslo a to heslo neviem a je mi to trápne pitat si jeho mobil a pozrieť jeho fb neviem ako mam ísť ďalej stim ci sa stim naučiť žiť alebo ho opustiť aj napriek že ho ľúbim

katkati
18. feb 2022

@barborachors Na to, že je otcom troch detí, mal myslieť on, keď dával dole slipy pri milenke. Keď je niekto schopný podviesť v tomto, tak pochybujem, že je čestný v iných oblastiach života. Otcom bude aj po rozvode a keď mal popri nich čas na milenky, nech ukáže, že o deti sa bude starať tak často, ako to bude možné.

julca405
autor
22. feb 2022

@pusinka2479 ja neviem ale nezdá sa mi tvoja gramatika 😁

cacianka
22. feb 2022

@pusinka2479 nechápem prečo si sa votrela do cudzej diskusie, založ si svoju. To poprvé
A podruhe zlepši gramatiku, nelez chlapovi ani nikomu do sukromia

acrobaleno
22. feb 2022

@julca405 Ako to u vás vyzerá?