Zistila som, že som tehotná a muž mal milenku

21. jan 2023

Ahojte, som zúfalá, osobne tu nemám profil, píšem cez kamaratkin.
Pred 2 týždňami som zistila ze som tehotná, mame 2 uz veľké deti, mam 38 rokov a vôbec neviem co mam robit. Manžel sa mi po zistení tehotenstva priznal, že ma podvádza, už to trvá dlhu dobu pred par mesiacmi sme boli kvôli tomu na hrane rozvodu, ale všetko sme ustáli a myslela som si, že všetko je tak ako kedysi, staral sa, zaujímal sa atď. Ale teraz z neho vyliezlo ze stále v tom pokracoval s tou istou ženou
Teraz prisaha, že už nikdy to neurobí, že nás miluje, ale ja už neviem ci mu mam verit, zhnusil sa mi
Som taka sklamaná zo vsetkeho

autor
21. jan 2023

@luccija ďakujem za radu 😊

autor
21. jan 2023

@katka2602 áno vraj nás miluje obe, ale svoje deti miluje nadovšetko, tak to povedal

autor
21. jan 2023

@elenka74 ďakujem za tvoj názor.Presne tohto sa bojím, že skutočne miluje iba ju a so mnou je kvôli deťom, možno už dlhší čas to tak je, ja už neviem čomu mam veriť z toho co on povie

sasesoe
21. jan 2023

Ahoj, pises, ze si veriaca, odporucam Kurz Rut. Este lepsie je Kana pre manzelov, ale ta sa kona az cez letne prazdniny, no prihlasit sa mozete uz teraz. Viacerym to zachranilo manzelstvo. Rozist/rozviest sa mozes kedykolvek, aj Cirkev pozna tzv odluku. Vobec to nie je lahka situacia. Prajem vela sil, nech sa rozhodnes akokolvek.

casillas28
21. jan 2023

No ja by som sa bala ze raz pride a oznami ze aj ta milenka je tehotna a chce byt s nou...ked ju miluje tam sa to neda len tak utnuť..aj tak bude na nu mysliet, bude mu chybat a to by ma zozieralo...a deti v takom prostredi vychovavat no uff...skor by som riesila rozvod ked je to dlhodoby romanik a ma k nej city... vsak vyzivne platit moze a aj pomahat...

annamarin
21. jan 2023

Ak by ta miloval, tak by s tebou nespal len zriedka a neprisposoboval to jej. Ak ho milujes ty, tak ho nechaj ísť. Rodina môžete byť aj bez toho, aby bol tvoj partner. Vlastne rodina budete už navzdy. Nevyzerá byť nejaký veľký grazel, čo by neprispieval na deti, ked ich tak miluje. Možno by sa o nich staral úplne rovnako ako teraz, len by bol s inou. Ty si zaslúžiš niekoho kto ťa tiež bude milovať a možno si to teraz nepripustas, ale určite môžeš niekoho takého stretnúť. Bude to bolieť, ale zvládneš to. Alebo môžeš počkať, že sa milenka urazí za to, že si tehotná atd atd, ale podla mna to už nenapravi to, ze na nu bude občasne myslieť stále. Možno ešte viac tým, že to on pokazil.

lucka_ke
21. jan 2023

ostáva s tebou, lebo si tehotná, hm a keď už nebudeš? však keby chcel byť verný kvôli deťom mohol aj kvôli tým dvom starším... ja by som už na neho nespoliehala, vybaviť výživné a myslieť na prípadný rozchod

kassandra25
21. jan 2023

On ju miluje, ty tiez roztahujes nohy, mozno bohvieako si otehotnela, a nam places. A ked ti napisem, ze tebe nikto rozum nenaleje do hlavy, zasa sa nerozumne opytas preco a si nechapava.

