Zmena chuti na sex

19. sep 2022

Ahojte som po pôrode pár mesiacov a mám strašnú chuť na sex..pred pôrodom bol nás sexuálny život dosť slabý, mali sme sex možno 3x za mesiac ale ani jeden sme sa nesťažovali..ale po pôrode mám omnoho väčšiu chuť aj každý deň lenže môj priateľ nie 😭 neviem čo mám robiť som strašne nadržaná stále o tom len premýšľam dokonca aj ako by to bolo so susedmi (svojmu priateľovi som nikdy nebola neverná) keď niečo naznačujem priateľovi tak ma stále odmieta že teraz sa mu nechce, všetko ho bolí..neviem čo mám robiť..stretol sa s tým niekto? Snáď ma tie hormóny prejdú, čakala som práveže že budem mať nechuť voči tomu

anjelicek26
19. sep 2022

Rovnako ako chlap, tak aj zena si "vie" pomoct sama, kup si nejake hracky a zrelaxuj aj sama a celkovo skus muza trosku prestavit, jasne, ze to nepojde zo dna na den - frekvencia 3x mesacne je fakt strasne malo asi pre kazdeho... budete postupne pridavat kazdy mesiac trochu viac, proste ho trosku vytrenovat 😂 Ono dlhodobo rozdielny sexualny apetit partnerov je problem, je jedno ktoreho sa to tyka...

autor
19. sep 2022

@anjelicek26 on by to zobral ako urážku 😔 už niekedy v minulosti som sa ho to pýtala či by chcel vyskúšať nejake hračky popri ale odpoved znela hneď že nie

anjelicek26
19. sep 2022

Tak ale nemoze vsetko brat, ze nie sex nie hracky, proste "vydrz" a prestan na to mysliet...drviva vacsina chlapov by ta absolutne chapala, ze to sa neda, tvoj musi mat nejake nizsie libido :( ..... taky vibrator na klitoris sa na nejaku "chlapske ego urazajucu hracku" vobec nepodoba, zacala by som tym...

mischelin999
19. sep 2022

tak nie kazdy chlap je na take veci 😀 ale rozhodne by som si pomohla sama, ak by partner zrovna na to nemal chut ked aj ja.

liljana
19. sep 2022

Tak si nejake hracky kup pre seba. To, ze ked ja nemam chut na sex, ani ty ju nemaj, je naozaj "riesenie" za vsetky drobne.

melanta
19. sep 2022

Berie ako urážku že by si si to urobila sama s nejakým vibrátorom? Tak on ti to neurobí lebo sa mu nechce, ale ty sama si to urobiť nemôžeš lebo je to urážka pre neho? No úplne v pohode by som ho urazila.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz