Aké druhy nápojov dávate piť 5 - ročnému dieťaťu?

mathias2009
25. okt 2010

moj malý pije mlieko len materske a to,ked ide spinkat aj na obed a vecer...a potom nad ranom...mam mu este davat do flase??? a co este ine?? kupujem HIPP napoje

murinka
25. okt 2010

dcerka pila(pije) džúsy,kojenecku vodu(už neprevarenú),čajík 😉 a samozrejme mliečko ale od roka už krabičkové 😉

gabrielkaa
25. okt 2010

v jednom roku som dcere davala pit len cistu vodu a kojim doteraz. Prednedavnom som zaradila aj dzusiky riedene vodou. ale nie pravidelne, iba sem tam a takisto aj cajik - ovocny detsky a trosku jej ho prisladim ovocnym cukrom. ale v roku pila len vodu, moje mlieko a bylinkovy detsky caj - nesladeny. 😀

kathynka
25. okt 2010

my davame sunar rano zmiesany s cerealnou kasou a 2x vecer pred spanim...okrem toho pije pocas dna bylinkovy caj Leros, do ktoreho pridavame trosku (asi tak 20ml) napoju hipp alebo hami (slivkovy, hruskovy, marhulovy...)...teply cajik je fajn hlavne teraz v chladnom pocasi...flasku s cajom ma len 1 denne, pocas zvysku dna pije potom bud cistu vodu (lucku) alebo opat zmiesanu s troskou napoja tak isto ako pri caji...

zucha
25. okt 2010

mne pije rano Nutrilon od 1. roka a tiez vecer pred spanim. Pocas dna cistu vodu alebo nesladene detske caje.

cikyta
25. okt 2010

MM+čajíky

avanka
25. okt 2010

v roku zasadne cistu vodu, nesladeny caj a Sunar 😉
teraz v 28 mesiacoch stale Sunar, prevazne cistu vodu, maly ju ma rad a sam si ju pyta....
sem tam mineralku alebo vynimocne riedeny dzus, kedze ich kupujeme malo...
a ked je chory, tak caj s medom a citronom

elka28
25. okt 2010

my v roku len materske mliecko 😵 a vodu 🙂

radkatom
25. okt 2010

Moj maly pije vylucne materske mlieko a to po obede, v noci podla toho kolkokrat sa zobudi a rano. Cez den okrem MM pije prevarenu dojcensku vodu. Ziadne caje ani dzusy ani stavy. Rozmyslam, ze zacnem prevarat uz len pitnu vodu ale este uvidim, kedy s tym zacnem. 😉

jasminet
26. okt 2010

umele mlieko tesne pred spanim a neprevarenu cistu vodu z vodovodu pocas celeho dna.
ziadne dzusiky, stavy, ani riedene ani neriedene.

iwusca
26. okt 2010

moja pije rano a vecer pred spanim bebu3 a cez den bud vodu alebo nesladene detske caje. A vodu davame uz od 9 mesiaca neprevarenu nakolko mi dr povedala ze prevaranie je zbytocne 😉

tanaja
26. okt 2010

moj maly ma rad okrem mlieka 100% jablkovy dzus, kupujem ho v tescu alebo bille. rychlo ale zkysne,hlavne v teple,preto viem ze je dobry,teda bez konzervantov.

petruci6
26. okt 2010

my pijeme iba granulovane cajiky Hipp

manika77
26. okt 2010

voda, sem tam ten jupik watter

bershka
26. okt 2010

voda, caj s javorovym sirupom, lebo je tam mrte vitaminov

exupery
26. okt 2010

No,moja nala bude mat este len devat mesiacov,ale pije mi odzaciatku,teda okrem UM,len cistu vodu.cajik ani nic sladene-ako hipp stavu a pod.mi nechcela a nechce.Vodu uz davam z vodovodu ,prevarenu-posledny mesiac.

martinex
26. okt 2010

v lete som davala malemu len cistu vodu,teraz ked je chladno teply nesladeny cajik

markiza
26. okt 2010

okrem mlieka cistu vodu 😉