Muž ma podvádza s kolegyňou a zistila som, že som tehotná

8. aug 2022

Ahojte, pred týždňom som zistila ze muž ma podvádza s kolegyňou , plánovala som odchod,rozvod..a dnes som zistila ze som tehotná.

Bojím sa mu to povedať,po treťom dieťatku som velmi túžila ale toto zistenie ma zabilo. Nikdy mu neodpustím neveru. Co mám robiť ☹️

klarissa25
8. aug 2022

Zase fake vymyslená téma...nevravim že takého veci sa nemôžu stat ale za posledné obdobie je tu takýchto ten veľa....

autor
8. aug 2022

@klarissa25 Kiežby to bola pravda ..

althejka
8. aug 2022

ty sa bojis jeho? co ta podvadza? co si, narob si poriadky , do stola buchni a dohodnite sa co dalej smarja

miriam11
8. aug 2022

Rozvod, odchod, ukončiť tehu

autor
8. aug 2022

@althejka som.si 100% istá ze ma pošle na potrat... On nevie že viem o jeho nevere.. no neverím ze bude rad z ďalšieho dieťaťa a ja zas na druhu stranu, nechcem žiť v nefunkčnom vzťahu ,neviem si predstaviť snim žiť ďalšie roky ale o potrate neuvažujem

autor
8. aug 2022

@miriam11 neviem si predstaviť ist na potrat ☹️ mam doma dve úžasné deti... Nedokázala by som to.. ☹️

nyusika
8. aug 2022

@klarissa25 suhlas, niekto sa musi dobre nudit

januska12323
8. aug 2022

Rozviesť sa môžeš aj tehotná, nechápem čo riešiš. Vybavíš si všetky možné príspevky a bude.

casavina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
8. aug 2022

uz by mohli zakazat anonymne temy alebo to obmedzit na 1 denne pre konkretny nick👎

h2
8. aug 2022

Čo znamená "pošle ma na potrat"? Ty si nesvojprávna? Robíš čo ti muž povie, ideš, kam ťa pošle?

vsauce_
8. aug 2022

Tieto rovnaké témy od anonymov každých 5 minút. Jeden by si už myslel, že tu existujú len ženy, ktoré sú neustále podvádzané, zúfalé,...

danica2711
8. aug 2022

a kým si nezistila, že ťa podvádza, mali ste úžasné, láskyplné manželstvo? Pochybujem. Tak sa chránim, nie? S dvoma deťmi sa odchádza ľahšie než tehotná s tretím - ale dúfam, že to je fake téma

martinkatinka
8. aug 2022

On nevie o tom, ze ty vies? Si zronena z toho, ze ta podvadza, ale tiez s nim spis?
No dievca, zbal mu kufre a pošli ho ku kolegyni

martinkatinka
8. aug 2022

@nyusika ale ako spisovatelky by sa neuzivili... Cervena kniznica je plna podobnych tem

nyusika
8. aug 2022

@martinkatinka cele zle veru

7lenka11
8. aug 2022

@klarissa25 prečo vymyslené? moja kamoška zažila to isté.. jej partner si "zamiesil" dieťa inde, kým ona s ním plánovala budúcnosť a navyše v čase, keď začali spolu bývať.. to dievčatko má dnes 6 rokov

7lenka11
8. aug 2022

@martinkatinka neveru zistila pred týždňov, tehotná je minimálne 4 týždne, možno aj viac... je predsa normálne, že spí s vlastným mužom

mikadooo
8. aug 2022

Zmení sa niečo zásadne? Neutiahneš to finančne, takže musíš ostať s ním? Ako si plánovala riešiť jeho neveru? Okamžite odísť a podať žiadosť o rozvod? Alebo mu dať šancu? Tak ja by som robila to, že by som si sadla a premýšľala nad všetkými možnými variantmi. A potom by som šla cestou toho najschodnešieho. Pritom by som si kládla otázky - čo je lepšie, povedať mu o najskôr o tehotenstve, alebo riešiť najskôr neveru? Alebo oboje súčasne? Ako môže reagovať? Čo mu na to poviem ja? Ďalej rozvod- chcem mu dať šancu, keď bude reagovať, že chce vzťah zachrániť? Alebo už niet cesty späť? Atď atď. Proste premyslela by som všetkých milión scenárov a potom by som spravila prvý krok podľa toho, čo mi vyhovuje viac. Ja osobne by som mu vyklopila všetko pekne naraz, večer, mimo detí a podľa možnosti bez sĺz a kriku. Len sucho a krátko, že o jeho nevere viem, že som s ním tehotná a že na potrat nepôjdem 😄.

