Polievka na začiatku prikrmovania

lucialucka456
20. jún 2020

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať . Viem že zeleninové polievky sa robia so začiatku ,len či sa náhodou nedá aj s mäska,samozrejme ešte mäsa vývar🙂

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diewcatqoo
20. jún 2020

Nepises, ake stare je dieta. Ale myslim, ze ak davas zeleninove polievky, tak kludne daj aj vyvar.
Btw, s kym/s cim, z koho/z coho.

hennyinnsbruck
20. jún 2020

Jasne kľudne môžeš 👌👌👌👌

stanislavicenka
20. jún 2020

@lucialucka456 podla zavedenych surovin. A nesuhlasim s nazorom
@rmm , pretoze dieta nemoze vsetky potraviny, je to o postupnom dozrievani traviacej sustavy.

veronikaszabova
20. jún 2020

@rmm od 6m? Neblazni

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
20. jún 2020

@rmm traviaci system dietata v 6m nie je prisposebeny na vsetko.

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka0207
20. jún 2020

@veronikaszabova ona (@rmm) samozrejme nemyslela vsetko v zmysle "pizza so sunkou a šampiónmi" ale zakladne potraviny pripravene varenim ci dusenim a malo dochutene.

veronikaszabova
20. jún 2020

@ajka0207 nie som na hlavu, pochopila som, ako to mysli 🙂 Viem, ze nemala na mysli pecene, atď.
Aj tak si stojim za svojim nazorom. 🙂

ajka0207
20. jún 2020

@veronikaszabova nechcela som sa ta dotknut, ale moja svokra si pod pojmom, dieta moze vsetko predstavila linecke pecivo :D

veronikaszabova
20. jún 2020

@ajka0207 moja arasidove chrumky v 3 mesiacoch 🙂 🤣🤣🙈🙈

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hederamonstera
20. jún 2020

@rmm hovori sa tomu veda 🙄🙄🙄🙄 napr na take mlieko este nema dieta do 1r. vyvinute creva (na mliecnu bielkovinu) a pod..a su aj ine veci ale to uz staci pogooglit.

stanislavicenka
20. jún 2020

@rmm uf. Toto he nazor. Staci sa spytat pediatra, proste dieta nie je maly dospely, jeho travici trait dozrieva vekom.alebo date 6 mesacnemu jahody? Ci tvaroh, bravcove maso, pecienku? A takto sa da pokracovat, sama si odpovedzte. Okrem nedizretia traviacej sustavy je tu aj otazka zataze na oblicky.

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hederamonstera
20. jún 2020

@rmm jasne ze tam je kravske, ale ci je to to spravne, to sa asi neda povedat;) bohvieako to funguje, aby to tie creva zvladli ;) ja nie som vedec, ale nie je to nic tajne a celkom logicke, ze travenie sa este stale vyvija ;)

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz