Zoznamenie po 40tke

21. aug 2022

ahojte, chcela by som sa opytat kde ste sa zoznamili s muzom v strednom veku? Mam cerstvých 40 rokov. Vyse roka som sa davala dokopy po rozchode a teraz by som aj uvitala partnera po svojom boku. Len kde ho najst? Internetove zoznamky som zavrhla uplne, snazila som sa aj chodit na jazykove kurzy no vacsinou tam chodia len zeny. Imponuju mi skor intelektuali . Este ma napadlo chodit na rozne vernisaze, do kniznice, na cestopisne vecery. Len realne sa niekto aj zoznamil v dnesnej dobe napr v kniznici? 🙂 Chodi tam vobec este niekto ? V meste na kave, v kine a prechadzkach so psom ma veru neoslovil nikdy nikto aj ked obcas sa za mnou muzi obzru. Dakujem za kazdy jeden napad. Pripadne vlastne skusenosti.

janne318
21. aug 2022

Nikto Ti nepovie, kde uloviť chlapa. Kde zrovna Ty stretneš toho pravého. Ak ho máš stretnúť, tak ho stretneš. Hoc aj na parkovisku, keď Ti nechtiac nabúra auto. Vzťahy zväčša vznikajú spontánne a v situáciách, v ktorých by sme to čakali najmenej. Neexistuje manuál na to, kde a ako stretnúť životného partnera.

liz_lemon
21. aug 2022

chodim do kniznice vyse 12 rokov, ale teda muza styridsiatnika som tam tusim este nestretla, a celkovo muzi ako keby ani nechodili do kniznice, skor dochodcov tam stretnes

niekto2hy
21. aug 2022

Muzi nevedia citat z postavy zeny ci je slobodna,alebo vydata. Mozno by pomohlo napriklad tricko s napisom ,,I'm free". 😎

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
22. aug 2022

Zoznámila som sa s mužom na výstave. Pravidelne sa s niekým novým zoznámim vo fitku. Kamoška na kurze varenia.

soldi
22. aug 2022

Mne sa paci fast dating. Ale byva to iba vo vacsich mestach

halci
22. aug 2022

Skus https://www.laskatu.sk/. Keby som bola single, urcite by som skusila.

andrea_82
22. aug 2022

Prečo si zavrhla zoznamky? Môj brat sa tak po 40-tke zoznámil s priateľkou, do roka už čakali bábo.

soldi
22. aug 2022

@halci ano. To je ten speed dating. Nie fast dating 😀

stvura
22. aug 2022

skus turisticky klub, pripadne sa zapoj do skupiny kde sa hlada spoluputnik na turistiku...alebo mozes skusit dobrovolnictvo, kamaratku ktora dohodi kolegu

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickacrazy
22. aug 2022

Ja by som tiež skúsila tie zoznamky, my s mužom sme sa tak zoznámili, takisto moje dve kamošky sú tak našli úžasných chlapov. Treba len trochu trpezlivosti a skúšať.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
24. aug 2022

Chodila by som do fitka a nezanevrela na zoznamky.