martinkatinka
8. aug 2022

@7lenka11 a tyzden mu to nepovedala...

klarissa25
8. aug 2022

@7lenka11 napísala som, prečo si myslím ze je to vymyslené, a myslím si to aj naďalej...

h2
8. aug 2022

@martinkatinka Píše, že plánovala odchod. Nevieme, čo je on zač, ako by reagoval. Možno chcela mať najprv pripravenú "pôdu", kým mu to povie. Veď zase nespochybňujme všetko, čo tu je. Viem, že je tu veľa vymyslených tém a veľa ľudí sa sem chodí len baviť, ale mám taký nepríjemný pocit, ze toto je real.

martinkatinka
8. aug 2022

@h2 ok, v pohode...tyzden planuje odchod, rozvod, zrejme vie co chce... Tak potom sa nemusi pytat, ze co ma robit. Idealne ist dalej podla planu

h2
8. aug 2022

@martinkatinka Odchod plánovala, kým nezistila tehotenstvo. To celú situáciu dosť podstatne mení.

onedaynick
8. aug 2022

Zivite trolla.

7lenka11
8. aug 2022

@martinkatinka ano, lebo nie kazda zena je hysterka, ktora sa v navale zlosti vyburi na muzovi.. vzhladom na to, ze maju dieta, zrejme nechce reagovat uponahlane..
Ja ked som zistila, ze moj muz si vypisuje s kolegynou, napriamo som ho konfrontovala tiez az po par dnoch.. najprv vychladla hlava, potom prisiel cas na debatu.. nemala som za potreby vyziapat sa na muza

autor
8. aug 2022

Pred týždňom som zistila neveru..

Dnes som.zistila ze som v tom,pred mesiacom sme mali nechránený styk, ani len som netušila ze paktuje s inou....

zmrzlinka2021
8. aug 2022

@zuzanka.zuzu
potrebuju citanost a navstevnost tohto portalu.. a takto anonymne tu mozu byt vselijake pikantne temy, co daju aj 20 stran, niekolko sporov, hadok...

mimi3008
8. aug 2022

Na potrat nechod, on ta tam nema co posielat. Ved to na neho vybal, ze o tom vies

autor
8. aug 2022

To teraz je nejaka nová moda všetko spochybňovať,kospirovat??

Moj problém je reálny,nemala som.cas písať dlhé litánie , teraz uz mam ,tak aby som to objasnila.. mali sme fajn vzťah, nikdy by som nepovedala ze snou niečo realne má,...proste neverila som zw je schopný, mame dve deti.. mladšie ma rok a pol, túžila som este po jednom, vnútorne som.si bola.ista ze budeme mat tri.. vtedy pred mesiacom sme sa nechali uniesť no.. skúsili sme a dnes som zistila ze sa to podarilo. lenže týždeň dozadu som mu našla správy ,nechal zapnutý pc.. konverzácia s kolegyňou ktorú poznám a vzdy som z nej mala zlý pocit,no fakt by mi to napadlo...

BolA som ticho, nepovedala som mu ze viem, lebo zhodou náhod sme sa pochytili pre niečo iné a je tichá domácnost, takže si myslí ,ze je tichá pre ten problém, .ja som celý týždeň rozmýšľala co urobiť,do budúcna,ze si nájdem prácu keď mladsie bude mat aspoň dva roky . Ze sa.osamostatnim a odideme.. lebo teraz som na nom.zavisla,dom v ktorom zijeme je jeho a ja nemam ani auto. Plánovala som.si kroky a dnes dve čiarky na teste ma úplne zaskočili...

A keďže viem ze ma podviedol, viem ze už nikdy mu neodpustím a nechcem snim.zit