Zlý prístup môjho partnera

natty0987
27. máj 2023

Ahojte s mojim partnerom sme sa pohádali kvoli hlúpej veci len mňa zarazilo jeho chovanie. Začnem tym fb si písal so svojou kamartkou o nič také hrozné neišlo tak srandovali a tak bavili nešlo mi ani o tu konverzáciu ale o to že aspoň mi mohol niečo pekné napísať aj keď som nebola na tom fb vždy si to tak robíme.Tak som mu slušne napísala že vidim že sa sa bavil z kamoškou že aspoň mi mohol niečo pekné napísať nie..A ona na to no vidíš nenapadlo hovorím dobre nevadi ešte on na mňa vyskoči....dajak sa to uravnalo a začal jej písať a mňa nechával čakať vravím mu že či mu to príde normalne??? On hneď že žiaril ja mu hovorím že nie a mozete chapete o ten princip mi ide ....?? Ja nie som ten typ človeka ktorý zakáže niekomu jeho kamarátov mňa zarazilo jeho chovanie to že fakt on nevie povhpot že sa zachoval zle ...ešte k tomu počas našej konverzácie jej napísal idem na bendzinku potom sa vrátim a vlastnej priateľke nič nenapíše.....ja nie som histericka ale toto mi príde fakt stupidny pristup a ešte on zo mňa robí žiarlivku lebo nevie pochopiť čo je slušné .Máte nato podobný názor ?? Ako ja?

heleninamama
27. máj 2023

@natty0987 Ak chceš, aby sme Ti poradili, skús nám to radšej nakresliť.

natty0987
autor
27. máj 2023

@heleninamama Čo mám vám akože nakresliť?

silvike
27. máj 2023

@natty0987 Nie, vobec na to nemam takyto nazor ako ty. Povedala by som, ze nastastie.

jesenzima
27. máj 2023

🙄🙄🙄🙄🙄🙄 a toto sú problémy ľudí ..............

natty0987
autor
27. máj 2023

@silvike Aha podľa vás je v pohode že kamarátke vas partner da vediet kde je ale vám nie ?? Aj keď s ním počas toho pišete...to je potom fakt super

negymama
27. máj 2023

Prepac ale zly pristup más ty. Si na najlepsej ceste aby sa tvojmu priatelovi znechutili akekolvek "spontanné" mile pisania tebe.

Este chvilu to rob, a s kamoskou si bude nielen pisat.

natty0987
autor
27. máj 2023

@natty0987 Fakt tu niečo napísať ....to je na škodu ako na dobrotu.....

natty0987
autor
27. máj 2023

@negymama sama som napísala že he to hlúposť ide o to chovanie...

negymama
27. máj 2023

Lebo ty mozes ciste teoreticky niekoho donutit, aby ti nieco mile ci informativne pisal... ale nemozes ho donutit aby ti pisat CHCEL.

Lebo priatel ti bude len vtedy vypisovat, ked to bude prenho zabavne, vtipne a mile...a nie preto ze ty sa zduvas a sledujes s kym si pise.

lilyianka
27. máj 2023

@natty0987 no počkaj,aby som to pochopila. Takže on si písal s jeho kamoškou a tebe neodpisoval? A to vieš ako? Alebo si bola s ním, sedela vedľa neho a videla,ako jej píše a tebe nie? Pýtam sa hlupo preto,lebo žiaľ sú páry,ktoré keď sú spolu tak nekomunikujú, ale píšu si.

A úplne najhlavnejšia vec. Začni používať bodky,čiarky atď.... v tomto je jeden veľký chaos.

silvike
27. máj 2023

@natty0987 Ja nemam manzela na sietach, ja si s nim pisem maximalne smsky ;) Ale takto sledovat kazdy jeho krok by ma fakt vooobec nebavilo. Sak ked potrebuje nieco riesit z niekym inym nech riesi. Ked bude potrebocat riesit so mnou, bude pisat mne. Nic viac nic menej. Ja nie som na taketo sledovacky.

natty0987
autor
27. máj 2023

@lilyianka
@lilyianka Vieme svoje fb nemame normálny vtah kvôli rodinám. Nie vždy sme spolu ....asi tak .Ovladam gramatiku ak ide o to .

