Život Češky s Talianom

vanessa7798
20. feb 2022

Ahoj všichni, původem jsem z České republiky a bydlím už pár roků v Německu. Našla jsem si tu přítele, který pochází z Itálie . Tak mě napadlo jestli by vás zajímalo a bavilo kdybych psala příběhy, články nebo začala blog či Youtube videa o tom jaký život s italem je, jejich kulturu, česko - slovenskou kulturu s tou jejich srovnat, jak jsme se poznali a tak dále, nějaké zajímavé fakta které ne každý třeba ví, zábavné historky. Celkově o našem životě a naši malé Itálii u nás doma. ☺️
Děkuji předem za komentáře.

andrea_prestastna
20. feb 2022

@vanessa7798 mna by to nebavilo. To je jak serial nejaky . Nerada vidim sukromie inych parov

nelca84
20. feb 2022

@vanessa7798 mne to nepride nejak vynimocne, ved zmiesane manzelstva/partnerstva su dnes uplne bezne a talian nie je ziadna exotika...takze ani za mna nie

veronikaszabova
20. feb 2022

@vanessa7798 za mna nie. Nechapem, cim ste tak vynimocni, ze to chces takto prezentovat.....

nelca84
20. feb 2022

@veronikaszabova 🤜🤛

martinkatinka
20. feb 2022

Mna by to nezaujimalo.

luccija
20. feb 2022

@vanessa7798 mňa áno.

vilma7
20. feb 2022

Určite nie. Také veci ma absolútne nezaujímajú, voľný čas trávim efektívnejšie.

eeffka
20. feb 2022

Moja sestra zije s talianom a nejak tam nic neobvykle na pisanie nevidim, bezny parovy zivot.

thoughtfulweirdo
20. feb 2022

Mňa by to bavilo, ak by to bolo zábavné 😁 je síce fakt, že o podobných témach bloguje hafo ľudí, ale takmer nikto nie je naozaj zábavný 🤷🏻‍♀️ ja osobne som ochotná čítať a počúvať aj o šalátových uhorkach, keď to dotyčný vie podať 😄

kittykat22
20. feb 2022

@vanessa7798 ved zaloz, za to nic nedas. Len pisat cesko-slovensku kulturu je zvlastne. Ty si ceska zijuca v Nemecku s Italom. To so Slovenskom nema nic spolocne.

sense
20. feb 2022

Žijem so švajčiarom narodeným v Taliansku a teda nič extra ani nejak extra kultúrne odlišní nie sme....

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@luccija děkuji!

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@thoughtfulweirdo děkuji, nechci psát o věcech které jsou běžné a nijak se ničím neliší od jiných párů. Jak se říká za zkoušku člověk nic nedá

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@kittykat22 myslela jsem to tak že češi a slováci jsou si kulturou atd hooodně blízcí☺️.. dobře opravuji se " česko - italskou "..

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@sense děkuji všem za názor!

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@vanessa7798 TÉMATA BY BYLI NAPŘÍKLAD Z BLÍZKÉHO POHLEDU PRAVÉ ITALSKÉ RODINY, plánuji se do itálie odstěhovat, procestovat ji a chtěla jsem vám více ukázat, ano jednalo by se i o příběhy z cestování, ale i třeba pravé nejen jídla, ale i cukrovinky a podobně které se na Slovensku a v Česku běžně neprodávají, nebo cizinci vůbec nejí. Dělala bych různé challenge atd..

marina447
21. feb 2022

ved ked vidim co vsetko su ludia ochotni a schopni davat na YT a podobne tak zase preco nie, mozno to bude aj zaujimave ale z toho pohladu, ze rozdiely mozno kulturne, a podobne nie vyslovene ze detaily z vasho sukromia 🙂

luccija
21. feb 2022

@vanessa7798 ja rada pozerám na STV cestou necestou vždy o nej krajine gastronómia, zvyky...Taliansky diel bol o Slovenské žijúcej tam a majú olivové sady🙂ja Taliansko milujem bola som veľa x a páči sa mi štýl obliekania, hlučná rodinná mentalita, deti sú milované a môžu všetko🙂

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@marina447 děkuji za podporu, samozřejmě, do určité míry! 😊

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@luccija přesně tak! Itálie, krásná, jedna z nejkrásnějších zemí na světě, země která má vše, od hor až po moře! 😇 a lidé jsou přímo úžasní, přátelští, žijí hodně pro rodinu, užívají si života, z mála dokáží navařit hostinu. ☺️☺️

krisbar
21. feb 2022

Podla mna takychto "pribehov" je plny instagram. Tam sa ninto nepyta na zaujem, proste zacne postovat a storicka robit a ma followers

masinka
21. feb 2022

@vanessa7798 ak budes pisat tak vtipne ako tomiholjubavi o svojom zivote s Balkancom, tak si tu fanusikov urcite najdes

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@krisbar děkuji za názor

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@masinka děkuji! ☺️!!

acrobaleno
21. feb 2022

Mňa ani nie. Nie je to dosť "zaujímavé" pre mňa. Je to Európan a podobná mentalita. Keby bol Američan alebo Japonec, bolo by to zaujímavejšie.

vanessa7798
autor
21. feb 2022

@acrobaleno ok děkuji za názor