Pitný režim plne kojeného bábätka

katkosa
16. okt 2013

Ahojte chcem sa poradit. Mam 4 mesacnu dcerku a okrem MM nepije nic ine. Odkedy je potrebne davat dietatku cajik alebo vodicku na doplnenie tekutin? Nemam pocit ze by bola smadna ale nechcem nieco zanedbat 🙂. Dokedy jej staci len MM? Aj ked som skusala cajik nepila mi ho lebo nevie pit z flasky 🙂. Mam ju to nejak postupne ucit alebo ked pride cas tak sa to sama nauci? 🙂. Dakujem.

miaria1
3. máj 2014

Ja som dcerku plne kojila do 6.mesiaca, ked sme sa zacali prikrmovat, skusala som na lyzicke cistu vodu. Zo zaciatku to boli tak 2-3 lyzicky.Z flasky nechcela ani vodu ani cajik. Potom som po dlhsom case skusila opat cajik z flase a ono to fungovalo.

anetkablahova
26. dec 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

Vzdycky sa treba riadit tak trosku sedliackym rozumom....baby prosim vas, ved ziadne dieta/clovek nie je stroj a nemoze sa riadit predpisanymi vecami v tabulkach. Ak kojis a napriek tomu tvoje babatko vypije aj vodu/bylinkovy cajik a nepokazi ti to samotne kojenie tak nikde nie je problem.. AK nechce, nevadi, pockas kym bude starsie.. 😕 ale vseobecne je zname ze ak plnohodnotne kojis tak nie je treba doplnat vodu. Ja mam napriklad opacnu skusenost- pili sme caj takmer od 3 mes a kojena bola do 1 roku ( od 8mes aj s prikrmami).

monika2_9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anetkablahova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz