Od kedy môže dieťa piť kravské mlieko?

juranka
15. feb 2012

ahojte zaujimalo by ma od kedy je mozne davat dietatu kravske mlieko na pitie? viem, ze do varenia je mozne od 1 roka, taze prevarene... a keby som prevarila plnotucne mlieko a dala na pitie je to rozdiel? mam skoro rocnu dcerku a do teraz bola kojena ale mam pocit, ze uz mam toho mlieka malicko a bojim sa ci jej davat dost vapnika 🙂

vanesanova
4. feb 2018

@inspiration2 😁 no boli aj take co davali segedin alebo klobasku v 5.mesiacoch.no ano nestle je bordel ale potom ktore umele mlieko?moja detska dokt.tvrdi ze naj he nutrilon a beba a ze france lait nema dostatocne nutricne hodnoty ake by malo mat ani tolko vitaminov no a kozmetika...ja svoje dieta kupem uz rok len v cistej vode a na vlasy som nepouzila kvapku samponu...obcas len olivovy olej po kupacke a vlasov ma viac ako ja!krasne huste a dlhe zdrave a leskle naozaj nevidim dovod na chemiu na tak male deticky...ved oni este po bahne a piesku nechodia.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xdianka
26. mar 2019

Dobry deň,chela by som sa spýtať ze odkedy ste dietatu pripravovali omacku z krav.mlieka,alebo kys.smotany ..dakujem

petra190687
26. apr 2021

@pimpilla mam 3 deti a kazde z noch od 6.mesiacov ficalo na kravskom mlieko a su zive a zdrave🙂

petra190687
26. apr 2021

@vanesanova presne aj ja

wiktoriamka
11. jan 2024

@didulka85 ahoj..aj ked preslo uz vela rokov,ale ja mam teraz 9mesacne babo a velmi ma zaujalo vo si napisala...ako sa to stali? Prejavilo? Alebo ako si to myslela s tym jogurtom? Taka alergicka reakcia alebo co jej bolo? Pekný deň prajem