diana0200
21. jan 2023

Fuh normálne som nervozná keď to čítam ani vas nepoznám alee..Vidím všetky vám tu radia držať ho na krátko ale ja by som sa cítila úplne vyhorene, mne už by bolo jedno kam ide s kým ide dala by som mu pocítiť že už mu neverím že ma nezaujíma a sustredila by som sa iba na deti a tehotenstvo. Taktiež ma raz podviedol, tahal sa s nou dlho, no nemame spolu deti, nerozišla som sa s ním lebo to bolo tazke ale neukazala som ze ma to sere, on plakal prosil, ja som mesiac bola odmeraná nezaujímalo ma čo robí s kým sa stretáva nech ide keď to naozaj chce. Ale ukazal mi že chce so mnou zostat stalo sa to pred 3 rokmi a odvtedy iba láska z neho srší ku mne, ponaučil sa že čo može stratiť a či to chce stratiť. Určite nerozmyšlajte nad potratom veď to je vaše dietatko a nemoze za nič, má to byť vaša radosť. Nech už sa to vyvinie ako chce. A keď miluje inú tak nech ide za ňou, nebojte sa že teraz nemáte kam ísť vy. Máte rodimu určite vás podrží nech sa stane čokoľvek. Keď v tom bude pokračovať odidte vy alebo on aj keď to bude zložite, budete žiť s niekym kto sa vám zhnusil? Dajte tomu ešte čas no ak sa vazne zase nieco zopakuje odidte len pre vlastne dobro, aj ked zmenite detom skolu miesto ale nebudete žiť s nejakým chlapom čo..ahh..ma to dve strany zostat a pockaj co bude alebo odist rovno ked je taký vy viete viac sama ako sa citite co sa deje medzi vami a tak. Len si povedzte čo bude o pár rokov? Budete mu trpiet? Takže hlavne s pokojnou hlavou a uvidite či to niečo zmení či vam to aj dokaže to čo hovorí sám od seba a nie že vy ho budete mať pod kontrolou, nech sa sam prejaví čo chce ďalej, či sa spamatal už konečne. keď nie tak mu zakývete potom, alebo tam dojdem ja a mu dam jednu poriadnu do nosa🤣

lesana25
21. jan 2023

@kassandra25 ty už zase? Hrdinka, kopeš tu do každej čo sa príde vyrozprávať a pritom sama žiješ s ožranom ktorý ani nevie kde je sever. Tebe kto naleje rozum do tej prázdnej gebule? Že ťa fakt huba nebolí.

pribinak
21. jan 2023

@liljana nemôže ho teatrálne vyhodiť, dom je spoločný

nikpa
21. jan 2023

Čo ešte riešis? 🤦 Tak v úvodnom príspevku napíšeš, že prisahá, že už to neurobí že vás miluje a v ďalšom, že miluje ju. Tak takto, ty si určite na hlavu a on asi tiež. Keď s ním zostaneš, zmier sa s tým, že budete vo vzťahu traja. To je fakt! Žiadne že on už to neurobí, neexistuje.

joesvk
21. jan 2023

Sústreď sa teraz len na seba a dieťa. Aj do.budúcnosti sa snaž vidieť hlavne deti a seba.
Musí to byť strašne ťažké-strach, ako to utiahneš sama,....žiarlivosť, keď myslíš na to,že on na ňu myslí.
Asi by som si spravila "voľno od neho", aspoň na nejaký čas. Neviem, aké máš možnosti, či sa dá ísť niekam, alebo on aby išiel hoci aj na mesiac preč.

Nech si ide hoci aj k milenke. Keby s ňou reálne žil, nebola by mu taká vzácna a nedosiahnuteľná.Možno by zistil ako mu chýbate ,alebo možno by zostal s ňou.
Lebo taktoako to je teraz je to peklo pre všetky zúčastnené strany.

diana0200
21. jan 2023

ona vie lepšie sama čo vsetko sa tam deje ake pocity preživá v akom čase teda kedy sa čo stalo. sama sa rozhodnite, možno sa popálite znova. len mu nedávajte takú istotu ja viem že sa bojite neviete čo mate robiť ale aj s tym rozvodom ked vy ste ho asi presvedčili že nie tak on vas bere ako samozrejmosť potom že vy tu budete stale.

h2
21. jan 2023

@annamarin Nevyzerá byť nejaký veľký grázel? To vážne? Len preto, že povie, že miluje deti? Veď miluje aj manželku, aj milenku... toľko lásky má v sebe, že až. Príliš by som tomu neverila. Ten miluje tak seba jedine.

simona20201309
21. jan 2023

@liljana súhlasím. Ale toto je veľké riziko a vysoká šanca, že sa nevráti. Takže toto tiez odporúčam a zaujímalo by ma, či by sa vôbec pokúsil o návrat, alebo si povie ,,ved ma vyhodila". Milenka sa len poteší... obzvlášť, keď tam padlo slovo ,,laska"...

