Kojene deti a príkrmy

maja41294
27. mar 2018

Ahojte mamičky chcem sa vás spýtať malička už mala 4 mesiace sme plne kojeny no v poslednim čase dosť časti pyta mliečko v noci je často hore a papa a preto sa chcem spýtať mamičiek ktore koja či by nevadilo keby začnem už s prikrmom.Ďakujem

kokorunecka
27. mar 2018

@marguay Zdá sa mi,že to moc prežívaš. Dnešné umelé mlieka sú veľmi dobre vyvinuté. A hlavne,zloženie je maximálne prispôsobené detskému tráviacemu traktu.

renatka100
27. mar 2018

@maja41294 moja mala sa vudievala kazdu hodinu v noi, bola som z toho hotova. T sa neda dlho vydrzat. Doktorka nam preto odporucila ryzovu kasu na vecer zarobenu s vodou. Zabralo to, spala naraz aj 4 hodiny a budievala sa kazde dve. Treba vyskusat, hladaj ale v bio kvalite. Taktiez sme zacali aj s prikrmamy od 4 mesica- mrkva, zemiak, zlepsilo sa aj kolika a celkovo nebola mala taka nervozna. Kazdy ti vsak doporucu inak a je to na tebe. kojila som ju potom este do 15 mesiacov, takze. Lieko ti urcite nezmizne. Drzim palce

maja41294
autor
27. mar 2018

@luba41 ano použivame len uz ani ten nechce stale vypluva takze cumel mame maličko

renatka100
27. mar 2018

@kokorunecka to by som ani nepovedala…samozrejme ked treba tak treba, ale ten sojovy lecitin, monoglyceridy a digliceridy, non gmo palmovy a iny olej, veru nie je pre deti ziadna vyhra…

luba41
27. mar 2018

@maja41294 no tak pravdepodobne by som najprv v nom hladala príčinu tých vašich problemov ..zahod ho a s velkou pravdepodobnostou problemy pominú..príkrmy nie sú ich riešenie..

marguay
28. mar 2018

@kokorunecka no ked kravske mlieko chemicky upravene aby sa nieco zobralo a nieco umelo dodalo nazyvas velmi dobrym, kludne je to tvoj nazor. moj nazor zase je, ze od mm je na mile vzdialene a ked netreba, nedavat

elizita
28. mar 2018

Ak ta obtazuje davat mlieko kazdu pol hodinu, tak sa na to vybodni a daj prikrm. Ked si pyta casto aj sa ti bude viac tvorit. Zbytocne UM v takom veku ked este mas svoje. Vobec nie je pravda ze na noc vydrzi s um dlhsie. Poznam xy pripadov, kde sa budili aj na um, tak to mas 50:50. Moja kojena do 5,5 mes prespala celu noc. Za to si cez den pytala aj po pol hodine. A obdobie ze sa aj 8 krat v noci zobudila ako prislo tak aj odislo...

kokorunecka
28. mar 2018

@renatka100
@marguay
Zbytočne to prežívate.
A práve potom tie,ktoré dojčiť nemohli,majú z takýchto vecí akurát tak stresy a mindráky,lebo istá skupina žien je príliš premotivovaná. A namiesto pomoci len tlačia na pílu.