Dávate pri raňajkách/večeri na výber?

veve_ad
20. máj 2023

Davate vasim skolkarom na ranajky a vecere jedlo na vyber? Pytate sa co chcu jest? Napr. ranajky: chces jogurt/rozok/müsli atd... Alebo proste polozite na stol bez diskusie?
Dakujem

ada2623
22. máj 2023

áno dávam na výber a každému čo si vyberie 🙂

natasha1988
22. máj 2023

@veve_ad Ano ja davam na vyber z dvoch moznosti. Skor mam problem čo robi moj manzel. Porozklada vsetko z chladnicky na stol akože aby mal pocit ze je v hoteli. Dzemy,jogurty, masla, sunky, kolace všetko rozlozi na stol, odide a necha tak - tak potom ja mam co robit aby som to spratavala. 😵‍💫Nikto to aj tak neje, dcera si da aj tak len jeden jogurt, ja neranajkujem. Je to normalne? Ja neviem to asi doma robievali. Ja som zvyknuta kazdy si zoberie len to čo zje a hotovo. A nie potom spratavanie milion mištičiek, tanierikov 🤯lyžičiek.

lvulik
22. máj 2023

@natasha1988 tak ked sa chce cítiť ako v hoteli, navrhni mu zamestnat nejakú pracovnú silu, ktorá to po ňom bude upratovať, nie si jeho slúžka..

mamkalentedkova
22. máj 2023

Tiež dávam na výber ..väčšinou sa teda pýtam,vo by chcela ..alebo dám na výber z dvoch,troch variant .Tiež by som nejedla niečo ,na čo nemám práve chuť .Ale keď sú u nás priateľovi dvojičky ,väčšinou majú na raňajky parky ,ale teda ,to je každý druhý víkend ..alebo prazenica...chlebík vo vajíčku..oni zjedia viac menej všetko a sú tu malo .Pubertiak zje čo mu pripravím ,ale teda ,najmenšej sa pýtam .

anickaaa6aaa
22. máj 2023

Ja sa vždy opýtam. Podľa toho čo chladnička dá. Ale syn ráno neranajkuje. Cez víkend ano, ale trvá mu aj vyše hodiny po prebudení kým niečo zje. Ale vie si spraviť jesť aj sám. Večere nemáme nejaké spoločné či špeciálne. Každý jeme v iný čas. Buď niečo teplé alebo čo si koto vyberie z toho čo máme.

sorayaardente
22. máj 2023

@thoughtfulweirdo uvidíte,ja zatiaľ vnimam zo svojho okolia 😅

cucoriedkacucoriedka
22. máj 2023

@veve_ad vyber

cucoriedkacucoriedka
22. máj 2023

@natasha1988 ja cez víkend tiež robím doma švédske stoly...obloženú misu..jogurty...kroasanty...a každý čo chce...cez týždeň neranajkujeme spolu tak aspoň takto si posedime a každý si dá čo mu príde na chuť🤗

cucoriedkacucoriedka
22. máj 2023

@beata_k šťastná to žena 🤗

elizabeth170
23. máj 2023

@domak2 prosím ťa akú ovsenú kašu dávaš

domak2
23. máj 2023

@elizabeth170 povarím jemne ovsene vlocky v mlieku 😁 väčšinou s medom, orieskami, ovocím...co vidim

elizabeth170
23. máj 2023

@domak2 ďakujem 😉

martina2ve
23. máj 2023

Davam max dve veci na vyber.... druha alternativa je vacsinou iba jogurt,kasa, chleba s niecim,... zvyknem varit jedno jedlo...