silvike
27. máj 2023

@jesenzima Ze ?! Tiez ziiram jak puk.

diewcatqoo
27. máj 2023

Ze vy nemate viac ako 15 rokov?

natty0987
autor
27. máj 2023

@silvike
@silvike Ale ved my sa nekontrolujeme len to tak už máme zaživane...nejde o nijake sledovačky pana.... ja tu napíšem o chovani a niekto mi napíše že príliš skontrolujem svojho partnera keď to tak vôbec nieje

natty0987
autor
27. máj 2023

@negymama Nemáte ani šajnu o našom vtahu sa môžem len zasmiať ja mi neprikazujem aby mi niečo napísal....radšej vymszem tento príspevok lebo nikto z Vás nepochopil čo som napisal a ale hlavná vec že madza jediná ste múdre

lilyianka
27. máj 2023

@natty0987 čiže si si prečítala jeho konverzáciu s niekým iným?

No a k tej gramatike. Moc ju neovládaš. Ale to len taký môj postreh.

negymama
27. máj 2023

ked niekomu pises...ze "aspon mi mozes nieco mile napisat, nie?" nie je to prikaz ale citove vydieranie. a to nema nikto rad. Ani prikazy ani citove fnukačky.
Ale rob ako chces...to nie je o poznani tvojho vztahu s partnerom. To plati pre vsetky vztahy.

lindous
27. máj 2023

Mne nejak uteká ako si si všimla, že si písal s kamoškou a ešte aj čo presne? Kontroluješ mu správy? Ak áno, žiarlivku z teba robiť nemusí, robíš ju zo seba sama...

dzulli1980
27. máj 2023

Píšeš, že nie si hysterka ... úprimne? Si ... kus sebareflexie Ti chýba ... a muži to nemajú radi.

marca12
27. máj 2023

@natty0987 a ako vies,co si pisali ? Tieto hadky kvoli soc.sietam su tak nezmyselne. Bud mu veris a vies ako funguje svet netu alebo neslied a budes mat pokoj. Asi nie si jeho prioritou. Mozno nebolo dolezite,aby ti spominal,kam ide. Kazdopadne nesleduj,co komu pise a budes stastna

2kikuska4
27. máj 2023

Mile Bravicko, frajer mi neodpisal uz cele dve minuty, a kamoske odpisal. Viem to preto, lebo som kontrolovala jeho fb, ale niesom ziarlivka ani hysterka. Co mam robit? Bozenka, 12 rokov

liv1
27. máj 2023

@2kikuska4 konec 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

domkakvet
27. máj 2023

@natty0987 uz si tu mala nedavno nejaky problem s tvojim priatelom, najdi si lepsieho.

domak2
27. máj 2023

Vieš čo áno je to od neho blbé ale asi cely vás vzťah nie je úplne ok. A bendzinka je moje nove obľúbené slovo 😅

minka201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natty0987
autor
27. máj 2023

@minka201 Myslím si že si jediná ktorá to pochopila .Áno nie sme spolu často nie vždy sa to dá mame zložity vzťah. Keby že sme spolu nemala by som za potrebu riešiť taketo blbosti. Ja sama som povedala že je to hlúposť. Mňa zarazilo iba jeho chovanie..nič viac

natty0987
autor
27. máj 2023

@domak2 Píše sa benzinka ja viem. Tak rýchlo som to napísala ani si to nevšimla . JA gramatiku ovládam a nemusím to nikomu dokazovať. .Ale
jedno som sa naučila ,že ľudia sa vždy zasmeju na chybách druhých a vždy ich vyzdvihnú najviac .To to je zakorenené v ľuďoch potopiť niekoho a zabaviť sa na tom.
Prispevok sa mi nedal už upraviť pre informáciu.

minka201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natty0987
autor
27. máj 2023

@2kikuska4 Pytala som sa snáď čo mám robiť?? Nie.Ak si si nevšimla sama som napísala že je to hlúposť a žiadne ziarliostne scény nešlo. Ale nebudem nič vysvetľovať sama si si svoj názor spravila....A ten je mi ukradnutý...