Kozie mlieko pre štvormesačné dieťa

03katka03
16. apr 2018

Ahoj mamičky . Aký máte názor (skúsenosti ) na kozie mlieko pre 4 mesačne dieťa ? Ďakujem

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
03katka03
autor
16. apr 2018

@lenkakravcova môj problém je že synček odmieta všetky UM radšej nude hladný a plakať ale nevypije to . Skúšala som snáď už všetko na neho :(

jankamarek135
16. apr 2018

@03katka03 ja davam malemu od 8 mesiaca,a uolne v pohode.odla mna mu kludne daj,ked nechce ine mlieko

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miroslavap
17. apr 2018

Nasa nam zakazala. Tazko stravitelne.

janickacrazy
17. apr 2018

@03katka03 No možeš urobiť aj kompromis, existuje na trhu totiž umelé kozie mlieko, ktoré obsahuje všetky živiny a vitamíny. Má inú chuť ako bežné UM, možno malému zachutí. Ale určite by som nedávala len obyčajné kozie mlieko 4-mesačnému, to je veľmi malé bábo ešte. Príkrmy ti papá ako?

jarkabarka
17. apr 2018

@03katka03 tak to je jasná odpoveď od neho, že chce materské...čo dojčenie? Skúšali ste laktačnú poradkyňu?

jarkabarka
17. apr 2018

Pani písala, ze má len 4mesiace, na zeleninu bude ešte reagovať ťažkostami s trávením..

lorela
17. apr 2018

@03katka03 Kozie mlieko v tomto veku nie je vhodné v žiadnom prípade. Obsahuje veľa bielkovín a soli, ktoré by vážnym spôsobom mohli zaťažiť ešte nedozreté obličky. Pričom dôsledok sa môže prejaviť až v dospelosti...

miroslavap
17. apr 2018

@lorela presne tak. Tazko stravitelne. Az po 3.tom roku a to aj tak riedene.