Autorka, ja by som ho tak zapojila do starostlivosti o deti a o domácnosť, že by nemal čas ísť ani na WC!!! Nakúpiť, deti rozvazat, prať vešať ...
Kedy mal čas ti zahybat? Počas pracovnej doby alebo po večeroch?

diana0200
21. jan 2023

A ešte takto, ja by som mu normalne povedala že ok choď za ňou keď ju miluješ. nechajte ho ísť a uvidite že nepojde. preto ziadny kratky retaz ale nechať. načo si udržovať takého chlapa? A keď pojde a niečo spraví zase vtedy začnite rozmýšlať nad ráznym krokom, čo ďalej.

diana0200
21. jan 2023

ak ju teda prosil na kolenach ze uz snou nič nebude mať tak nech to dokaže sám. načo ho zamestnávať s domacimi pracami aby nemal čas isť. ved vtedy sa ukaze ci to mysli vazne čo hovorí

kleopatra114
21. jan 2023

Neviem, čo by som robila v tvojej situácii , preto aspoň posielam veľké objatie a veľa síl , nech sa rozhodneš akokoľvek ❤️

maminkadeticiek
21. jan 2023

Zeny,len aby ste chapali tie ktore tu milenkam vtlkate do hlav ze k nim nic neciti,ze je len rohozka....Podla mna je toto zaujimava informacia,ze naozaj muz moze milenku aj milovat,skratka sa to stane,ale ma zavazky voci rodine.To len taky postreh.

svetlonos
21. jan 2023

Autorka,
tvoj muz je ukazkovy oberKKT !!
Na ktoru prdel ti vesal na nos, ze ta podvadza, miluje ju ale place, ze miluje aj vas??? On ma nejaku psychicku vadu?
Vzes co? Ja by som ho tak vytrieskala, ze by ani nevedel ako sa vola kreten jeden!
On si ulavil ked ti to povedal a teba zatazil, ale hlavne ze jemu sa spovedou ulavilo.
He to srac a fakt nema gule na taketo situacie - prebrat zodpovednost za svoj zivot.
Ja by skor jeho vylev brala ako strach o majetok a z platenia vyzivneho po rozvode na 3 deti!

madeline1
21. jan 2023

rozved sa, dietatko zvladnes vychovat sama, ved tie dalsie dve uz mate ako pises dospele

h2
21. jan 2023

@simona20201309 Ja si nemyslím, že by sa milenka potešila a prijala ho s otvorenou náručou. Veď de facto aj ju podvádzal, keď jej nakecal, že so ženou nespáva a tu zrazu je žena tehotná a s ním. Navyše, autorka videla správu, že milenke napísal, že sa s ňou rozchádza kvôli manželke a deťom. A zrazu by prišiel s kufrom, že hurá, tu som, žena ma vykopla, tak si mi dobrá aj ty?

h2
21. jan 2023

@madeline1 Nie sú dospelé a ešte dlho nebudú, majú 10 a 13 rokov.

lucka_ke
21. jan 2023

@maminkadeticiek skôr mal konečne pravidelný sex a pocit, že je mladý, žiadaný a king, proste vzrušenie, adrenalín, pocit niečoho zakázaného a nového, ale všetko časom zovšednie, aby ešte neplatil na 4 deti alimenty

joesvk
21. jan 2023

@maminkadeticiek Ja mám z tohto prípadu skôr pocit,že milenka je zbožňovaná a nedosiahnuteľná a manželka len tá úctyhodná a dostupná osoba,ktorá s ním celé roky verne funguje.

retatka
21. jan 2023

To ako vážne ,držať niekoho na krátkej reťazi ??Niekoho nútiť do niečoho …väčšinou dosiahnete opak .Buď to robím dobrovoľne,čiže chcem a nie z donútenia ,že sa neflakam,nepodvádzam alebo to nemá význam .Zákazom nedosiahnete NIČ.Taký chlap ktorý chce podvádzať si čas aj príležitosť nájde a nemusíte ho držať ani na krátkej reťazi !😌

mikadooo
21. jan 2023

Odišla by som, čo iné... 🤷. Normálne ľudsky a s ohľadom na deti by som sa dohodla na rozvode, alimentoch a prestala by som ho brať ako partnera, ktorému môžem dôverovať. Ak by som s ním ostala, len by ma to žralo celý život, ako sa hrá na úžasného manžela a otecka a pritom práši inú.

brembo
21. jan 2023

@h2 presne tak. Navyše bude tehotná a on nadržaný. Ona nebude chcieť,nebude mocť,tak kam pôjde?

autor
21. jan 2023

Dievčatá všetkým vám odpíšem neskôr, musím si ísť ľahnúť, som úplne vycerpana