Zlý prístup môjho partnera

natty0987
27. máj 2023

Ahojte s mojim partnerom sme sa pohádali kvoli hlúpej veci len mňa zarazilo jeho chovanie. Začnem tym fb si písal so svojou kamartkou o nič také hrozné neišlo tak srandovali a tak bavili nešlo mi ani o tu konverzáciu ale o to že aspoň mi mohol niečo pekné napísať aj keď som nebola na tom fb vždy si to tak robíme.Tak som mu slušne napísala že vidim že sa sa bavil z kamoškou že aspoň mi mohol niečo pekné napísať nie..A ona na to no vidíš nenapadlo hovorím dobre nevadi ešte on na mňa vyskoči....dajak sa to uravnalo a začal jej písať a mňa nechával čakať vravím mu že či mu to príde normalne??? On hneď že žiaril ja mu hovorím že nie a mozete chapete o ten princip mi ide ....?? Ja nie som ten typ človeka ktorý zakáže niekomu jeho kamarátov mňa zarazilo jeho chovanie to že fakt on nevie povhpot že sa zachoval zle ...ešte k tomu počas našej konverzácie jej napísal idem na bendzinku potom sa vrátim a vlastnej priateľke nič nenapíše.....ja nie som histericka ale toto mi príde fakt stupidny pristup a ešte on zo mňa robí žiarlivku lebo nevie pochopiť čo je slušné .Máte nato podobný názor ?? Ako ja?

natty0987
autor
27. máj 2023

@minka201 Ano chapem iné je to keď ste spolu a travite spolu čas. Ja som veľmi chapavy a trpezlivý človek len tak sa pre niečo nenahnevam .Mňa zarazilo to že on sa na mňa vytočil nič viac o nijaké žiarlive sceny nešlo ako tu pišu mudre paničky

minka201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minka201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natty0987
autor
27. máj 2023

@minka201 Tak ja som mu kľudne napísala že nech piše že ja kľudne počkám...bol to sarkazmus....A on hneď vyletel Ale prestaň nebuď žiarliva a vyškieral sa mi ...A práve toto správanie ma zarazilo

minka201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jan510
28. máj 2023

ja s mojimi skusenostami a vekom uz by som ako mlada ziadne zlozite ani komplikovane vztahy neriesila.

jaskolka
28. máj 2023

@natty0987 ja som takisto absolútne spočiatku nechápala, o čo išlo. Hrozne zložito si zo opísala. Preto sa nečuduj že polovica z nás ti píšeme, ako píšeme.
Pretože to sa dalo zhrnúť jednoducho takto - čaute, s priateľom sme malo osobne v kontakte a väčšinou si píšeme. On si častejšie píše s kamoškou, ako so mnou a dáva jej vedieť, čo bude robiť, skôr ako mne. Keď mu to poviem, nahnevá sa a nepripusti si chybu. Co by ste mi poradili?
Hotovo.. Žiadne tie omáčky a guláše slov. Lebo uplne si sa v tom stratila a my tiež
A poradila by som ti, kľudne mu to povedať, že ťa trápi, že s ňou si píše viac. No bohužiaľ aj o tom je riziko vzťahu "prevažne online"

zmrzlinka2021
28. máj 2023

@natty0987 reálne, prečo to riešiš? Ako dlho spolu chodíte?

monikkatt
28. máj 2023

@natty0987 viem co si tym celym chcela povedat.. tvoj priatel ma ocividne ine priority ako teba. Na druhej strane to trocha prehanas, ja uz by som sa na takeho vysrala. Nema to buducnost tento vas vztah-nevztah

anna777115
28. máj 2023

Nepáči, sa mi správanie tvojho priateľa a vadilo by to aj mne.Nehovorim, že partner nemôže mať kamarátku, ale jej miesto v jeho živote má byť na inej úrovni, ako miesto, ktoré má mať pre teba.Na tvojom mieste, by som zvážila, či potrebuješ takéhoto priateľa vo svojom živote.Partneri,si majú v živote napĺňať aj nejaké potreby a pocity.Tu, vyzerá že tvoj priateľ je voči tvojím pocitom ľahostajný a v budúcnosti sa to bude prejavovať aj v iných záležitostiach.

natty0987
autor
28. máj 2023

@minka201 Ďakujem ja podobne želam aj tebe