Zistila som, že som tehotná a muž mal milenku

21. jan 2023

Ahojte, som zúfalá, osobne tu nemám profil, píšem cez kamaratkin.
Pred 2 týždňami som zistila ze som tehotná, mame 2 uz veľké deti, mam 38 rokov a vôbec neviem co mam robit. Manžel sa mi po zistení tehotenstva priznal, že ma podvádza, už to trvá dlhu dobu pred par mesiacmi sme boli kvôli tomu na hrane rozvodu, ale všetko sme ustáli a myslela som si, že všetko je tak ako kedysi, staral sa, zaujímal sa atď. Ale teraz z neho vyliezlo ze stále v tom pokracoval s tou istou ženou
Teraz prisaha, že už nikdy to neurobí, že nás miluje, ale ja už neviem ci mu mam verit, zhnusil sa mi
Som taka sklamaná zo vsetkeho

autor
5. feb 2023

@kamatopo aj ja som si to tak povedala, že asi to malo takto byt

autor
5. feb 2023

Ale je mi napriek všetkému strašne zle, lebo všetky pocity sa vo mne bijú, to ze som potratila ma potešilo 😥 je to strašne ze to tak poviem, ale je to tak... Deti sa stále pýtajú na otca, kedy príde zase k nam atď... 😥

katkazocele
5. feb 2023

@autorka veľmi mi je ľúto že si potratila...drž sa🙏

liv1
5. feb 2023

Je mi to luto. Ja ti radim psychologa. Radim to vzdy a kazdemu. Ulavi sa ti. Budes sa vediet na veci pozriet aj inak. Drzim palce ✊

mira0611
5. feb 2023

Autorka uprimnu sustrast, ze si potratila. Nemaj vycitky, ze si sa tesila kvoli potratu. Ja si myslim, ze je to uplne normalne, ze si potratila v tejto situacii a okrem toho kazdy chce vychovat svoje dieta v uplnej a stastnej rodine. Budem uprimna aj ked mozno, tu budem tercom kritiky, to dieta by ti teraz bolo na pritaz. Myslim, ze je to takto lepsie. Prajem ti vela sil.

joesvk
5. feb 2023

Milá autorka. To tehotenstvo splnilo svoju úlohu v tvojom živote. Inak by sa veci nepohli tak rýchlo. A dobre, že skončilo ako skončilo. Bolo by to ťažké.Musela by si ťažšie riešiť styk malého s otcom. U väčších detí to bude ľahšie.
A deťom by on už konečne mal vysvetliť, že už to vo vašej rodine bude vyzerať inak.

kp7333
5. feb 2023

Veci sa zrejme deju tak, ako maju. To dieta by neprislo do funcnej rodiny a mala by si to este tazsie ako teraz. Cize, hoc je to smutne, zaroven je to asi aj lepsie. Takto budes mat viac casu na seba a casom mozno najdes niekoho, kto si ta zasluzi, s kym bude stat za to zit, aj zostarnut. Velmi ti to prajem.

xckaret
5. feb 2023

@kp7333 ak sa smiem spytat, ako to teraz vyzere medi vami, komunikujete? Ako zareagoval na potrat? Drzim ti palce, bud silna.

dianka555
24. feb 2023

Čau @autorka no ako s tebou? Všetko ok?

mk22
24. feb 2023

Aj ja som sa chcela opýtať, ako sa ti darí?

dianka555
29. mar 2023

@autorka. Čau, všetko ok doma?

liliana8
12. nov 2023

Ahoj, ako to u vas nakoniec dopadlo...ostala si s nim? Prezivam nieco podobne :/