Môže jesť 8 mesačné dieťa párky?

Ahojte dievčence,potrbujem poradit.Môj syn ma osem mesiacov papame skoro všetko ale nie som si ista ci by som mu mohla dat párky..dávate svojim deturencom?
h2
20. okt 2013
@iwanna K tomu lepku: len celkom nedávno sa robil nejaký výskum, kde sa zistilo, že deti, ktorým bol podávaný neskôr, mali vyššiu pravdepodobnosť, že neskôr budú mať celiakiu. Takže sa odporúča čím skôr, aby si bábo na lepok "zvyklo". Ale máš pravdu, nikto nevie, čo ukáže ďalší novší výskum. Veď aj vedci potrebujú z niečoho žiť... 🙂
joannas
20. okt 2013
@vittoria7777 robya s teba posmeh ako keby si neviem čo napisala,a tí si sa len normálne opitala,
h2
20. okt 2013
@aliza Podľa mňa párky majú s tabuľkami na zavádzanie lepku spoločné to, že obsahujú viac múky, ako čohokoľvek iného. 😃
abbey1
20. okt 2013
😃 😃 😃 K poslednému komentu už len toto.
indie6
20. okt 2013
Ja by som chcela poprosiť admina, aby zatvoril túto tému. Mamička dostala odpovede, aj poradené, zvyšok už sú len zbytočné hádky... tak načo ich ďalej rozširovať? Nech sa baby nehádajú.
abbey1
20. okt 2013
@h2 Zabudla si na zopár chutných a zdraviu prospešných prísad z radu E, pomleté kože, kosti a iné dochucovadlá. Múka je tam to naj naj najmnešie zlopre tak malé dieťa.
aliza
20. okt 2013
@h2 aha, dakujem...toto mi ani ujo gugl nevyguglil 😃
dejnas
20. okt 2013
@abbey1 to som 3 krát čítala a premýšľala, či je to zo srandy tak, či to prispievateľka myslí vážne :-p
abbey1
20. okt 2013
Ja osm celkom rada, že som na túto tému naďabila, na pobavenie fajn. Háda sa tu už len zakladateľka, ostatní sa snáď zabavili. Škoda len, že ide o zdravie dieťatka. 😉
h2
20. okt 2013
@abbey1 Nezabudla, ale múka a všetky tie škrobovité zahusťovadlá sú z toho všetkého najlacnejšie, tak ich tam sypú vo veľkom. 🙂
iwanna
20. okt 2013
@aliza reagovala som na prispevok katky1981 , ktora pise ze "Ak niektora maminka necita tabulky a nevie, ze tvaroh sa dava az od 6mesiacov........"
Necitala som vsetky prispevky, len nahodne vytipovane a musim skonstatovat zasa po velmi dlhom case, co som sem nakukla, ze z vas supermatky grcam :-p
Pred par rokmi byvala na tejto stranke velmi prijemna nalada a atmosfera, kym ste ju nezacali okupovat VY!
Viac nereagujem.... Dobru noc
h2
20. okt 2013
@iwanna Dobrú! 🙂
aliza
20. okt 2013
@iwanna to sa teda na konovi este nagrcas....neprijemne :-S
dejnas
20. okt 2013
ježiši, to sme zas dopadli... supermatky... pretože nedáme 8 mesačnému decku párky 😃 😃 ach jaj! asi by sme si mali vstúpiť do svedomia ...
ja tabuľky nemám naštudované vôbec, a na to, aby som vedela, čo za "pochutinku" sú párky a či ich dám tak malému dieťatku, ich ani nepotrebujem
joannas
20. okt 2013
@vittoria7777 a najvetsi posmeh s teba roby tá premudrela @irriss a pritom je chlupa že až
aliza
20. okt 2013
@joannas chlupemu vsetko chlupe 😉
iwanna
20. okt 2013
Ju ale este musim, ked som uz v takom svungu 🙂 Vidim mile supermatky, ze mate neskutocne pocty prispevkov na tejto stranke..... 5000? 8000? To uz fakt nemate co robit? Iba vysiet na internete a nasavat blbosti? 😃 Pokuste sa radsej citit skutocne potreby vasich deti
dejnas
20. okt 2013
@joannas hmmm, to je trošku odvážne tvrdiť o niekom inom, že je hlúpy... na základe čoho máš ten pocit? len z písomného prejavu?
aliza
20. okt 2013
@iwanna zeby zlodej krical chytte zlodeja?
h2
20. okt 2013
@iwanna Skutočnú potrebu svojho syna cítim z niekoľkých metrov. 😃 😃 😃 No, tak, skús sa trošku uvoľniť a robiť si srandu aj Ty.
dejnas
20. okt 2013
@iwanna "vysím" na internete, keď moje deti spia... ale dík za radu 😉
joannas
20. okt 2013
@dejnas čo je nátom odvážne? Však to je pravda čo som napisala,
iwanna
20. okt 2013
@dejnas tvoj muz potom z teba tiez asi nema moc radost 🙂
joannas
20. okt 2013
@iwanna súper si to napisala
dejnas
20. okt 2013
@iwanna potešiť manžela viem hocikedy, o tom nepochybuj 😉
jonas17
21. okt 2013
@h2 hej, hej...na základe tohto výskumu treba čím skor ponúkať deťom cigaretu aj štamperlíček, nech si zvyknú, aby sa potom, ked nedajbože , s tým v pätnástich stretnú na párty, neotrávili 😃 😃 😃 😃
stanislavao
21. okt 2013
@vittoria7777 no podla mna parok by nemusel jest ani dospely, lebo ktovie, co je v tom zamiesane.
salome_82
21. okt 2013
Podľa mňa človek nemusí byť ani veľmi sčítaný, ani supermatka, aby vedel, či párok bábätku áno alebo nie... Stačí zdravý sedliacky rozum... Keby padla otázka, či dať 8 mes. strukovinu, nejaký druh zeleniny alebo ovocia, tak mám pochopenie. Pre párky a pribináčiky pochopenie nemám, bohužiaľ.
katka1981
21. okt 2013
@vittoria7777, ale no, mne je uplne jedno kto dava co jest svojmu dietatu, vazne. Kojis, to je super. Vies co skus si precitat su take tabulky, kde je napisane, co je nevhodne pre dieta, do roka, do troch rokov... ako myslim to v dobrom. Je ich viacero, vyber si z nich nieco a budes istejsia. Len vies parky nei su ani pre dospeleho zdrava strava, preto mi je divne ked sa pytas ci to dat malemu babatku. Lebo je aj kopec mamiciek, co da 4 mesacnemu kinder cokoladku, ved je plna mlieka...., ale dobre je sa spytat. A ked sa ti niekoho odpoved nepaci, tak ho maj v pazi. Pekny den, prajem.
katka1981
21. okt 2013
@aliza, ale to je chyba, parky tam treba doplnit. 🙂 Vsade sa popraguje ake su udeniny zdrave, a tu uplne na ne zabudli.

Začni písať odpoveď...

Odošli