Akú detskú stoličku by ste odporučili?

boka79
15. nov 2013

Ahojte, prosím o radu, kto má skúsenosti? Chcem kúpiť detskú stoličku , ktorá by nezaberala veľa miesta , mala tú funkciu , že by sa z nej neskôr dal spraviť taký malý stolček so stoličkou a najlepšie by bolo drevo. Aké máte skúsenosti?Ďakujem

lilysk
15. nov 2013

Ahoj mala som presne taku aku pises a sa mi neosvedcila -som ju vyhodila a kupila si v Ikei za 15 eur -nemozem si pomoct ,ale by som ju nevymenila za nic na svete 🙂)

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S798...

nikolet_89
15. nov 2013

Ahoj nieje to drevene, ale my mame tuto kupili sme ju v tescu na kamennom namesti v BA za 16 eur !! je velmi prakticka lebo sa da pripevnit hocikde, da sa to zlozit na kabelku cize kam ides tam mozes ist aj s nou, v spodnej casti je nafukovacie vyzdvihovatko nieje to vydiet lebo je to zapnute zipsom cize ako nafukas tak vysoko dieta bude

sandrika1986
15. nov 2013

Ja som kúpila dcérke detskú stoličku Caretero Magnus a som s touto stoličkou veľmi spokojná 🙂

pastelka17
15. nov 2013

Ahoj,taku aku spominas nemam dobru skusenost. Skusali sme v obchode a bola dost labilna. My mame Tripp Trapp od Stokke a nedam dopustit. Pevna,rastie s dietatom. Jedina nevyhoda je jej vyssia cena. http://www.babymarket.sk/sk/638/1861/stokke-sto...

juliac
15. nov 2013

Ahoj, ja mám podobnú stoličku ako kokorunecka a nie som s ňou spokojná. Malá mi v nej nesedí. Už by som volila niečo podobné ako je tá nafukovacia, tá vyzerá super a dieťa je pri stole s "veľkáčmi" 🙂 Na hranie kúpim plastový stolík, to stačí.

gr
15. nov 2013

Jednoznacne Tripp Trapp. Je to jedna z naj veci, ktoru sme pre drobca kupili. Je drevena, nezabera vela miesta ako niektore plastove. Stolicka rastie s dietatom. Co je super, tak drobec sedi a stoluje od mala s nami.

alenaki
15. nov 2013

Ja mam Chico magic, je to jedina ktora je od narodenia do cca 5 rokov .... ma vankus pre babo a da sa do polohy lezato. Pre babo 6 mes+, sa vankusik vyberie, a da sa zasunut k normalnemu stolu, alebo pripojis pridavny stolik. Da sa polohovat aj vyskovo, takze ked dieta vyrastie, mozes ju pouzit ako kresielko pred televizor, da sa vyskovo nastavit aby malo dieta nohy na zemi a samo zliezalo 😀

erika_rika
15. nov 2013

Ak máš dost miesta a dietatko vie sedieť, ikea je super. My mame taku u nasich. Doma máme peg perego prima papa. Je super, maly est sam nesedel, ked sme začínali s prikrmami.