Čo papá vaše dieťa od 6 mesiacov?

nesa12
9. jan 2013

Mamičky,co všetko davat deturencom od 6 mesiaca papat,co vsetko mozu okrem zeleninky,ovocia,maska a kase? Ďakujem

lola77
10. jan 2013

@alena1983 cicer si prosim ta dala uvarit samostatne a rozmixovala? Kupila si ho suseny?
Ja por tiez davam 🙂 a malej velmi chuti @lea641981

lea641981
10. jan 2013

@lola77 to mas obrovske stastie pretoze mne mala skoncila na hydrokortizone s akutnou zihlavkou 😲 ☹
nastastie to preslo a zacala som odznova s prikrmami s korenovou zeleninkou ☹ je to velmi nebezpecne 😔

alena1983
10. jan 2013

@lola77
Cicer najprv namocim, potom uvarim a pridavam mixovany. Teraz si ho uvareny aj mrazim, aby som setrila cas 😎

lola77
10. jan 2013

@lea641981 a to od čoho ti začalo? ja dávam to, čo mám v knihách a čo mi poradil lekár

baska1
11. jan 2013

@henikav tiež by som jahody neriskovala, myslim si, že babo spapalo dost alergenov už v samotnej plodovej vode

ifka22
12. jan 2013

náš papkáč 5,5 mes.zatiaľ popapal všetko čo som pripravila.dnes bola polievočka(zemiak,mrkva,petržlen,karfiol-pomixovať)a tak sa nabuchal 😉 inak má veľmi rád(banán,jablčko a keks marínku al.piškot do toho)pribináčik vanilkovy al.smotanovy aj kostíkov už papal,zeleninku všetku ochutnal a mäskové som kúpila príkrmy(králičie,telacie,kuracie s ryžov.....)a kaše tiež mu chutia od nutrilonu..

majcika
15. jan 2013

baby prosim vas kedy ste prvykrat dali detom rozok? moja ma tento tyzden 6. mesiacov ale skusili sme mrkvu, zemiak, tekvicu hokaido (tu aj viackrat kedze ta zatial vyhrava) ale stale si ziada hlavne moje mliecko. Chcem skusit rohlik nech zuzle aj kvoli zubkom, myslite, ze uz mozem?

01emi11
22. jan 2013

ahojte.chcela by som poradiť,že či môže 7mesačné dieťa papať pribináčkov alebo mlsánkov::mne malá nespapá vôbec biely jogurt a každý mi poradí inak...dakujem..